نا امنی از تراشه RFID

[ad_1]

بیشتر دولت فدرال می گذرد قوانین تا مطمئن شویم که امنیت من بیشتر ناامن احساس می کنم. اجازه دهید's نگاهی به دولت پیشنهاد استفاده از تکنولوژی RFID به عنوان مثال از نگرانی من.

RFID مخفف radio frequency identification. RFID تراشه کوچک دستگاه که دارای یک تراشه کوچک متصل به یک آنتن کوچک. هنگامی که تراشه می شنود رادیویی خاص سیگنال پاسخ آن را با اطلاعات معمولا یک شماره شناسایی. این تراشه همچنین به تگ های مورد استفاده در بخش خصوصی برای بسیاری از اطلاعات ردیابی توابع از جمله مدیریت موجودی EKG چرخ دستی در بیمارستان نقدی-رایگان تلفن غرفه جنبش از ظروف حمل و نقل, کتابخانه, کتاب, کارت های اعتباری و حتی لاستیک. ارتش در حال حاضر با استفاده از این تراشه ها در عراق و با استفاده از تکنولوژی RFID پس از جنگ جهانی دوم است.

دولت ایالات متحده تبدیل شده است بیشتر درگیر این تکنولوژی برای اهداف امنیتی. واقعی ID قانون تصویب شد توسط کنگره در سال 2005. این قانون نیاز به استاندارد driver's گواهینامه گذرنامه و کارت شناسایی با ماشین قابل خواندن داده ها را در جای خود در سراسر کشور در ماه دسامبر 2009. این فناوری که با استفاده از RFID.

مشکل با این پیشنهاد زمانی است که دولت فدرال است و نه نهایی قوانین مورد نیاز است و نشان می دهد چه مقدار از آن خواهد پرداخت از برآورد 11 میلیارد دلار هزینه این برنامه بیش از 5 سال آینده. وجود دارد لجستیکی مسائل درگیر در پیاده سازی به عنوان به خوبی. یک تجزیه و تحلیل های ملی انجمن فرمانداران و, کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی شک و تردید در مورد زنده ماندن از گرفتن هر مجوز راننده به بخش وسایل نقلیه موتوری به منظور بررسی اسناد و مدارک شناسایی در عرض پنج سال زمان دوره است.

واقعی ID قانون است و مخالفان آن است. مین, آرکانزاس, کلرادو, گرجستان, هاوایی, آیداهو, ایلینوی, Missouri, مونتانا, مین, نبراسکا, Nevada, New Hampshire, داکوتای شمالی, کارولینای جنوبی, تنسی و واشنگتن گذشت اپوزیسیون مخالف واقعی ID. این کشورها نگرانی در مورد یک فرد's از دست دادن حریم خصوصی و آزادی.

ایالات متحده نگران است که حریم شخصی ممکن است به دلیل نقض فناوری RFID می تواند موضوع را به هر دو ویروس ها و سرقت اطلاعات. دلیل این است که تراشه های کار شبیه به یک کارت هوشمند. مشکل این است که آنها را می توان به عنوان خوانده شده از راه دور. یک دستگاه دریافت کننده می توانید “صحبت” به تراشه از راه دور بدون نیاز به تماس فیزیکی و دریافت هر آنچه اطلاعات در آن است.

گذرنامه مقامات تصور اینکه قادر به دانلود اطلاعات روی تراشه به سادگی با آوردن آن را در عرض چند سانتی متر الکترونیکی خوان. متاسفانه تراشه های RFID را می توان به عنوان خوانده شده توسط هر خواننده نه فقط آنهایی که در کنترل گذرنامه. مشکوک نتیجه این است که مسافران حمل RFID گذرنامه (و در نهایت رانندگان مجوز) در حال پخش هویت خود را. در آزمایش تراشه های RFID خوانده شده توسط گیرنده 20 متر دور.

وجود دارد حتی بزرگتر نگرانی در مورد تکنولوژی RFID نسبت به استفاده از آن در رانندگان مجوز و یا گذرنامه. برای سال تراشه های RFID کار گذاشته شده در بدن حیوانات خانگی برای پیگیری از حیوانات ولگرد. وجود دارد یک شرکت به نام Verichip که تایید FDA را دریافت کرده و تولید تراشه برای انسان به فروشگاه اضطراری اطلاعات پزشکی است. این تراشه می تواند کاشته شده در انگشت شست یا بازوی یک فرد است. Verichip کاشته شده است این تراشه در حدود 50 نفر است. این شرکت همچنین بازارهای کاشت تراشه در آمریکای جنوبی به عنوان یک راه برای پیگیری بالقوه ربودن قربانیان.

بیشتر در نظر بگیرید با استفاده از تراشه های RFID توسط سینسیناتی بر اساس Citywatch.com. خصوصی نظارت تصویری شرکت تعبیه شده است Verichip سیلیکون تراشه های RFID در دو نفر از کارکنان خود را. این شرکت با استفاده از فن آوری برای کنترل یک کارمند's دسترسی به مکان های فیزیکی به منظور حفظ اطلاعات طبقه بندی شده امن است. این اولین نمونه ای است که در آن کارگران شده اند رنده شده به عنوان راهی برای شناسایی.

تراشه های RFID استفاده شده در انسان در کشورهای دیگر. تراشه کار گذاشته شده در بیش از 2000 کلوپ شبانه مراجعان در بارسلونا اسپانیا و هلند برای دسترسی به, باشگاه,'s امکانات رفاهی و یک راه آسان برای پرداخت هزینه برای باشگاه's خدمات. شرکت های کارت اعتباری شده اند را از نزدیک دنبال تکنولوژی برای چندین سال به عنوان یک راه بالقوه برای تراشه کاشته مشتریان به خرید امن از طریق کارت های اعتباری خود را.

سابق بهداشت و خدمات انسانی وزیر تامی تامپسون در حال حاضر در هیئت مدیره Verichip. تامپسون هیجان زده در مورد شرکت فن آوری و می بیند یک آینده برای کاشت تراشه در انسان برای همه پزشکی خود را ذخیره سازی داده ها.

Verichip's (انسان ایمپلنت RFID) تراشه نگرانی از آزادی خواهان مدنی و دولت. ماه گذشته فرماندار کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر امضا قانون منع کارفرمایان از نیاز به کارکنان کاشته می شود و با تگ های RFID. این لایحه's حامی دولت سناتور جو Simitian (D-پالو آلتو) را محکوم انسان tagging به عنوان “نهایی تهاجم به حریم خصوصی.”

اگر شما علاقه مند به ذخیره سازی پرونده سلامت خود را در یک تراشه در بدن شما VeriChip روش ایمپلنت هزینه در حدود $ 200 در خود, دکتر,'s ، همانطور که برای من با من تماس قدیمی از مد افتاده پس من ادامه خواهد داد به استفاده از کارت بهداشت در کیف پول من. اما با توجه به گذشت واقعی ID, قانون بیمه شخصی من امنیت من بعدی گذرنامه و گواهینامه رانندگی ممکن است پیچیده شده در فویل آلومینیوم.

[ad_2]