نمی پرداخت برای برق خود را دیگر هیچ

[ad_1]

رایگان قدرت

انسان ها شده اند با استفاده از باد-قدرت حداقل 5,500 سال سوق دادن بادبانی و کشتی قایقرانی و معماران با استفاده از تهویه طبیعی در ساختمان ها پس از همین دوران باستان است. بابلی امپراتور Hammurabi برنامه ریزی برای استفاده از آن را برای خود بلند پروازانه پروژه های آبیاری در قرن 17 قبل از میلاد.

انرژی باد می تواند تبدیل به یک شکل مفید مانند برق با استفاده از توربین های. استفاده از آن رشد کرده است به طور متوسط 30 ٪ در سال در طول پنج سال گذشته احداث آن را به عنوان سریع ترین در جهان در حال رشد انرژی ، با خوشحالی آن تولید آلاینده ها و یا تولید گازهای گلخانه ای در طول عملیات. این یکی از تمیزترین منابع انرژی در دسترس است.

توربین مدرن همتای آسیاب بادی. به دلیل آن است که یک منبع تجدید پذیر مهم نیست که چقدر است, استفاده از امروز, هنوز وجود داشته باشد همان عرضه در آینده.. رایج ترین راه های گرفتن انرژی در این راه این است که از طریق راه اندازی “باد مزارع’. توربین تبدیل به مهار انرژی جنبشی به قدرت مکانیکی. این مزارع را می توان پر هزینه برای حفظ و برق تولید شده توسط این روش گران تر از آن تولید شده توسط وسایل دیگر. اما, آن است که پاک و پایان ناپذیر بومی منبع انرژی است که می تواند تولید برق به اندازه کافی به قدرت میلیون ها نفر از خانه و کسب و کار.

چون لحظه های الکتریکی تولید و مصرف باید در تعادل برای حفظ پايداری شبکه این تنوع می تواند در حال حاضر چالش های قابل توجهی به ترکیب مقادیر زیادی از حرارت-قدرت به یک سیستم شبکه است.

قدرت متناسب با مکعب از هوا سرعت نسبتا جزئی افزایش سرعت منجر به تغییرات زیادی در پتانسیل خروجی. یک نقطه ضعف است که آن را نمی توان ذخیره می شود (اگر چه تولید برق را می توان ذخیره می شود اگر باتری استفاده می شود) و نه همه بادها را می توان مهار برای دیدار با زمان برق نیازمند است. تولید این قدرت تیمی با ژنراتور برق آبی جذاب است زیرا آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ذخیره سازی انرژی و عملیات زیرزمینی compressed-air سازی گزینه دیگری است.

سرعت

به ارزشمند شما نیاز به یک دمای هوا با سرعت حدود 25 متر/ثانیه. در جغرافیایی خاص مناطق در اوج سرعت ممکن است همزمان با اوج تقاضا برای برق قدرت. در کالیفرنیا و تگزاس به عنوان مثال روز گرم در تابستان ممکن است کم جریان هوا و الکتریکی بالا و تقاضا با توجه به تهویه مطبوع. در انگلستان تقاضا برای برق بالاتر است و در فصل زمستان نسبت به تابستان و بنابراین سرعت باد.

نتيجه گيری

در حال حاضر وجود دارد بسیاری از هزاران نفر از این توربین های عامل با مجموع ظرفیت 73,904 مگاوات است که این شکل از قدرت در اروپا به حساب 65% (سال 2006). به عنوان در سال 2008 اروپا منجر جهان در توسعه دریایی ژنراتور با توجه به قوی وزش منابع و آب های کم عمق در دریای شمال و دریای بالتیک و محدودیت در مکان های مناسب بر روی زمین با توجه به انبوه جمعیت موجود و تحولات است.

به عنوان ما می توانید ببینید از آن است که شروع به رشد در محبوبیت به دلیل آن است که ارزان پایان ناپذیر پاک و دوستدار محیط زیست فراوان و به طور گسترده ای توزیع شده است. آن است که یک منبع تجدید پذیر انرژی است که عملا هیچ مشکلات زیست محیطی. در سطح جهانی این به معنی تولید برق افزایش بیش از پنج برابر بین سال های 2000 و 2007 آن نقش قابل توجهی در تلاش ما برای پیدا کردن انرژی های تجدید پذیر و مقرون به صرفه انرژی است. شما می توانید خود را خورشیدی یا باد-قدرت سیستم راه اندازی 200 دلار یا کمتر

[ad_2]