مواد به صورت مار و دیگر خزندگان قفس

[ad_1]

چه نوع از مواد باید به شما استفاده از زمانی که ساخت یک خزنده قفس ؟ این سوال مطرح شد به من یک بار با کسی که مایل به ساخت خود را خزنده قفس. آنها به خصوص در مورد درخواست کاج و سرو به عنوان آنها شنیده بود این خوب بودند. اما آن را بالا بردن سوال در مورد بهترین مواد.

همه -, شیشه, ظروف, ملامین, قفس صفحه قفس وجود دارد بسیاری از انواع مختلف سیستم های مسکن برای herps. را انتخاب کنید بسته به اندازه بزرگسالان از حیوانات چقدر اتاق شما باید به فراغت و چقدر پول شما در حال حاضر به

صرف!

مخازن آکواریوم: انتخاب خوب برای نگه داشتن مار در زیر 6 فوت, دوزیستان, لاک پشت ها و اساسا هر چیزی که نیاز به یک استخر شنا و یا برخی از رطوبت. اگر یک صفحه نمایش بالا است استفاده می شود وجود خواهد داشت به اندازه کافی تهویه برای حفظ شن و ماسه مار بوا یا leopard gecko یا هر صحرا حیوانات در آن است. اگر رطوبت بالاتر مورد نیاز است بالای صفحه نمایش می تواند تا حدی پیچیده با Saran wrap و مخزن می تواند به عنوان یک باغ گرمسیری; قرار دادن خاک در آن و کشت برخی از گیاهان به منظور بالا بردن رطوبت!

مشاهده است بدون محدودیت مخزن به راحتی تمیز می شود, آن را نمی خواهد و خش و حرارت هستند راحت تر به حفظ. آنها بسیار دست و پا گیر به حرکت در اطراف و به خصوص آنهایی که بزرگ و یا به طور کامل لود شده ، آنها باید در یک جامد میز یا ایستادن و اگر شما نمی خواهید به آنها را به حرکت ایستاده نیاز جامد بلبرینگ. بسیاری از مارمولک ها مانند آب اژدها نباید نگهداری در شیشه ای, مخازن, به عنوان آنها را درک نمی کنند و شیشه را به طور مداوم رم به آن است. مخازن باید در نظر گرفته شود برای آفتاب پرست; قفس بهتر است.

پلاستیک/Rubbermaid ها: تغذیه از طریق اندازه های بزرگ برای لاک پشت! شما می توانید نیمه پر کردن آنها را با آب توده سنگ در گوشه ای برای basking منطقه قرار lilypad یا دو در آن است و باید خود را در داخل حوضچه کامل با لاک پشت! برای بیشتر رایج اندازه ژاکت جعبه و جعبه های کفش هر غیر آبزی herp می توان در آنها است. در واقع اینها مورد استفاده در پرورش قفسه و در خانوارهای با بیش از حد بسیاری از herps قادر به مقدار مخازن/قفس به نگه داشتن همه آنها را در. خوب نیست برای arboreals به عنوان آنها نمی تواند صعود. مناسب برای استفاده در طول دوره قرنطینه قبل از معرفی یک حیوان جدید به تاسیس مجموعه است. این محدود کردن مشاهده و به طور کلی محدود به حیوانات جوجه سراز تخم دراورده. خوب برای استفاده به عنوان یک اورژانس/جداسازی محوطه.

ملامین قفس: ملامین است که مسائل بسیاری از کانتر ساخته شده است. آنها مقاومت در برابر رطوبت نیز پس از پوسیدن است که معمولا یک مشکل نیست. آنها به راحتی تمیز به عنوان به خوبی. سفارشی محوطه ها گاهی از ملامین و شما می توانید ساخت

مبلمان با کیفیت محوطه خودتان. این را می توان به جا یک leopard gecko و یا به طور کامل رشد ایگوانا سبز. با یک شیشه جلو این محوطه نگهداری رطوبت فوق العاده هست.

چوب [plywood] قفس: همان ملامین به جز بسیار ارزان تر و آسان تر برای کار با. هر دو محوطه اگر دستور از سازنده سفارشی می تواند هزینه یک معامله بزرگ با توجه به اندازه و مواد.

صفحه قفس/Reptariums: عالی برای anoles, آفتاب پرست, نور, سالم مارها و جوان, آب اژدها. معایب عمده هستند که بزرگترین اندازه است که تنها 29″ x 29″ x 72″ و رطوبت بسیار دشوار است برای حفظ و قوی حیوانات می تواند آنها را به دست کشیدن بیش از و یا حتی آنها را به حرکت. این یک ایده عالی برای یک راحتی-حمل و نقل قفس برای حیوانات کوچک.

ام دی اف یا craftwood: همان ملامین اما همچنین بسیار ارزان تر است. خوب برای استفاده در ترکیب قفس یعنی ملامین با پایه ام دی اف طرف عقب و غیره. می توان آن را نقاشی کرده و خوب خواص حرارتی و اگر در رابطه با پوشش مواد مانند تماس را نگه دارید رطوبت هست. بسیار عالی به کار و تا پایان صاف. شما همچنین می توانید با استفاده از ورق های نازک تر به عنوان آن را حفظ استحکام آن. برخی از افراد توصیه می کنند با پوشیدن ماسک در هنگام برش و یا مسیریابی MDF به عنوان آن می تواند گرد و خاکی.

