نکات مهم برای اندیشیدن قبل از خرید یک طرح بیمه سلامت

[ad_1]

طرح بیمه بهداشت و درمان است یک بخش اساسی از برنامه ریزی مالی در این دوره از بالا رفتن سرسام آور هزینه های پزشکی. تورم پزشکی شده است و تشدید در آن ولگردی و قانونی شکنی که باعث می شود آن را همه مهم تر به خرید یک طرح بیمه بهداشت و درمان است که می تواند حامی بستری و درمان پزشکی صورتحساب و یا هزینه.

مهم است که به بررسی و نگاه به پارامترهای زیر برای دریافت بهترین برنامه درمانی برای شما و خانواده خود را.

1. بررسی مدت زمان انتظار بند

شما باید احساس مراقبت های پس از گرفتن یک بیمه اما بیمه درمانی خود را همراه با یک دوره انتظار بند برای شرایط خاص. وجود دارد یک دوره اولیه بند که می گوید که هر گونه بستری شدن در بیمارستان ادعا می کنند نمی تواند قابل قبول در 30 روز اول از سیاست شروع به غیر از تصادفی بستری در بیمارستان.قبل از بیماری های موجود و یا شرایط نیز پوشیده نیست بلافاصله بعد از اینکه شما خرید یک سیاست است.وجود دارد در حال انتظار دوره اعم از 2 سال به 4 سال به عنوان در هر برنامه شرایط در صنعت. نیز وجود دارد برخی از اعمال جراحی و درمان مانند فتق آب مروارید تعویض مفصل ، که می تواند پس از درمان خاص دوره انتظار از 1 یا 2 سال.

بنابراین مهم است که به بررسی دوره انتظار بند قبل از نهایی کردن طرح بهداشتی.

2. بررسی Sublimits

وجود دارد برخی دربندی یا sublimits در طرح های بهداشتی خود را که می گوید که این نوع خاص از هزینه های پرداخت شده توسط شرکت های بیمه تا یک حد خاص و فراتر از آن است که بیمه شده یا مشتری به تحمل آنها را در خود. به عنوان مثال: اجاره اتاق اتهامات پوش در هر صورت روز به صورت های مختلف برنامه های بهداشتی. برخی از برنامه های بهداشتی نیز با اجباری شرکت های پرداخت که در آن بخشی از مجاز ادعا است که به عهده بیمه شده و باقی مانده است پرداخت شده توسط شرکت های بیمه.

بررسی sublimits در طرح های بهداشتی خود را برای جلوگیری از هر تاریخ و زمان آخرین دقیقه شگفتی در زمان ادعا می کنند.

3. بررسی شبکه بیمارستان

شرکت های بیمه ارائه برنامه های درمانی خاص empaneled شبکه بیمارستان با آنها باید یک کراوات. هر گونه بستری شدن در بیمارستان یا درمان گرفته شده در آن ذکر شده و یا شبکه مشخص شده در بیمارستان لیست انجام شده است در cashless اساس موضوع به شرایط سیاست.

چک لیست بیمارستان های شبکه از شرکت بیمه و اطمینان حاصل کنید که شبکه بیمارستان ها از بیمه گر در نزدیکی محل اقامت خود در مورد هر شرایط اضطراری بستری شدن در بیمارستان. همچنین یک درمان غیر شبکه بیمارستان ممکن است ارائه cashless درمان و برخی از شرکت های بیمه را شرکت پرداخت بند اگر شما را به یک درمان غیر شبکه بیمارستان.

4. بررسی روند ادعا

شرکت های مختلف بیمه های مختلف ادعا می کنند روش. برخی از حل و فصل و یا اداره ادعا می کند از طریق شخص ثالث مدیران (TPA) و بعضی از آنها خود را در خانه حل و فصل ادعا واحد به پرورش سریع و بدون هیچ زحمتی رایگان ادعا پردازش. همچنین بررسی و حل و فصل ادعای نسبت بیمه گر قصد دارید به خرید یک طرح بهداشتی از تصویر روشنی در تعدادی از ادعای حل و فصل توسط بیمه گر.

این مهم است که اطلاعات مفید در ادعای روش برای صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان درمان در زمان بستری شدن در بیمارستان.

5. مقایسه و خرید آنلاین

این مهم را به حق تصمیم گیری خرید است که می تواند انجام شود با مقایسه در دسترس برنامه های بیمه درمانی آنلاین. شما می توانید مقایسه قیمت و ویژگی های کلیدی سیاست مزایای ارزش افزوده مزایای واجد شرایط بودن محرومیت ، از چندین برنامه های بیمه درمانی به حق انتخاب آگاهانه خود را بدون هر گونه دخالت از عوامل است. خرید آنلاین طرح بیمه سلامت یک فرایند بدون هیچ زحمتی رایگان که نیاز به حداقل اسناد و سریع سیاست های پردازش. وجود دارد برخی از پورتال های آنلاین است که شما را قادر به ایجاد یک مقایسه آسان و به شما کمک خواهد کرد در انتخاب حق بیمه.

آنلاین خرید از طرح بهداشتی مقرون به صرفه است به عنوان شرکت های ارائه تخفیف در حق بیمه برای خرید آنلاین سیاست. به همین دلیل برای یک سیاست بیمه مقرون به صرفه شود اگر خریداری آنلاین است که به واسطه هزینه حق بیمه جزء حذف شده است. هنگامی که وجود دارد هیچ واسطه در میان Co.’s صرفه جویی در کمیسیون و سیاست صدور هزینه آن شرکت. نقل و انتقال آن به مشتریان.

آیا خود را ارزیابی نیاز و حق تصمیم گیری خرید با چک کردن پارامترهای فوق اظهار داشت.

[ad_2]