هفت راز موفق Couplepreneurs

[ad_1]

آیا شما در کسب و کار با شریک زندگی خود را و می توانم بگویم تفاوت بین اتاق خواب خود و اتاق هیئت مدیره? خوش آمدید به جهان از Couplepreneurs!

آیا “Couplepreneurs”? این اصطلاح در توصیف هر دو نفر با هم زندگی می کنند در یک رابطه متعهد و همچنین داشتن و مدیریت یک کسب و کار با هم. Couplepreneurship یک پدیده در حال رشد به دلایل مختلف از جمله: شرکت کوچک سازی; بیشتر زنان وارد نیروی کار; اوایل بازنشستگان به دنبال یکی دیگر از سرمایه گذاری و فن آوری است که اجازه می دهد تا کسب و کار کوچک برای تبدیل شدن به یک گزینه قابل دوام برای کسب درآمد خانواده.

آمار به طور خاص نگه داشته و در تعدادی از کسب و کارهای کوچک به طور مشترک متعلق به زوج است. با توجه به اداره کسب و کار کوچک (SBA) تعداد “به طور مشترک متعلق به مالکیت انحصاری” در حال افزایش است به طور پیوسته و در بیشتر از 5 درصد در سال است. پس از “به طور مشترک متعلق به, sole proprietorship” مالیات مدت برای یک کسب و کار که در آن دو نفر به اشتراک گذاری مالکیت این اطلاعات می تواند نشان دهنده افزایش Couplepreneurship. افزایش واقعی در کسب و کار متعلق به زوج ممکن است بالاتر به عنوان SBA حفظ کند آمار در شرکت های بزرگ و یا مشارکت های اجرا شده توسط زوج.

بودن همکاران در خانه و در کسب و کار است که نه تنها مضاعف به چالش کشیدن اما نمایی پیچیده تر از بودن شرکای تنها در یکی از این تلاش. تبریک به همه کسانی که شجاع و روح پرماجرا که در حال انجام هر دو با موفقیت. نکات زیر شده اند جمع آوری شده از تجربیات خودم زندگی و داشتن کسب و کار با کارآفرینی شوهر در طول بیست سال گذشته; خواندن گسترده و مصاحبه با چند تن دیگر موفق Couplepreneurs.

بنابراین برای زوج مواجهه با برخی از برجستگی در حالی که سفر به Couplepreneur جاده; Couplepreneurs که می خواهند بیشتر از هر شخصی و یا کسب و کار مشارکت; و کسانی که با توجه به گام گذاشتن در Couplepreneur ماجرا من را زیر اسرار موفقیت.

1. مشترک, روشن, چشم انداز ایده آل خود را کسب و کار و ارتباط با یکپارچه برنامه ریزی برای لذت بردن از هر دو.

برای موفق شدن به عنوان Couplepreneurs نیاز به برنامه ریزی یک زندگی با یک چشم انداز است که شامل شخصی و ارتباط اهداف به عنوان اهداف کسب و کار. اگر هر دو طرف در حال حرکت در همان جهت به سمت اهداف مشترک آنها رشد خواهد کرد از هم جدا. در حالت ایده آل, همکاران, همیشه در همگام. در واقع آنها ممکن است شروع با اهداف و خواسته های مورد کسب و کار و/یا به عنوان کسب و کار و خانواده تغییر شرایط رویاهای خود را ممکن است واگرا و یا حتی تغییر دهید. موفق Couplepreneurs به دنبال گزینه های خلاق است که در آغوش هر دو طرف’ سند چشم انداز.

2. احترام به یکدیگر و ارزش ها است.

پس ارزش ها اصول و اعتقادات است که راهنمای تصمیم گیری نگرش ها و رفتارهای; هر شریک ارزش باید به سویی دیگر. اگر همکاران مجبور به عمل بر خلاف ارزش ها و سرخوردگی و مبارزه منجر خواهد شد. Assumedly همکاران دارای ارزش های مشابه از آنها یک زن و شوهر های زندگی است. اما زمانی که شرکای تیم در کسب و کار آنها ممکن است تبدیل به آگاه از برخی از جنبه های شریک زندگی خود را به نظام ارزشی که آنها قبلا غافل. ارزش های مربوط به پول و تعهد و اخلاق کاری و صداقت و اقتدار و مسئولیت ممکن است بسیار مهم تر زمانی که یک زن و شوهر از سهام هر دو شخصی و کسب و کار زندگی می کند. موفق Couplepreneurs افتخار هر یک از دیگر ارزش ها در خانه و کسب و کار.

