نحوه رسیدگی به Bounced بررسی از یک بیمار

[ad_1]

بیشتر و بیشتر بیماران تندرست چک بیشتر از همیشه به دلیل وضعیت اقتصادی است. این واقعا مهم است تمرکز بر پیشگیری و همچنین به یک برنامه در محل, اگر شما را دریافت bounced بررسی کنید.

داشتن یک سیاست مالی در محل یک شروع خوب است. حق دور بیماران خود می دانند و مسئولیت آنها نیز اطلاع از عواقب ناشی از نقض این سیاست. سیاست باید هر از چند گاهی به روز می شود و هر زمان وجود دارد یک تغییر بيمار بايد ثبت نام در این سیاست جدید به محض ورود برای قرار ملاقات خود را.

کارکنان نیز باید فعال در تلاش برای مطمئن شوید که بیماران مبتلا به پرداخت صورتحساب خود را. آنها باید به خوبی آموزش دیده و نگه داشتن خطوط ارتباطی باز در مورد سیاست های مالی.

این مهم است برای کپی کردن بیمار بیمه کارت و گواهینامه رانندگی زمانی که آنها برای اولین بار وارد به میز ثبت نام. داشتن بیمار گواهینامه رانندگی کمک می کند تا برای شناسایی بیمار و همچنین آن را نشان می دهد آدرس صحیح بیمار است که باید همسان در برابر این آدرس در چک. اگر آدرس مطابقت ندارد و این امر می تواند عاقلانه به قبول چک. پذیرش شرکت چک است که چیزی است که شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از همچنین از آنجا که یک شرکت است که معمولا محافظت نهاد بنابراین اگر بررسی کنید به گزاف گویی و سپس عمل بسیار کمی مراجعه هنگامی که در تلاش برای جمع آوری پرداخت از که بیمار است.

این سیاست مالی نیز باید شامل چه عواقب زمانی که یک چک برگشتی. اگر وجود دارد اتهامات عنوان شده علیه بانک مطمئن شوید این سیاست نشان می دهد که بیمار خواهد بود مسئول برای کسانی که اتهامات عنوان شده علیه. یک وب سایت خوب برای دیدن آنچه که قوانین برای هر دولت است www.ckfraud.org/penalties.html. این وب سایت ملی بررسی تقلب و مرکز آن در لیست بد بررسی قوانین. همچنین در سیاست های مالی آن خواهد بود مفید به مرجع قوانین مستقیم از وب سایت خود را.

در نظر بگیرید با استفاده از یک چک-اسکن سیستم از یک شرکت است که تضمین می کند که بررسی پاک شده است. پول بلافاصله سپرده به عمل حساب بانکی و وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به بانک با یک کاغذ چک برای واریز. دلایل شایع چرا یک بررسی منعکس است که با توجه به بودجه کافی بسته حساب توقف پرداخت یا اینکه آنها شده است جعلی است. هنگامی که هر یک از موقعیت های بالا اتفاق می افتد, آن را خوب به بررسی برای تعیین اگر این مورد است, و همچنین ساخت یک تماس تلفنی به بیمار و سند تلفن تماس بگیرید.

اگر یک بیمار پرش بررسی و چک مستقر است در نهایت توسط بیمار آن را یک ایده خوب برای تبدیل بیمار به خود پرداخت توسط پول نقد و کارت اعتباری و یا کارت بدهی.

این چند مرحله می تواند کمک به بهبود و جلوگیری از چک که باید منعکس و حفظ جریان نقدی رفتن.

[ad_2]