می خواهید سازگار دقت فلزی مرحله فشار ، اصرار بر SPC

[ad_1]

SPC. You've شنیده مخفف. برخی از مشتریان به خصوص در صنعت خودرو به آن نیاز دارد. اما آیا می دانید که چرا آن's بحرانی برای فلز زنی تولید کنندگان به ترکیب کنترل فرآیند آماری (SPC) در تمام کیفیت خود را کنترل فرآیندهای ؟ در یک کلمه: قوام.

راز's در آمار.

با SPC آماری روش استفاده می شود برای پیگیری این فلز ماشین پرس یا فرایند تولید اجازه می دهد تا شما را به انتخاب کنید تا حتی کوچکترین واریانس قبل از مشکلات بزرگ رخ می دهد پایین خط. ویژگی مهم اختصاص داده شده به فلز زنی با یک محدوده قابل قبول برای واریانس در طول ساخت است. سپس واریانس از هنجار هستند جدولها به صورت خودکار در زمان واقعی با نرم افزار SPC. نتیجه مورد نظر: سازگار خروجی برای تمام فلزی ماشین پرس یا فرایند است. اگر غیر قابل قبول واریانس رخ می دهد با SPC, it's آسان است برای دیدن دقیقا همان جایی که این روند خارج از ضربت سخت زدن اجازه می دهد یک مدیر برای رسیدگی به علل و حل و فصل مشکل به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

در حالی که هر ویژگی می't توان اندازه گیری طول فرایند تمرکز باید در کسانی که بزرگترین تاثیر بالقوه در تولید بازده. پس از همه, مشکلات, با کیفیت فلزی مرحله فشار بر هزینه ها و رضایت مشتری به طور یکسان.

جلوگیری از مشکلات قبل از آنها شروع می شود.

شاید مهم ترین ارزش SPC برای هر دو فلزی تولید کننده و مشتری است که توانایی خود را برای نظارت بر تغییرات در زمان واقعی در طول تولید و ایجاد تنظیمات به روند اجتناب از مشکلات قبل از آنها رخ می دهد. داده های جمع آوری شده است به طور خودکار و جدولها اجازه می دهد مهندسین به نقطه مشکلات و کنترل فرآیند تصمیم گیری برای از بین بردن هر گونه اتصالات قبل از کامل مقیاس تولید در جریان است.

SPC به سادگی باید't شود اختیاری است.

البته برای دقت فلزی مرحله فشار تولید کنندگان پس از رفتن شش سیگما و دیگر دقیق گواهینامه کیفیت SPC است که به سادگی نه اختیاری. آن's یک دستور. اما مشتریان که انتظار نقص صفر و حفظ خود را با کیفیت بالا و استانداردهای نیاز به اصرار SPC به عنوان به خوبی.

می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد SPC?

برای اطلاعات بیشتر در مورد SPC و آموزش گزینه های check out the American Society for Quality's ASQ موسسه آموزش ارائه می دهد که انواع دوره های SPC از جمله “نمودار فرآیند رفتار” در http://asq.org/training/charting-process – behavior-spc_CPB01MS.html .

مرکز قابلیت اطمینان سیستم در دولت Sandia National Laboratories با این نسخهها کار با کسب و کار و سازمان های دولتی برای رسیدگی به مسائل مربوط به قابلیت اطمینان تولید آمار و مهندسی صنایع, مسائل, در میان دیگران. بازدید http://reliability.sandia.gov/index.html .

__________

[ad_2]