هزینه آن چقدر به جای یک کارمند ؟

[ad_1]

حفظ خود را خوب کارکنان

افراد مناسب در مکان مناسب

مطالعات نشان می دهد که متوسط هزینه به جای یک کارگر در ایالات متحده $ 17,000.00 (به طور متوسط !!). برخی از مدیران منابع انسانی با استفاده از قاعده کلی است که هر فرد's سالانه حقوق و دستمزد – هزینه خواهد شد که بسیار به آنها را جایگزین. یک مطالعه ارزیابی اثرات ما خانواده پزشکی ترک عمل نشان داد که “گردش مالی هزینه ها برای یک مدیر متوسط 150 ٪ از حقوق و دستمزد از جمله هزینه های واقعی از استخدام … و نامحسوس هزینه های چنین به عنوان کارگر جدید's ناکارآمدی و بهره وری از دست رفته در حالی که این کار خالی است. ”

هزینه های بهره وری از دست رفته هستند به عنوان مهم به عنوان هزینه های مستقیم مانند تبلیغات و یا کارکنان موقت. مجموع هزینه ها به راحتی رسیدن به 150 درصد سالانه جبران. هزینه خواهد شد به طور قابل توجهی بالاتر (200% تا 250%) به صورت مدیریتی و موقعیت فروش.

سعادت & Associates, Inc. Wayne, NJ شرکت مشاوره

و اگر شما فکر می کنم شما فقط می توانید با استخدام کارگران موقت و جلوگیری از تمام کسانی که هزینه های دوباره فکر می کنم. هزینه های استخدام و گرفتن تولید از یک کارگر موقت است نزدیک به 40 درصد از حقوق خود و کارگران موقت تمایل به بالاتر از نرخ ساعتی از آنهایی که دائمی – و بالاتر از نرخ گردش مالی نیز هست.

اجازه دهید's قرار داده و این در شرایط واقعی. کمترین تعداد را دیده اند در هر نقطه می گوید: آن را به شما هزینه خواهد شد حداقل 30 درصد از یک کارمند's مجموع سالانه پرداخت غرامت به آنها را جایگزین. فرض کنید شما 100 نفر از کارکنان و خود را به طور متوسط حقوق و دستمزد $ 10.00 در هر ساعت. در $ 10.00 در هر ساعت + مزایا (در 20 درصد از حقوق و دستمزد) کارکنان خود را دریافت ~ $ 12.00 ساعت در حقوق و دستمزد و مزایا. اجازه دهید's می گویند که شما باید به جای 15 درصد از کارکنان خود را در هر سال است. در نظر گرفتن برآورد محافظه کار برای کارمند و گردش مالی هزینه های است که من شده اند قادر به پیدا کردن (30% سالانه خود حقوق و دستمزد و مزایای); هر یک از کارکنان شما باید به جای است که شما هزینه $ 7,488.00.

100 نفر از کارکنان X 15% X $ 7488 (از جمله مزایای) = $ 112,320 در هر سال است.

و است که با استفاده از محافظه کار ترین هزینه در صد پیدا می کنم. اگر ما تصمیم به استفاده از میانگین ملی ($ 17,000 / جایگزین کارمند) هزینه به $ 255,000.00. با استفاده از 'قانون از شست' (100 ٪ از حقوق و دستمزد سالانه – $ 20,800.00 / جایگزین کارمند) هزینه خواهد شد به $ 312,000.00 … سرسام آور!

چرا هزینه های خیلی بالا ؟

چرا آن را بسیار مقرون به صرفه به جای خروج کارمند ؟ برخی از هزینه ها مانند پرداخت تعلق تعطیلات زمان و یا هزینه یک کمک می خواستم تبلیغ آشکار است.

سایر هزینه ها شامل:

 • افزایش هزینه های بیمه بیکاری
 • بهره وری از دست رفته در حالی که وجود دارد این است که یک جای خالی
 • زمان و هزینه برای جدایی (خروج) مصاحبه (اگر خود را خوب کارکنان ترک, شما باید بدانید که چرا)
 • جدایی توافق هزینه های (حقوقی, مالی, پزشکی, بازنشستگی نقدی از, و غیره.)
 • اضافه کاری از دیگر کارکنان برای رسیدگی خالی (که می تواند منجر به سوختگی و یا غیبت)
 • هزینه های زمان به بررسی رزومه
 • هزینه های زمان مصاحبه داوطلبان
 • مصاحبه هزینه برای نامزدها
 • ممکن است هزینه های سفر
 • ممکن است هزینه های جابجایی
 • سر شکارچی و یا امضای جایزه هزینه
 • اضافی حسابداری; حقوق و دستمزد, 401k ،
 • اضافی رکورد نگه داشتن برای سازمان های دولتی
 • بهره وری کاهش می یابد در حالی که کارگر جدید به سرعت
 • برنامه های آموزشی
 • تاریخچه شرکت از دست داد
 • روحیه می شود
 • مالکیت معنوی از دست داد

نیز وجود دارد خطر در ارتباط با از دست دادن یک کارمند.

