نجاری – راهنمایی برای مبتدیان

[ad_1]

نجاری به یک مبتدی می تواند به نظر می رسد قریب به اتفاق پیچیده و پر هزینه است. از هزینه نجاری ابزار و مواد را برای زمان مورد نیاز برای رفتن بیش از برنامه ها و نقشه های یک پروژه است. حقیقت این است که نجاری را دشوار است به یاد بگیرند. هنگامی که شما اصول اولیه بقیه را به محل سقوط. آن زمان را برای تبدیل شدن به ماهر خراط اما اگر شما عشق به ساختن چیزهای سپس این سرگرمی می تواند بسیار پرارزش است.

برای کسانی از شما که علاقه مند به شروع کار در نجاری, من می خواهم به شما را با ارائه برخی از راهنمایی های مفید است که کمک خواهد کرد که شما دریافت بیشتر از خود پروژه نجاری.

  • در ابتدا شما نیاز به پیدا کردن یک محل برای راه اندازی فروشگاه. شما می خواهید مطمئن شوید این منطقه دارای نور خوب و تهویه مناسب. چند مکان توصیه می کنم یک گاراژ ریخته یدکی اتاق و یا زیر زمین.
  • هنگامی که شما پیدا کرده اند یک محل برای انجام تمام پروژه های شگفت انگیز خود را, شما نیاز به سرمایه گذاری در برخی از کیفیت خوب ابزار نجاری. ابزار ارزان هستند بنابراین تنها خرید آنچه شما نیاز دارید که در آن زمان. برای مبتدیان, در اینجا یک لیست از هفت ابزار اساسی شما نیاز به شروع خواهد کرد که مقابله با تعداد زیادی از پروژه ها: 1) قدرت مته 2) دایره دیدم 3) دیدم جدول 4) اره فارسی بر اره 5) روتر 6) اره منبت کاری اره مویی و 7) orbital sander. چند ابزار اساسی شامل پیچ گوشتی چکش یک جفت دیدم اسب و حتی یک نوار اندازه گیری. البته شما همیشه می توانید اضافه کردن ابزار به مجموعه خود را به شما به عنوان پیشرفت شما مهارت های نجاری.
  • قبل از تصمیم گیری در اولین پروژه نجاری وجود دارد این است که برخی از مشاوره است که کمک خواهد کرد که شما یک راه طولانی بروید. شروع به کوچک. این ضروری است. شما نیاز به گرفتن پای خود را خیس اولین بار قبل از مصرف در بیشتر پروژه های پیچیده. شروع کوچک نیز کمک خواهد کرد که شما اصول اولیه آموزش.
  • در حال حاضر تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید خود را برای اولین بار پروژه نجاری بود. هنگامی که شما را ساخته اند یک تصمیم شما می توانید یک لیست از تمام مواد مورد نیاز و مقدار و نوع چوب مورد نیاز و ابزار مورد نیاز مورد نیاز برای تکمیل این پروژه خاص. این لیست کمک خواهد کرد که به شما در تنظیم بودجه طوری که در اواسط پروژه شما سوخته است یک سوراخ در جیب شما.
  • ایمنی. این اولین و مهم ترین قانون نجاری. همیشه پوشیدن تجهیزات ایمنی در هنگام نجاری از آنجا که شما نمی خواهید را به هر گونه شانس. چند چیز شما نیاز است در جلسه حفاظت ایمنی عینک/عینک گرد و غبار ماسک/ماسک و برخی از دستکش یکبار مصرف. این نیز بسیار مهم است برای جلوگیری از اتصالات سست لباس.
  • به عنوان خوب رود “عمل می کند کامل”. انجام پروژه های کوچک بارها و بارها به شما می دهد فرصتی برای استفاده و تمرین تکنیک های جدید است که در نهایت خود را بهبود مهارت های نجاری.

حالا که شما چند پایه از مبتدی نجاری راهنمایی شما به خوبی در راه خود را به تبدیل شدن به خراط شما می خواهید به. به یاد داشته باشید, آن را برخی از زمان برای به دست آوردن وجود دارد اما با کمی صبر و فداکاری شما می توانید تبدیل شدن به ماهر خراط است که شما همیشه از رویای.

[ad_2]