هل دادن مرزهای تصویربرداری پزشکی نرم افزار برای آینده ای بهتر

[ad_1]

جهان همانطور که می دانیم آن است که تغییر در سرعت رعد و برق. تکنولوژی زندگی ما را راحت تر و در دسترس تر. یکی از زمینه نوآوری است که واقعا موثر بر تغییر در بهداشت و درمان. با تشکر از مهندسی اختراعات در رادیولوژی آینده تصویربرداری پزشکی است درخشان و روشن تر است. در اینجا مورد بحث سه انتقادی بخش شده اند که انقلابی:

  1. بهبود سرعت پردازش تصویر تشخیص
  2. گرفتن تصاویر در هر نقطه و در زمان دقیق
  3. ایجاد تصاویر بهتر با 3D

این سه جنبه در حال ساخت تشخیص دقیق تر و راحت ارزان تر و سریع تر است. تحولات دیده می شود شبیه به راه بهداشت و درمان سیستم های مدیریت تغییر زندگی از بیمارستان ها و درمانگاه ها. بنابراین بدون ado بیشتر, اجازه دهید's شیرجه رفتن به نوآوری.

  • سرعت پردازش

محققان و شرکت ها شده است به طور مداوم در روش های است که سرعت پردازش تصاویر تشخیصی سریع تر است. سرعت ضروری است برای تولید با کیفیت بالا تصاویر. برای درک مفهوم بهتر فکر می کنم از نرم افزار بازی. اگر آن را در یک سیستم که دارای قدرت بالاتر و سرعت پردازش سریعتر تجربه بازی بهتر است برای فرد. تصویر تشخیصی برنامه های مشابه سریعتر واحد پردازش می تواند بازسازی تصاویر در یک ماده از چند دقیقه.

آخرین فن آوری در این زمینه شناخته شده است به عنوان یک واحد پردازش گرافیکی (gpu ها). این مدل های بالاتر پردازنده است که می تواند انجام دهد همان توابع با استفاده از الگوریتم اما در کمتر از نیمی از زمان. در حالی که یک CPU ممکن است تقریبا نیم ساعت برای ساخت یک تصویر در پزشکی, یک GPU رندر می تواند آن را فقط در 6 دقیقه. بالاتر سرعت نه تنها تضمین می کند که عکس های بهتری هستند اما نیز ارائه می دهد یک مزیت مجزا – سرعت که با آن کار اتفاق می افتد را افزایش می دهد. توان تصویربرداری پزشکی مرکز را بهبود می بخشد و در نتیجه بازگشت سرمایه بالاتر است.

  • در جای مناسب

عالی آندوسکوپی ضبط تصویر نرم افزار است که با این نسخهها کار در سرعت نور به ارائه بهترین تصاویر از هیچ عملی اگر آن را نمی توان در زمان مناسب. دوم اختراع این است که تغییر بسیار آسمان رادیولوژی توسط نقطه از مراقبت های تصویربرداری راه حل. از جمله تکنولوژی های بسیار عملی است که بیماران نمی توان حمل از یک مکان به مکان دیگر با توجه به در معرض خطر. برای مثال یک بیمار است که در اعصاب, بخش مراقبت های ويژه. او را نمی توان به یک CT اسکن واحد بدون احتمال عارضه رخ می دهد.

حالا اگر یک برتر-کیفیت تصویربرداری دستگاه می تواند به ارمغان آورد به ويژه واحد? نمی't که بیشتر مفید است ؟ این چه نقطه از مراقبت های پزشکی تکنولوژی تصویربرداری می کند. آن را قادر می سازد گرفتن از تصاویر در جای مناسب و درست زمانی که پزشکان به آن نیاز دارید. جراحان همچنین می توانید استخدام آن از جمله ابزار در یک عمل. این ماشین می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پشت سر هم با سنتی سیستم های رادیولوژی و بخش به بخش مراقبت های بهتر و کارآمد و مقرون به صرفه است.

کوچک سیستم های تصویربرداری پزشکی استفاده می شود حتی در تنگ های کوچک و اتاق های بیمارستان برای ارائه بهبود مراقبت از بیمار و تجربه است. راحتی بیمار می شود اولویت با خلاقیت و نوآوری.

  • 3D پارامترهای

هر کسی که با تجربه 3D در هر زمینه ای از زندگی می داند که آن را به بهبود مشخص شده در 2D. تصویربرداری پزشکی متفاوت است. با استفاده از 3D (و در آینده 4D) فن آوری به شدت تغییر تصاویر و در نتیجه تشخیصی. یک مثال ساده از نحوه استفاده از تصویربرداری 3D betters بهداشت و درمان است تفاوت دیده می شود در بافت نرم. که در مقایسه با سی تی اسکن معمولی, تصاویر بافت نرم است که در بالاتر کنتراست در تصاویر 3D. علاوه بر فلز آثار باستانی است که ممکن است در داخل بدن پایین تر دید.

یکی دیگر از بهبود مشخص شده بیش از 2D تصویربرداری است که دیده می شود در ارتوپدی. 3D با استفاده از راه حل های پزشکی ورزشی پزشکان می توانید ضبط تحمل وزن تصاویر. چنین تصاویری اثبات حیاتی برای تجزیه و تحلیل. هنگامی که در ترکیب با نقطه از مراقبت های تکنولوژی در نقطه ای تصاویر می توان پیشبرد مراقبت های داده شده به ورزشکار. دو پیشرفت های که در حال تحقیق در این عرصه هستند:

  1. تصحیح برای جنبش های ساخته شده توسط بیمار
  2. ایجاد تصاویر 3D از هر منطقه از بدن و نه محدود به اندام است.

روشن افق

در حالی که این سه پیشگام مفاهیم بدون شک تغییر بسیار موضوع تصویربرداری پزشکی وجود دارد بیشتر تحولات در حال وقوع است. دانشمندان و مهندسان در حال کار نسبت به ارائه پزشکان و جراحان با مدل های 3D. به جای استفاده از تصاویر 3D به بررسی آناتومی و شرایط آن, آنها خواهد بود قادر به لمس و احساس 3D visualisations. تصور کنید که مزایای یک جراح می توانید با لمس کردن یک ماکت از یک ارگان قبل از انجام عملیات بر روی آن.

هدف واقعی برای افق است که برای رسیدن به بعدی از ابعاد یعنی 4d. ترکیب یک بعد جدید به تصاویر مانند ماتریس آرایه تکنولوژی نقطه عطف شرکت بهداشت و درمان تعیین کرده اند برای خودشان. افق قطعا درخشان در جهان از تصویربرداری پزشکی. چشم انداز دامنه در حال رفتن به کاملا متفاوت در فقط چند سال کوتاه.

[ad_2]