همه پایه و پیشرفته زندگی صرفه جویی در تجهیزات در ودانتا آمبولانس هوایی از بمبئی

[ad_1]

این است که معشوق خود را درمان رفتن خوب نیست و شما قادر به سفر به یک بیمارستان فورا مراجعه شرکت من. شرکت ارائه خدمات پزشکی بهترین خدمات حمل و نقل در بمبئی بدرفتاری پزشکی پیشرفته نصب setups. تماس با ما به عنوان ما در دسترس هستند با MD پزشکان. آن را تنها 1 خدمات اضطراری تامین کننده در بمبئی است که هر ضرورت سیستم های حصول به شدید بیماران در یک زمان مشابه. آن را تبدیل به در هیچ زمان تامین کننده خدمات در مرکز شهری به تازگی

ودانتا سیستماتیک هوایی داخلی و بین المللی حمل و نقل پزشکی بدرفتاری نیز منصوب نصب شده بال هواپیما و کسب و کار جت. شرکت ما ارائه خدمات کامل تخت خواب-کنار به بستر انتقال جانبی. آن را درک می کند با ارزش ارزش در درمان دائم بهداشتی و بسیاری قادر به کمک به ایمنی است که ما نخست نگرانی است. این است که بیشتر منحصر به فرد و به خوبی اشغال تامین کننده خدمات. این رتبه بندی بالا تامین کننده خدمات خود را در بزرگترین شهر که بمبئی و آن وحشتناکی مشهور به دلیل آن را فراهم می کند و تمام کمک های تجهیزات پزشکی مانند مراقبت ويژه امکانات CCU امکانات و هواکش.

انتقال بیمار با شرکت ما

– هوا & قطار خدمات آمبولانس

– شفافیت کامل

جهان کلاس خدمات پزشکی

این آمبولانس هوایی از بمبئی پیشرفته فراهم می کند EMT در بخشهای ويژه و CCU هواکش امکانات با موثرترین پزشکی ابزار دقیق. آن را فراهم می کند خدمات در قیمت واقعی که مهمانان را به سادگی انتقال خود را necessitous به مقصد در زمان. این کانال از یک تیم پزشکی که فراهم می کند و procures مهم بیماران برای انتقال از یک شهر به یک شهر بیشتر جمعی کشور به کشور متفاوت است. آن را در اطراف ساعت خدمات اضطراری است که در دسترس هستند به شدید بیماران هنگامی که یک تصمیم رزرو.

تخت به تخت انتقال– بیماران منتقل شده از یک تخت در بیمارستان برای اطمینان از حداقل وحشت برای بستگان.

کلاس جهانی ICU تجهیزات – مردم اندازهایی ما به عنوان ما می توانیم شاهد DGCA تایید استاندارد سیستم های پشتیبانی از زندگی. ونتیلاتور, ضفبرلترس, ماسک, مکش, پمپ, اکسیژن, سیلندر و غیره نقش حیاتی در صرفه جویی در زندگی بیمار در این دوره به دلیل حمل و نقل است.

با انگیزه و با تجربه تیم حرفه ای– یک تخلیه نمی توان تضمین شده است به امن و موفق بدون یک تیم از پزشک و امدادگران و کارکنان. ما یک استخر بزرگ از گواهی حرفه ای برای انجام یک بیمار امن انتقال در هر زمان.

دور ساعت در دسترس– خدمات ما 24*7 به ارائه هر گونه اطلاعات و کمک. مشاوران و پزشکان و امدادگران و دیگران در دسترس هستند در طول روز و شب در طول سال است.

بهداشت– حفظ بهداشت مهم ترین عامل در نظر گرفته شود در هر گونه خدمات سلامت. بیماران بیشتر مستعد ابتلا به عفونت از یک فرد عادی و سالم. ما مراقبت بیشتری به حفظ بهداشت مناسب در هر مرحله از روند تخلیه به اطمینان حاصل شود که هیچ آلودگی و یا عفونت است.

شرکت ما عمل چارتر هواپیما در قیمت رقابتی. ما به دنبال دستورالعمل از DGCA به کار خدمات در هند. ما همچنین پیشگام در انواع مختلف از بیمار انتقال خدمات تجاری برانکارد قطار و زمین خدمات آمبولانس نیز هست. این آمبولانس هوایی در چنای یکی در همه مهمتر قابل اعتماد و کارآمد کمک های پزشکی با وثیقه کالج که در آن MD پزشکان محصور شده با اورژانس دارو و هر یک از بخش مراقبت ويژه نصب setups.

[ad_2]