نحوه خرید سینک گرانیتی

نحوه خرید سینک گرانیتی

امروزه اکثر صاحبخانه ها به این نتیجه رسیده اند که داشتن سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه خود می تواند تفاوت هایی را در مورد سبک زندگی فردی آنها ایجاد کند. اما با توجه به گزینه های زیادی که باید در نظر بگیرید ، از کجا شروع می کنید؟

در این مطلب ، سینگ گرانیتی را برای شما تجزیه می کند زیرا ما برخی از بهترین روندهای سینک ظرفشویی امروز را به نمایش می گذاریم. مطمئن نیستید کدام یک برای آشپزخانه شما مناسب است؟ جای نگرانی نیست. ما آن را آسان کرده ایم. بیایید شروع کنیم.

هنگام انتخاب سینک ظرفشویی گرانیتی به چه نکاتی توجه کنیم

انتخاب سینک ظرفشویی مناسب برای آشپزخانه شما با پرسیدن سوالات مناسب آغاز می شود. ابتدا بیایید تعیین کنیم چه عواملی برای داشتن سینک آشپزخانه برای شما مهم هستند. در اینجا چند سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید:

سینک چه سایزی برای نیازهای من مناسب خواهد بود؟

ترجیح می دهم سینک ظرفشویی از کدام نوع باشد؟

چه نوع سینک ظرفشویی برای نیازهای آشپزی و شیوه زندگی من بهتر عمل می کند؟

آیا سینک گرانیتی بزرگ بیش می خواهم؟

بهترین انتخاب سینک ظرفشویی برای گرانیت و رومیزی و همچنین میزهای کوارتز و کورین چیست؟

هنگامی که این پاسخ ها را تعیین کردید ، وقت آن است که به سبک زندگی خود فکر کنید. در اینجا چند سال دیگر وجود دارد که باید از خود بپرسید:

چند وقت یکبار در خانه آشپزی می کنم؟

آیا من ماشین ظرفشویی دارم؟

آیا این ماده به اندازه کافی برای سبک زندگی من دوام دارد؟

آیا تمیز کردن آن آسان است؟

آن قسمت آسان بود حالا ، بیایید به بخش سرگرم کننده برسیم. وقت آن است که تصمیم بگیرید که چند حوضچه نیاز دارید ، کدام سبک سینک را ترجیح می دهید و موادی که برای شما مناسب است. در اینجا نحوه خرابی آن آمده است:

نوع سینک

سینک ظرفشویی تک

سینک ظرفشویی استیل ضد زنگ تک لگن با پیشخوان و دیوارهای سفید

سینک ظرفشویی گرانیتی تکی یک انتخاب عالی برای آشپزخانه های کوچکتر است ، زیرا نه تنها فضای بیشتری را در داخل سینک ظرفشویی ارائه می دهند ، بلکه فضای پیشخوان محدودی را نیز آزاد می کنند. این فضای اضافی هنگام تمیز کردن وسایل بزرگتر مانند تابه های برشته و ورق های کوکی مفید است. سینک ظرفشویی های تک لگن در اندازه ها و گزینه های مختلف نصب وجود دارد که شامل نصب بیش از حد و کم شدن می شود. و از آنجا که هیچ تقسیم کننده و چند شکاف وجود ندارد ، سینک های یک حوضچه ای ساده تر تمیز می شوند.

 

سینک ظرفشویی دو نفره

سینک ظرفشویی دوگانه با گرانیت مرمر

 

سینک ظرفشویی گرانیتی دو لگن با بهترین قیمت در سایت کالا 118 در بین صاحبان خانه های امروزی محبوبیت زیادی دارد. این امر به این دلیل است که این سینک ها هنگام شستشو ، شستشو و تخلیه دو وظیفه را انجام می دهند. سینک ظرفشویی دوتایی در آشپزخانه های متوسط ​​تا بزرگتر بهترین کار را می کند و در اندازه ها و تنظیمات مختلف موجود است. اگر شما از افرادی هستید که اغلب از ظروف تابه ای ، ورق های کوکی یا سایر اقلام بزرگتر استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید در انتخاب سینک ظرفشویی دوگانه تجدید نظر کنید زیرا ممکن است هر دو طرف آنقدر کوچک باشد که به راحتی این وسایل را در خود جای دهد. این سینک ظرفشویی شگفت انگیز BLANCO Silgranit® Diamond را در تصویر بالا مشاهده کنید. این جفت شدن کامل با etherium زیبای ما را ® توسط سطوح E-سنگ.