3. ارتباط موثر سیستم به حل و فصل اختلافات.

ارتباط کامل بین هر دو انسان است که واقع بینانه نیست. اما زمانی که شرکای یاد بگیرند که برای مدیریت خود را ترجیح سبک های ارتباطی خود را در ارتباط و کسب و کار خواهد شد هر دو بهره مند شوند. هنگامی که آنها یکدیگر را در آغوش معمول فرآیند حل مسئله درگیری حل و فصل سریع تر است. از طریق تجربه آموخته اند آنچه با این نسخهها کار برای هر شریک به عنوان مثال آیا یک فرد نیاز به عقب نشینی اطمینان ضربه کردن بخار ، آنها می دانند که این مهم است که به قضاوت یکدیگر برای واکنش متفاوت به مشکلات آن مهم است به شریک زندگی خود را واکنش شخصی. آنها به عمد تمرکز خشم و نا امیدی بر و مشکل در هر یک از دیگر. موفق Couplepreneurs حل اختلافات با هم خلاقانه اجرای یک راه حل مشترک.

4. موافقت نامه های سطح ریسک مالی.

این مربوط به احترام به یکدیگر و ارزش به عنوان یک درک پول جدایی ناپذیر است و برای یک فرد ارزش سیستم. تحمل خطر است و بر اساس اعتقادات در مورد پول است. موفق Couplepreneurs را بررسی کرده و پول خود را اعتقادات از جمله موارد زیر:

o هر شریک اساسا خوشبین یا بدبین وقتی که می آید به خود و یا رابطه او برای پول ؟

o آیا آنها باید این ذهنیت فراوانی اعتقاد داشتند که وجود دارد به اندازه کافی برای همه است ؟

o آیا آنها باید این ذهنیت کمبود باور خود را به دست آورید به معنی کسی که دیگری را از دست دادن ؟

o آنچه که هر شریک مایل به ریسک برای رشد کسب و کار?

o چه هر خط عبور نمی خواهد? (به عنوان مثال: نه از دست دادن خانه نگه داشتن بیمه پزشکی و غیره.)

برای موفقیت بیشتر در معرض خطر تحمل شریک باید به توافق برسند به بیش از سطح ریسک قابل قبول تر و محافظه کار شریک است. زمانی که خطر کمتری تحمل شریک احساس می کند که او مرز بودن احترام آنها به احتمال زیاد خواهد شد و سپس تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر در مورد پذیرش بیشتر از خطرات.

5. سرمایه گذاری بر روی تفاوت.

موفق Couplepreneurs می دانیم که یک دلیل عمده به تیم در کسب و کار با شریک زندگی خود را به ارمغان بیاورد در دیدگاه های مختلف از یک چشم انداز از کسی اعتماد کرد. Couplepreneurs که آن کار را نه تنها تحمل تفاوت های خود را, اما بسیاری از آنها را. گفته شده است که در جذب مخالف خود. این امر در کسب و کار بیش از حد. متفاوت مهارت ها و ایده های خود را اغلب برای بهترین کسب و کار و مشارکت.

موفق Couplepreneurs اختصاص کسب و کار نقش با توجه به نقاط قوت و مهارت و سبک. آنها به شکل درست در شروع که در حال رفتن به اتهام آنچه–و سپس از هر یک از دیگر در راه است.

G. J. یک Couplepreneur از Worcester, Massachusetts ایالات, در, دو فاک, در محل کار,”شما باید با بهترین دوستان است و اجازه می دهد خود را, شریک زندگی, خلاقیت و نمی شود بیش از حد بحرانی از ویژگی های شما به خصوص نمی خواهم. یکی از بهترین چیزها در مورد متفاوت بودن از شریک زندگی خود را که وجود دارد بسیار برای یادگیری بهتر از درک و قدردانی از شما و شریک زندگی خود را در سبک. اگر هیچ چیز دیگری به شما خواهد آموخت که راه خود را از انجام کارهایی است که قطعا نه تنها یکی است. شما تفاوت را می توان بزرگترین نقاط قوت خود را هنگامی که شما را در درک شرایط رشد و ساخت آنها.”

