نمی‌گذاریم کریم باقری به تیم ملی برود

[ad_1]

خبرگزاری ایلنا: سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس به برخی حواشی و ماجراهای حول این باشگاه پاسخ داد.

 مهدی رسول پناه که با وسوسه بالا بردن جام در جشن قهرمانی سرخ ها به تیتر یک رسانه های ورزشی تبدیل شده بود، حالا با صحبت های عجیب خود در برنامه شب های فوتبال مورد توجه قرار گرفته است. رسول پناه در صحبت هایی که به صورت تصویری انجام داده است، صحبت های خود را با وعده مشخص شدن هیئت مدیره پرسپولیس در هفته آینده آغاز کرد اما خیلی زود حرف به پرونده برانکو ایوانکوویچ، پنجره نقل و انتقالاتی و ماجراهای قرارداد بازیکنان رسید.

رسول پناه در مورد پرداخت مطالبات برانکو گفت: «ما مطالباتی داشتیم در فیفا در حدود 430 هزار یورو که پرونده آقای زلاتکو و ایگور را از طرق مطالباتمان در فیفا پرداخت کردیم که این را فیفا امروز هم تائید کرد. چون ما در پرونده چوک، گابریل و نیلسون را هم به این شکل پرداخت کردیم.»

او در ادامه با اشاره به دیگر پرداختی ها عنوان کرد: «ما از بحث انتقال آقای بیرانوند 515 هزار دلار منبع درآمدی داشتیم و پرداخت کردیم و این را به حساب آقای برانکو در عمان واریز کردیم و پرداختی جداگانه 230 هزار یورویی را هم پرداختیم که در مجموع به مبلغ 850 هزار یورو رسید.» جالب این که مجموع رقم 515 هزار دلار (حدود 500 هزار یورو) و 230 هزار دلار به کمتر از رقم اعلامی می‌رسد و مشخص نیست که باقی مانده رقم را رسول پناه به چه شکلی محاسبه کرده است.

سرپرست مدیرعاملی پرسپولیسی ها در بخش دیگری از صحبت هایش درباره پرونده برانکو توضیح داده است: «مسئله این است که در رابطه با بحث آقای برانکو ما از عمان پرداخت کردیم و روز یکشنبه در حساب خواهد نشست. حسابداری فیفا هم این را تائید کرد و نامه ای را هم به باشگاه پرسپولیس فیفا فرستاد و حاضرم نامه را هم برای هواداران قرائت کنم.» رسول پناه سپس نامه را خواند: به موضوع فوق اشاره می‌کنیم. تائید می کنیم نامه ای در تاریخ 5 آگوست پرسپولیس واصل شد و نامه 2 آگوست برانکو را هم تائید می‌کنیم و برای هر دو طرف می‌فرستیم. متوجه شدیم بدهکار به اطلاع ما رسانده که علی الظاهر بدهکار سعی در اجرای تعهدات خود دارد.

وی افزود: «از طرف دیگر ما از مکاتبات طلبکار متوجه شدیم که دریافت مبلغ کل 77 هزار ریال عمان برابر با 133 هزار یورو به تائید ایشان رسیده اما اختلافات طرفین حل نشده چرا که رقم فوق الذکر کل رقم را پوشش نمی‌دهد. باتوجه به موارد فوق به اطلاع طرفین می‌رساند که روند کمیته انضباطی را تا پایان ادامه خواهند داد و از طلبکار درخواست می‌شود که فیفا را در جریان پرداخت ها قرار دهند.»

نکته این که مهلت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو سه روز پیش به پایان رسید و حالا رسول پناه وعده داده که پول فردا در حساب برانکو خواهد نشست. همچنین از طرف دیگر پرسپولیس تازه بخشی از این بدهی را تامین کرده و باتوجه به عدم توافق با برانکو، هیچ بعید نیست که حکم به زودی صادر شود. در بخشی از این نامه که عضو هیئت مدیره قرمزها خواند، هیچ مدرکی دال بر تائید پرداخت از حساب فیفا وجود ندارد.

رسول پناه با تائید این موضوع به خطر محرومیت نقل و انتقالاتی از بین نرفته، گفت: «نمی‌توانیم بگوییم صددرصد اما ما حسن نیتمان را به فیفا و آقای برانکو نشان دادیم که در حال پرداخت هستیم. ما به جز بحث برانکو، مشکلات مالی دیگری داریم از جمله بحث پرداخت به خارجی ها که دیروز انجام دادیم. ما بودجه ای برای بازیکنان جدید تخصیص دادیم وگرنه اگر می‌خواستیم کلا پرداخت کنیم مشکلاتی به وجود می‌آمد. در چند روز آینده باتوجه به منابعی که داریم، قطعا پرداخت خواهیم کرد.»

بخش عجیب دیگر حرف های رسول پناه جایی است که ادعا می‌کند پرداختی به بشار رسن به عدد 92 درصد رسیده است: «در رابطه با بشار رسن باید اعلام کنیم که ایشان یکی از بازیکنان با اخلاق پرسپولیس از عاشقان پرسپولیس هستند. قبلا در حق او بی مهری شد و مطالبات او را دیر پرداخت کردند و آنطور که در شانش بود با او رفتار نشد. ما در اولین کار مطالبات او را تا 92 درصد پرداخت کردیم و انشالله سعی می کنیم با او همکاری کنیم و قطعا این انجام خواهد شد.»

[ad_2]

Source link