نمونه سازی سریع رشد را نشان می دهد در صنعت پزشکی

[ad_1]

صنعت پزشکی است که تا کنون بزرگترین آداپتور افزودنی تولید تکنولوژی با صنعت پزشکی حسابداری برای برخی از 15 درصد از تمام نمونه سازی سریع در سال 2009. از رمان به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی برنامه های کاربردی پزشکی و صنعت ادامه خواهد داد به رشد قوی بخش برای نمونه سازی سریع محققان به کشف برنامه های جدید و بهبود فن آوری های موجود.

به طور سنتی یک ابزار طراحی تایید مرحله با مواد اولیه محدودیت و در نتیجه شکننده عکس-حساس نمونه مدل های. این مواد به معنای محدودیت در اوایل نمونه مدل های بودند که عمدتا مورد استفاده برای طراحی بصری ایدز و فعالیت های بازاریابی با قابلیت های محدود است. به عنوان طیف وسیعی از مواد در دسترس برای تولید افزودنی افزایش یافته است بنابراین بیش از حد طیف وسیعی از برنامه های کاربردی برای این فن آوری است. طراحان در حال حاضر می توانید انتخاب مواد است که از نزدیک شبیه سازی تولید پلاستیک اجازه می دهد برای تناسب فرم و تست عملکرد. دستگاه های پزشکی طراحان می توانید پیدا کنید به احتمال زیاد مسائل مربوط به تولید قبل از خرید به گران تولید قطعه سازی.

لندن-بر اساس سونوگرافی درمانگاه شد یکی از اولین شرکت های بریتانیا به انطباق با مشتریان خود این فرصت را به خرید یک 3D چاپ مدل نوزاد متولد نشده خود را. پزشکان در درمانگاه نیز در حال بررسی پتانسیل های 3D با استفاده از تصویربرداری سونوگرافی همراه با چاپ 3D به عنوان یک ابزار برای تشخیص زودهنگام مشکلات توسعه و بیماری با هدف بهبود بقاء برای نوزادان بیمار.

ارتوپدی شرکت های بیش از حد دیده می شود پتانسیل های نمونه سازی سریع با ارتوپدی مهندسین طراحی مانند ارکیده طراحی مجتمع چاپ 3D به فرایند طراحی به منظور بررسی طراحی و برای جلوگیری از هزینه طراحی و خطا است. نیوکاسل بر اساس طاووس پزشکی گرفته اند و این یک گام بیشتر با یکپارچه سازی انتخابی لیزر تف جوشی را در فرایند تولید است. با استفاده از SLS ممکن است برای طاووس پزشکی برای ایجاد “مناسب” پروتز برای مشتریان خود.

در حالی که ارتوپدی و پروتز برنامه های کاربردی از این تکنولوژی ثابت کرده اند مثبت پتانسیل واقعی نمونه سازی سریع نهفته در زمینه bio-پرینتر. محققان در حال کار بر روی 3D ماشین آلات چاپ قادر به چاپ بشر از پوست و خون و اندام. اگر موفق به تاریخ این تحقیقات نشان داده است نتایج مثبت با این حال این احتمال وجود دارد که ما را ببینید 3D printers در بیمارستان های محلی فقط رتبهدهی نشده است. برای قربانیان سوختگی و بیماران پیوند زیستی پرینتر نگه داشتن پتانسیل برای درمان صرفه جویی در زندگی.

نمونه سازی سریع در حال حاضر ارائه می دهد USP Grade ششم و ISO 13485 تصویب مواد آن است بیشتر تقویت نقش نمونه سازی سریع در صنعت پزشکی. Stereolithography مواد آبخيز مناسب برای استفاده در آزمایشات بالینی در حالی که پرتو الکترونی ذوب و مستقیم فلز با لیزر تف جوشی ثابت کرده اند محبوب به عنوان یک فرآیند تولید به صورت سفارشی ارتوپدی ایمپلنت. با ادامه سرمایه گذاری در مواد و تحقیق در زمینه های زیستی-چاپ این احتمال وجود دارد که چند سال آینده را ببینید بیشتر تغییرات در نحوه نمونه سازی سریع فن آوری های امر به صنعت پزشکی.

[ad_2]