نگاهی مختصر به آلومینیوم Louvers

[ad_1]

آلومینیوم louvers در بر داشت در بسیاری از مناطق مختلف است. زمانی که تهویه مورد نیاز است برای یک فضا می کند که دریافت آسان جریان هوا آلومینیومی لوور است که اغلب استفاده می شود به منظور تسهیل حرکت آسان از هوا. برخی از louvers ساخته شده است به ارائه یک تزئینی افزایش به یک محل. دیگر هواکش طراحی شده برای مقاومت در برابر سنگین در شرایط آب و هوایی و حفاظت از تجهیزات از آسیب.

آیا یک فرد می خواهد به یک پنجره با پوشش پودر یا نقاشی ویژه رنگ آلومینیوم louvers ارائه تطبیق پذیری و انعطاف پذیری برای ایجاد طرح و رنگی که مورد نظر است. آنها ساخته شده با استفاده از تشکیل آلومینیوم به جای فلزی فشرده که به آنها می دهد انعطاف پذیری بیشتر و دوام بالا در مناطق آب و.

تعبیه هواکش هایی که طراحی شده اند به طور خاص برای معماری یا اهداف تزئینی ندارد تلفن همراه اسلاید. این louvers اغلب در بر داشت به عنوان بخشی از چکیده و یا مدرن ساختمان طرح و پوشش راههای ورودی و یا بی نظمی در ساختمان ها طراحی شده است. بسیاری از معماران ترکیب آلومینیوم louvers به طراحی ساختمان های خود را برای اضافه کردن بافت و عمق به طراحی.

اکثر مردم با آن آشنا هستند louvers در اتاق های زیر شیروانی یا ساختمان های قدیمی تر. این شیروانی louvers باید حرکت اسلاید است که به تنظیم جریان هوا به داخل و یا خارج از اتاق زیر شیروانی منطقه است. شکل و طراحی این نوع هواکش ممکن است به طرز چشمگیری. اما آنها به نام شیروانی ساختمان. این مثلث شکل در بالای یک ساختمان است.

در علاوه بر این به تهویه تلفن همراه اسلاید همچنین ارائه حفاظت از عناصر. اسلاید هستند و مایل به نگه داشتن هر گونه باقی مانده و آب و یا اشیاء از وارد شدن به ساختمان. در برخی از مناطق که در آن وجود دارد آب و هوایی شدید نیز وجود خواهد داشت یک مش پشتوانه در louvers به نگه داشتن موارد از مجبور بودن از طریق تیغه های. زمانی که جریان هوا را به اتاق زیر شیروانی تغییرات تیغه حرکت به جای حرکت جدید.

در آب و هوای آن گرم می شود بسیاری از مردم شامل یک اتاق زیر شیروانی فن است که به صورت خودکار کنترل خود louvers. اتاق زیر شیروانی طرفداران می آید در زمانی که درجه حرارت می رسد از قبل برنامه ریزی شده تنظیم و تیغه louvers باز به انتشار هوا گرم است. این یک راه آسان و موثر برای حفظ تابستانی قبوض آب و برق پایین.

تعبیه هواکش هایی هستند که اغلب استفاده می شود برای محافظت از تجهیزات و ماشین آلات. آنها نیز استفاده می شود به ارائه درب به محوطه مانند کمدهای. این مهر louvers ساخته شده از سنگین آلومینیوم شده است که در اجرا از طریق مطبوعات با منافذ مهر به آنها. از دریچه های موبایل و عرض تنظیم شده است برای انواع تجهیزات آنها در حال حفاظت است. هنگامی که یک فرد نصب louvers آنها در حال محافظت از تجهیزات خود را از عناصر, اما همچنین اجازه می دهد یک جریان پیوسته از هوا به گردش در اطراف تجهیزات و محافظت از هر قسمت که ممکن است گرما حساس است.

[ad_2]