کاج یا سرو: نه از این چوب استفاده می شود باید برای ساخت یک قفس. ساخت کل خزندگان قفس از کاج یا سرو دارای مشکلات بهداشتی بالقوه برای حیوانات. این جنگل منتشر می کنند آروماتيک است که می تواند آسیب به سلامت حیوانات و باعث نشانه های مختلف است. احتمالا وجود دارد مسئله کمی با استفاده از به عنوان جنگل در فریم به عنوان چوب اغلب خشک کردن بسیاری منتشر شد و بسیاری از مواد فرار و یا حداقل از نرخ که در آن منتشر شده است بسیار آهسته است.

آن نیز توصیه می شود که شما استفاده از کاج یا سرو به عنوان یک بستر. کاج و سرو تراشه چوب استفاده می شود به عنوان بسترهای بسیار بالا در سطح منطقه و بنابراین هیدروکربن ها منتشر می شوند خیلی بیشتر به راحتی آنها را به طور بالقوه سمی به خصوص به عنوان حیوانات مانند به نقب زدن و غوطه ور خود را در بستر مواد.

لوله های پی وی سی و مش و یا پلکسی گلاس: این مواد را بسیار عالی بزرگتر قفس برای حیوانات مانند مانیتور بزرگتر مار و آفتاب پرست و iguanas. آنها تمایل به از دست دادن کمی از گرما اما هر بزرگ و محوطه نیاز به برخی از تلاش برای حفظ یک درجه حرارت بالاتر. روشنایی در بالا و برخی در طرف (در صورت نیاز) را ایجاد گرمای کافی شیب. کوتاه از ساختمان های بزرگ با قاب شیشه ای و درب بزرگ این است که مقرون به صرفه ترین راه برای ایجاد یک بزرگتر محوطه اگر شما ابزار نجاری.

به طور کلی اگر شما می خواهید برای ساخت خود قفس برای اکثر خزندگان, شما احتمالا بهتر است با استفاده از plywoods ملامین و ام دی اف انواع مواد برای بسیاری از قفس. وجود ندارد در این مرحله به نظر می رسد هر گونه شناسایی مسائل بهداشتی ناشی از این مواد است. از مزایای دیگر با این مواد این است که خود را خواص عایق. شیشه ای است که یک ماده خوب برای اکثر خزندگان قفس (به جز گونه های آبزی) آن را به عنوان گرما از دست می دهد به سرعت در حال. بسیاری از شیشه نمایشگاه جانوران خشکی را باز بالا با هیچ مهر و این نیز باعث بالا از دست دادن حرارت. این به این معنی قفس شیشه ای گران تر هستند به گرما اگر شما با استفاده از انواع خاصی از منابع گرما.

جلوی قفس را می توان کشویی شیشه ای پلکسی گلاس یا شیشه ای ساخته شده درب. کاج و بلوط یا مشابه قاب تخته و الوار در جلو خواهد قفس حرفه ای تر و تزئینی ،

اگر شما رنگ خود را از قفس به یاد داشته باشید به اجازه دهید آن را خشک برای حداقل 2-3 روز به انتشار عنوان بسیار از فرار مواد از رنگ. 5 تا 7 روز خواهد بود حتی بهتر است.

آن است که یک ایده خوب را به پایه های چوبی خزنده قفس از ملامین و استفاده از سیلیکون به مهر و موم در اطراف لبه برای جلوگیری از نفوذ رطوبت به ملامین یا تخته سه لا ورق.

وجود دارد نکات و راهنمایی در استفاده از سیلیکون در “چگونه برای ساخت خزندگان محوطه” جزوه.

پایگاه کفپوش وینیل نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد اگر شما نگران در مورد نفوذ آب به چوب. مطمئن باشید به مهر و موم آن را با سیلیکون و مهر و موم سوراخ که در آن پروب دما در حال تصویب از طریق.

شما همچنین می توانید پوشش MDF یا تخته سه لا داخلی از قفس با ‘تماس با ما’ یک ورقه های پلاستیکی ضخیم با چسب پشتیبان گیری در هر رنگ که دوست دارید قبل از شما جمع آوری قفس. این حذف نیاز به رنگ قفس در داخل کاهش دود و همچنین ارائه یک ضد آب مهر و موم برای MDF یا تخته سه لا. تماس می آید در طیف وسیعی از رنگ است و بسیار آسان به درخواست قطع و اعمال می شود.

بسیار وجود دارد به دست آورد از ساختمان خود را خزنده قفس. آن را سرگرم کننده خوب است و شما را به عنوان یک خزنده صاحب یک معامله بزرگ از رضایت شخصی. قبل از شما بیرون رفتن و خرید یک خزنده نگاهی به برخی از زمان به تحقیق آنچه را که بهترین نوع قفس برای حیوان خانگی خود را. شما باید آگاه باشید که بسیاری از خزندگان رشد قابل توجهی در طول زمان و ممکن است شما را مجبور به ساخت تعدادی از قفس. موفق باشید و لذت ببرید.

[ad_2]