نحوه نصب آمپلی فایر ماشین از آغاز تا پایان

[ad_1]

اگر شما عاشق موسیقی خوب انفجار به عنوان درایو شما و سپس شما احتمالا می دانید چگونه تحریک کننده تحریف موسیقی می تواند به ویژه هنگامی که شما در حال تلاش برای لذت بردن از مورد علاقه خود را به آهنگ در حال پخش در رادیو و تلویزیون. اتصال یک ماشین خوب آمپلی فایر است که بهترین راه حل شما می توانید به بهبود سیستم صوتی در ماشین خود را. یک ماشین آمپلی فایر راهنمای نصب و راه اندازی می تواند کمک به شما انجام نصب و راه اندازی به درستی تمام توسط خودتان و یا شما می توانید نصب و راه اندازی توسط متخصصان اگر شما مطمئن نیستید. اگر شما در حال مکانیکی تمایل و می خواهم به سعی کنید آن را به خودتان و سپس شما همچنین پیدا کردن ماشین آمپلی فایر نصب و راه اندازی, راهنمایی های مفید برای به دست آوردن آن با موفقیت انجام می شود.

مرحله 1 – انتخاب آمپلی فایر. هیچ کار باید شروع تا زمانی که شما پیدا کرده اند بهترین آمپلی فایر برای ماشین شما. خوب آمپلی فایر باید صدای بلندتر و واضح تر و واضح تر. این RMS قدرت و تعداد کانال های برخی از ملاحظات را در هنگام انتخاب. به یاد داشته باشید یک 4 کانال آمپلی فایر ساخته شده است به اجرا 4 استاندارد در اتومبیل بلندگو. یک 2 کانال یا تک کانال/مونو آمپلی فایر ساخته شده است به اجرای یک یا چند ساب ووفر.

مرحله 2 – شناسایی آمپلی فایر محل. در هنگام انتخاب که در آن به جای تقویت کننده به یاد داشته باشید که آن را باید در عرض 12 پا را از گیرنده های استریو به خاطر دخالت حداقل است. تهویه نیز باید در نظر گرفته شود. بهترین مناطق برای آمپلی فایر شامل عقب محموله منطقه یا زیر صندلی های جلو.

مرحله 3 – خود را amplifier wiring kit. هیچ راهی وجود دارد شما خواهد شد کار درست انجام شود و بدون ابزار مناسب سیم کشی کیت باید شامل موارد مهم مانند زمین, کابل, کابل برق, کابل سیگنال فیوز حلقه پایانه های روشن سیم self-تسمه پیچ فیوز هولدر و واشرها. دیگر ابزار مورد نیاز برای نصب یک ماشین آمپلی فایر سیم لخت کن سیم مته پنل حذف ابزار مانند پیچ گوشتی و دیجیتال چند متر است.

گام 4 – شروع نصب. قطع ترمینال منفی از باتری ماشین خود را برای جلوگیری از برق. باتری خواهد شد البته منبع قدرت برای آمپلی فایر و باید باقی می ماند غیر فعال است. شما می توانید پس از اتصال کابل برق به ترمینال مثبت باتری حصول اطمینان از فیوز نیست متصل به خود را دارنده فیوز بدون حلقه ترمینال. مته سوراخ در دیوار آتش در یک محل امن حداقل 4 اینچ به دور از وسایل نقلیه اصلی مهار. شما پس از حفر سوراخ با خیال راحت با استفاده از یک گرومت که منطبق بر اندازه سیم و اسلاید آن را به سوراخ. شما می توانید آن را از طریق یک فایروال سوراخ و زیر فرش همراه طبقه لبه قبل از استراحت آن علاوه بر تقویت کننده.

مرحله 5 – راه اندازی یک کابل سیگنال. اجرای کابل پشت خالی استریو سر محفظه زیر فرش و به آمپلی فایر. اتصال به نوبه خود بر روی سیم به گیرنده و کابل سیگنال به گیرنده های استریو را به عقب و جای گیرنده در خود جای داده است.

مرحله 6 – اتصال خود را پایه کابل. پایه مهم است که به نگه داشتن خطرات الکتریکی در خلیج با توجه به اینکه این آمپلی فایر می کند تولید برق است. ضمیمه پایان به یک نقطه از روی آمپلی فایر و امن انتهای دیگر با استفاده از یک حلقه بر روی شاسی ماشین.

گام 7 – اتصال بلندگوهای ماشین. این باید انجام شود با یک بلندگو با کیفیت بالا سیم از طریق تعیین خروجی در تقویت کننده و ورودی در بلندگو. شما می توانید به عنوان بسیاری از سخنرانان به عنوان تقویت کننده می تواند نگه دارید.

گام 8 – پایان نصب و راه اندازی. کوه تقویت کننده با استفاده از خود بهره برداری پیچ و وصل کابل برق کابل سیگنال و روشن کردن سیم به آمپلی فایر. نصب فیوز بر روی باتری و بستن غلاف محافظ پوشش اتصالات سیمی به آن در صورت وجود یک غلاف در حال حاضر. شروع به لذت بردن از صدای خود را انفجار.

[ad_2]