نترس از خود تناسلی جوش – Nip خود واژینال جوش در جوانه

[ad_1]

شما باید مایل به قرمز رنگی توده خود را در اپیدرم تهوع و/یا بی حالی, شانس هستند شما می توانید از جوش. چه جوش نگاه مانند? این یک مایل به قرمز خارش توده بر روی پوست شما است که احتمالا متورم است. در نهایت به اندازه نخود توده رشد می تواند به عنوان بزرگ به عنوان یک توپ گلف است. آنها مایل به زرد و یا سفید چرک در مرکز تورم نقطه. خارش را تبدیل به یک عذاب آور احساس در چند روز.

جوش قطعا می تواند رشد بر هر بخشی از بدن انسان است. بسیاری از جوش نمی ارائه هر گونه خطر سلامت. زمانی که خطاب نیست به اندازه کافی آن را دوباره می تواند به بسیاری از مناطق دیگر از تمام بدن خود را و همچنین باعث جوش بر روی پوست است. اگر شما پیدا کردن یک جوش بر روی صورت خود, آن را واقعا خوب است وجود دارد درمان با توجه به آن و علاوه بر این برای آلت تناسلی جوش نیز می باشد. بیشتر جوش می توان با استفاده از درمان هومیوپاتی روش. من به شما اجازه می دانم که من یک پزشک هستم و اطلاعات موجود در این صفحه فقط نظر من و شما همیشه باید با یک متخصص پزشکی در حالی که مقابله با پزشکی مهم است. شما نیاز به آدرس و شروع به درمان پوست جوش به عنوان به زودی به عنوان آن را به نظر می رسد. واژن جوش قطعا ناراحت کننده ترین دلیل سوزش و ناراحتی این ممکن است باعث شود در داخل حساس ترین بخش از کل بدن خود را. خوب چیزی که وجود دارد یک راه موثر برای مراقبت از خود جوش است.

در صورتی که شما به خوبی ممکن است به دست آوردن جوش, پیشگیری بدیهی است که خیلی بهتر از پیدا کردن درمان. اخذ تناسلی جوش های قبل قطعا باید نگرانی شما در مورد گرفتن آنها را یک بار دیگر. به منظور جلوگیری از عود تمرین کافی بهداشت شخصی. به طور مداوم به طور کامل حذف هر دو دست قبلی به دست زدن به ویژه منطقه حساس از بدن خود را. قرار داده و کاملا تمیز پنبه خالص undergarments. پنبه تنفس به عنوان یک نتیجه از آن واقعا باید به شما تهویه مناسب. خود را تغییر دهید پوشیدن لباس زیر به طور منظم و به عنوان اغلب به عنوان لازم است. اگر شما به فعالیت های فیزیکی دقیق از جمله در حال اجرا دوچرخه سواری و یا پارکور که می تواند شما را خیس زیادی مطمئن شوید که شما در حفظ این منطقه و نگه داشتن آن را خشک و تمیز است.

اگر شما در حال حاضر حل و فصل داخلی سوال از چه جوش نگاه مانند? سپس شما به خوبی آگاه از علائم خاص زمانی که شما یکی. استفاده از کمپرس سرد برای تسکین ناراحتی و التهاب و قرار دادن بر روی لباس گشاد است. این می تواند تسکین موقت اما این مشکل باید از ریشه. بدون هدف قرار دادن اصل ریشه و علت جوش آن را در واقع می تواند نگه داشتن به آینده را.

[ad_2]