روندهای امروز

سینک های یکپارچه

فضای داخلی آشپزخانه مدرن با سینک ظرفشویی فولادی ضد زنگ

اگر به دنبال ظاهری براق و بدون نقص هستید ، سینک ظرفشویی یکپارچه بهترین راه است. این حوضچه های زیبا از موادی ساخته شده اند که با میزهای شما مطابقت دارد. و از آنجا که آنها در رنگ ها و الگوهای مختلف ارائه می شوند ، می توانید سبک طراحی شخصی خود را نشان دهید – حتی زمانی که ظرف ها را می شویید.

 

گزینه های نصب: سینک های Overmount و Undermount

سینک های Overmount

پدر جوان با پسر بچه ای که مشغول آشپزی است.

 

برای سالها ، سینک ظرفشویی-یا سینک های بالای پایه-تنها بچه های این بلوک بودند. نام این سینک سینک سنتی از نحوه نصب آن گرفته شده است: سینک ظرفشویی بیش از حد روی میز نصب می شود و در یک فضا “رها” می شود و سپس با لبی که روی میز آویزان است ثابت می ماند. اگر سینک ظرفشویی بیش از حد در آشپزخانه خود داشته اید ، از مجموعه ناخوشایند خرده ها ، کثیفی و خاک که می تواند در اطراف لبه جمع شود آگاه هستید. اگرچه نصب این سینک ها در کیف پول راحت تر است ، اما تمیز نگه داشتن آنها در اطراف لبه ها دشوارتر است ، بنابراین باعث ایجاد محیطی غیربهداشتی می شود.

سینک های زیر صفحه ای Undermount

سینک ظرفشویی و شیر آب زیبا روی میز گرانیت سفید

سینک ظرفشویی مناسب طراحی مناسب برای سطوح زیبای میزهای امروزی است. سینک های ظرفشویی نه تنها از محبوب ترین انتخاب ها برای آشپزخانه های شیک امروزی هستند ، بلکه ظاهری پیچیده نیز ارائه می دهند که خرده ها و آب را از سطح میز دور نگه می دارد و در نتیجه محیط بهداشتی بیشتری ایجاد می شود. وقتی نوبت به نصب می رسد ، این فرآیند به سیستم پشتیبانی نیاز دارد تا سینک را ایمن نگه دارد. برخلاف سینک ظرفشویی که در قالب پیشخوان “فرو می ریزد” نیازی به لب نیست. در حالی که برخی از سینک های فندکی – مانند آنهایی که از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند – می توانند فقط با چسب نصب شوند و نیازی به سیستم پشتیبانی ندارند ، باید توجه داشت که هر سینک Silgranit® یا کامپوزیت نیاز به پشتیبانی دارد.

 

گزینه های مواد

سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل

سینک استیل ضد زنگ

فولاد ضد زنگ به دلیل دوام و تنوع در بین سینک های آشپزخانه یک انتخاب محبوب است. این دستگاه در برابر گرما و لکه ها قهرمان است و می تواند به عنوان سینک ظرفشویی بیش از حد یا زیر کوه و همچنین یک حوضچه تک یا دو نفره نصب شود. فولاد ضد زنگ سطوح گرانیت و کوارتز را به زیبایی تکمیل می کند و همچنین مقرون به صرفه تر از سایر مواد است. نقطه ضعف سینک های استیل ضد زنگ این است که آنها راحت تر از سینک های Silgranit® خراشیده می شوند و تمیز نگه داشتن آنها دشوارتر است.

 سینک ظرفشویی گرانیتی smt با بهترین قیمت در کالا118

سینک ظرفشویی فولادی ضد زنگ با زیبایی مدرن