همه چیز در مورد تخت کنه

[ad_1]

تخت, کنه های گرد و غبار کنه که خانه های خود را در تشک و ملافه. شما حتی ممکن است متوجه است که آنها وجود داشته باشد تا شما دچار آلرژی یا حمله آسم که بدتر ساخته شده توسط این کنه. آنها میکروسکوپی اشکالات که تغذیه سلول های مرده پوست ریختن توسط انسان و حیوانات خانگی. از آنجا که بسیاری از این سلول های مرده پوست می آیند به شما به عنوان حرکت در بستر این جایی است که شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از آنها را. آنها خطرناک نیست چنین که آنها علت بیماری است. آنها باعث واکنش های آلرژیک به دلیل مدفوع مدفوع است که آنها را پشت سر بگذارید.

تشک در بستر خود می تواند شامل ده ها هزار یا حتی میلیون ها کنه. کنه ترجیح می دهند گرم و مرطوب محیط زیست است که بستر را فراهم می کند برای آنها. برخی از علائم ممکن است شما را که می توان به غبار شامل:

– تب یونجه

– چشم آبکی

– آبریزش بینی

– خارش پوست

– عطسه

– آسم و یا دشواری در تنفس

– اگزما در نوزادان

این علائم را می توان در هر زمان از سال از غبار را در ملافه تمام طول سال های طولانی. آنها همچنان به نژاد بنابراین جمعیت کنه ها همچنان به رشد. وجود دارد برخی از زمان از سال زمانی که این مشکل را بدتر از دیگران مانند طول ماه های زمستان که شما را به گرما تبدیل شده و همه پنجره ها بسته است. در طول ماه های تابستان که بیشتر آفتاب و شما باید ویندوز باز شما ممکن است روبرو می شوند این علائم به همان اندازه. برخی از شرایط در داخل خانه و اتاق خواب است که ارائه محیط مطلوب برای این کنه ها عبارتند از:

– فقیر گردش هوا و تهویه

– درجه حرارت بالا

– سطح بالایی از رطوبت

– آلودگی هوا

غبار بیش از حد کوچک دیده می شود با چشم غیر مسلح. شما هیچ راه در واقع دیدن آنها را مگر اینکه شما با استفاده از یک بسیار قوی ذره بین یا میکروسکوپ خود را در بستر یا تشک. زنان بالغ می تواند وضع را به 40 تا 80 تخم مرغ در گروه های چهار یا پنج. چرخه زندگی از تخم تا بالغ حدود یک ماه و زندگی برای حدود سه ماه. بنابراین شما باید تخم مرغ به مدفوع و حشرات مرده در داخل تخت خود را.

موثر ترین راه کنترل کنه این جمعیت شامل پوشش تشک خود را با پلاستیک پوشانده اند. این همچنین شامل پوشش بالش, اما شما می توانید انتخاب کنید به استفاده از بالش هایی که پر کردن مصنوعی به جای پر و بال و پایین. شما باید تغییر می ملافه حداقل یک بار در هر دو هفته و شستن آن در آب داغ. بالا بودن درجه حرارت آب را بکشند هر غبار که در حال حاضر. انجماد ملافه که نمی تواند مقاومت در برابر درجه حرارت آب بالا نیز موثر است.

جارو فرش و قالیچه در اتاق خواب هر چند روز نیز مهم است. اگر شما لازم نیست که فرش زمانی که شما رفت و برگشت طبقه با یک جارو به طور منظم شما می توانید با قرار دادن بیشتر غبار به هوا است که زمین روی تخت. به همین دلیل بهتر است برای شستشوی کف با یک مرطوب mop که طول خواهد کشید تا تمام کنه.

[ad_2]