 • تهدید به طرح دعوی در دادگاه
 • روابط عمومی بد از کارمند ناراضی
 • تهدید است که کارمند را به مشتریان به یک شرکت جدید

چه می توان در مورد آن ؟

شرح شغل:

قرار دادن با هم یک کار کامل توضیحات با وظایف و وظایف مشخص شده در یک راه روشن و مختصر به طوری که زمانی که به کسی پاسخ خود را خواهید تبلیغ آنها می دانند که آنچه آنها در حال استفاده است. به حداقل رساندن است که همه با عبارت “سایر وظایف به عنوان اختصاص داده شده”. به این ترتیب کارکنان می داند که چه انتظار می رود که از موقعیت و مدیر می داند که آنچه به ارزیابی برای بررسی عملکرد.

قبل و بعد از آزمون استخدامی:

کار match / رضایت می توان اندازه گیری با استفاده از تست و ارزیابی سیستم های که در دسترس هستند از طریق RP2-مشاوره. هزینه این بررسی و تست برنامه ها به طور قابل توجهی کمتر از هزینه معاملات در مثال بالا. ما می توانیم تست یک نامزد قبل از آنها حتی نشان می دهد تا برای مصاحبه و به شما بگویم که اگر آنها را به نگرش درست را نشان می دهد تا زمانی که کار می رود و برنده't همه چیز را در عرضه کابینه خانه با آنها. ما می توانیم نامزد جدید به یک موقعیت داده شده. همه ما شنیده 'Peter اصل' (یک فرد افزایش می یابد به سطح خود را از بی کفایتی). ما می توانید نگاه خود کارکنان موجود و مطابقت با مهارت های خود را و شخصیت های با پوزیشن های باز در سازمان است. ما همچنین می تواند کمک به شما در شناسایی افراد مناسب برای قرار دادن در تیم است. زمانی که تیم در حال متعادل (یک فرد's نقاط قوت و پوشش فرد دیگری's نقاط ضعف) نتایج به طور قابل توجهی بهبود یافته است. در نهایت مدیران و مدیر عامل شرکت's) نیاز به دانستن نقاط قوت و ضعف خود به عنوان کسانی که با آنها کار می کنند آنها را درک. آزمایش نشان می دهد شما را به آنچه خود درست نقاط قوت و ضعف هستند به طوری که شما می توانید تمرکز بر روی بهبود آن چیزهایی است که نیاز به بهبود است.

آموزش:

در انتظار کسی که به تولید زمانی که آنها نمی دانند که چگونه به تولید و یا چه نتایج مورد نیاز پوچ است. در عین حال هر روز مردم در حال استخدام برای انجام شغل است که در آن آنها را کم و یا هیچ آموزش رسمی است. مطمئن شوید که کارکنان خود را آموزش و هدایت آنها نیاز به دیدار با انتظارات خود را. این منجر به بهتر رضایت شغلی کارکنان و کاهش و مدیریت استرس است. به عنوان قابل توجهی به نفع طرف کارکنان خوب آموزش دیده هستند احتمال بیشتری برای برنده شدن در قدردانی برای یک کار خوب انجام می شود; و قدردانی و به رسمیت شناختن در میان همسالان خود یک محرک است. ما می تواند کمک به شما در طراحی برنامه های آموزشی خود را برای دیدار با نیازهای فردی خود را.

رهبری:

بهترین برنامه ها و طرح ها همه هیچ است اگر خود را رهبری می کند تمرکز بر روی آنچه که در حال کار و که در آن شما می خواهید برای رفتن. آیا شما تا به حال حمایت از جلوی خانه خود را متمرکز بر روی سطل زباله می تواند به شما تا به حال برای جلوگیری از ضربه در همه هزینه ها – it's سمت راست وجود دارد در آینه فقط پشت خودرو, اگر شما آن را ضربه خود را تمام صبح خواهد بود خراب کرده و مانند یک لیزر شما اجرای حق را به آن …

ما به جایی که ما تمرکز می کنند. یک کلید برای موفقیت شما است به تمرکز بر حفظ کارکنان خود را. کار آنها را موفق است که به مراتب ارزان تر از جایگزین کردن آنها را. درمان آنها را با احترام و افتخار در حالی که ساخت آنها را احساس می کنند باید سهام در شرکت و موفقیت آن منجر به موفقیت شما. تمرکز بر روی که در آن شما می خواهید برای رفتن به جایی که شما don't می خواهید به آن بروید. به دنبال اشتباهات و پیدا کردن گسل با تمرکز بر گذشته و اشتباهات ساخته شده وجود دارد. یادگیری از اشتباهات و حرکت می کند. برنامه آینده سازمان خود را می خواهد. تمرکز بر کف موفقیت هر دو به صورت جداگانه و برای تیم / شرکت.

[ad_2]