نیجریه: افزایش شریک تجاری با غرب

[ad_1]

در سال های اخیر مردم ممکن است مناسب به اخراج نیجریه به عنوان مشروع در تجارت جهانی آرنا. برای تمام منابع این کشور ارائه می دهد غرب و دیگر نقاط جهان ارتباط این کشور با افزایش سریع در اینترنت و تلفن, کلاهبرداری خطرات نیجریه شهرت. این مشکوک e-mail ها به عنوان جمله در آغاز اکثر پیام های نشات گرفته (یا ادعا آمده از) نیجریه – اگر چه در حال حاضر مشابه کلاهبرداری اینترنتی از دیگر نقاط جهان است. با وجود این علامت باید توجه داشت که نیجریه رو به رشد است عضو بعدی 11 گروه تجاری کشورهای نوظهور مخلوط اقتصاد در میان چهل کشور جهان از نظر تولید ناخالص داخلی.

در آن قاره جمهوری به شرح زیر تنها آفریقای جنوبی در رتبه بندی برترین کشورهای آفریقایی با کلی اقتصاد است و بزرگترین در غرب آفریقا است. با تشکر از غنی نفت این کشور فراهم می کند یک منبع قدرتمند برای نفت که نیست خسته شده اید رفته در میان کشورهای غربی از جمله ایالات متحده است. ایالات متحده به تنهایی حساب برای نیجریه بزرگترین درصد از سرمایه گذاری خارجی.

بالا صادرات نیجریه

اکثریت جمهوری را به طور کلی درآمد حاصل از نفت و صادرات نفت خام. به عنوان یک عضو اوپک و یکی از بزرگترین تولید کنندگان در جهان, نیجریه صادرات میلیاردها دلار ارزش نفت سالانه با ایالات متحده دریافت سهم. محبوب دیگر صادرات عبارتند از:

دانه های کاکائو – در حالی که رقم عمده ای در این کالا به کشورهای دیگر چندین میلیون دلار ارزش کاکائو سراسر جهان صادر می کند این محصول بسیار با ارزش است.

لاستیک طبیعی – با علاقه رو به رشد در تولید “محصولات سبز” نیجریه دیده است یک افزایش در تقاضا برای صنایع لاستیک و درخت آدامس.

درخت و زمین آجیل – بیش از نیمی از جمعیت کشور را نیروی کار است که کشاورزی و زمین آجیل به خصوص را تا یک درصد خوبی از محصولات زراعی است.

روغن پخت و پز – روغن نارگیل و پالم فشرده و صادر شده به طور منظم.

بالا-واردات از نیجریه

نیجریه را در درجه اول کشاورزی محیط زیست برگ او مردم را به تکیه بر واردات جهانی برای حفظ اقتصاد داخلی. تجهیزات حفاری برای خود منابع نفتی است که به خصوص در تقاضا به عنوان دیگر ماشین آلات حفاری. دیگر بالا-واردات از ایالات متحده و جاهای دیگر عبارتند از:

دانه – ذرت و برنج در آمده تقاضای بالا برای هر چند نیجریه دارای مقدار زیادی از زمین برای کشاورزی از آن استفاده می شود بیشتر برای آنچه آنها صادرات است.

خودرو – اتومبیل و حمل و نقل در حال حمل به طور منظم به کشور برای اطمینان از کسب و کار باقی می ماند در حال حرکت است.

تصفیه نفت و محصولات جانبی – همانطور که با دیگر کشورهای نیجریه تمایل به صادرات بیشتر نفت خام و مواد اولیه و ترک پالایش به شرکای تجاری.

با کشورهای غربی همچنان به دنبال سوخت جایگزین شرکای آن است که به احتمال زیادی نیجریه را رقم بیشتر به آمریکا تجارت. قطعا وجود دارد بیشتر به این کشور از تاسف ارتباط با اینترنت سوء رفتار.

[ad_2]