6. در حال حاضر یک جبهه متحد به همه: کارکنان و فروشندگان و مشتریان ،

گاهی تفاوت در سبک و فلسفه می تواند باعث “شاخ به قفل” در لحظه کار تیمی است که بیشتر مورد نیاز است. اما موفق Couplepreneurs حل و فصل درگیری در خصوصی و نه اجازه می دهد دیگران را به بازی یکی از آنها را در برابر دیگر. در آنها همکاری و حمایت از مواضع یکدیگر هستند.

در کتاب خود با هم کار فرانک و شاران بارنت معرفی مفهوم “wegos” به جای غرور. یک wego ترکیبی از فردی غرور به یک نیروی است که با تمرکز بر ارتباط و سازمانی به جای خود. آن را تکامل می یابد از هر شریک اعتماد به نفس است که آنها با هم دارای قابلیت های برای رسیدن به اهداف خود. آنها متوجه است که بدون “خود” مفهوم “خودم” بی معنی است. موفق Couplepreneurs ترک غرور خود را در درب برای کسب و کار خود و خوشبختانه فرض خود را wegos.

7. ارتباط می آید قبل از اینکه کسب و کار.

مشارکت قوی و در حال ضرورت مطلق: آنها به عنوان یک نوع بیمه نامه در برابر “تسمه و فلش” از زندگی کسب و کار. موفق Couplepreneurs در حال شرکت در مورد که در آن و زمانی که صحبت کردن در مورد کسب و کار خارج از محدوده است. آنها درک کنند که این مهم و حیاتی در حفظ رابطه زن و شوهر و همچنین سلامت عقل خود را.

آنها منتظر نیست تا زمانی که آنها اوقات فراغت خود را به صرف وقت با کیفیت با شریک زندگی خود را. به جای انتظار تا زمانی که آنها را در زمان. حتی چند لحظه از توجه متمرکز می تواند تمام تفاوت را. هنگامی که زمان و پول کمیاب هستند که زمانی که ارتباط بیشتر تاکید کرد و آسیب پذیر است. آنها ایجاد لازم مرزهای اطراف کار و کودکان و نوجوانان به اطمینان حاصل شود که آنها خود را حفظ رابطه سالم و قوی. آنها اجازه نمی دهد کسب و کار برای تبدیل شدن به یک round-the-clock وسواس. آنها حک کردن جداگانه و مجزا زمان برای استراحت و تفریح را با هم (و با بچه ها اگر هر), حتی اگر آن را تنها چند ساعت در هفته است.

این اسرار اعمال می شود به تمام سطوح از Couplepreneurs از کوچک پاره وقت صفحه اصلی مبتنی بر سرمایه گذاری جهانی در مقیاس بزرگ سازمانی است. همانطور که اشاره شد در خروج مجله (نوامبر 2003) در مقاله ای در مورد جهانی املاک و مستغلات غولهای B(eng) S(eng) و کریستینا, Ong “این فعل و انفعال بین زن و شوهر است که نبوغ خود را در پشت داستان. آنها مکمل یکدیگر کاملا. او مهار او را در خروجی. او شوخ طبعی آرام خود را گرم و پر جنب و جوش.” B. S. متحده “ما ازدواج کرده ام و سی سال است. برای اولین بار ده سال او الهام بخش من است. برای ده سال آینده او سوار من. در حال حاضر او است که به چالش کشیدن من است.” کریستینا می بیند آن کمی متفاوت است و می گوید: “شوهر من کار تصویر بزرگتر من متوجه جزئیات است.”

خط پایین این است که شما که به عنوان افراد و به عنوان یک تیم و چگونه شما مربوط به یکدیگر و جهان خارج را تا حد زیادی تعیین می کند که چگونه موفق شما به عنوان Couplepreneurs.

[ad_2]