من تجربه پرداخت قبض در یک روستای ایتالیایی در طول کرونا ویروس / COVID-19 بحران

[ad_1]

آن بود 21 فوریه زمانی که من ندانسته نقل مکان به حومه شهر به مخفیگاه از کرونا ویروس. در آن زمان این نبود طرح من چون من درگیر در فعالیت های دیگر. من تا به حال صحبت با برخی از دوستان و دانش آموزان در مورد احتمال که کورونا ویروس را به آرامی سفر در سراسر ایتالیا. اگر چه من تا به حال در مورد سوال که آیا این ویروس می تواند تاثیر ایتالیایی صادرات پنیر و comestibles منفی آن را روشن بود که من و دیگران واقعا بر این باورند که ویروس را ترک مقدار از یک علامت است.

که همان روز من شنیده شده است شیوع در منطقه لومباردی شانزده موارد تایید شده! در عین حال اکثر مردم فکر آن را می تواند شامل شود. هیچ راهی وجود دارد که کرونا ویروس خواهد رسیدن به ناحیهای در شمال غربی منطقه من فکر می کردم. بسیاری از افراد را رد کرد و این امکان و حتی بسیاری از رفت و هر دو به کار و مدرسه با سرماخوردگی و آنفولانزا مانند علائم که شبیه COVID-19. من مشکوک بود گفتن خودم که باید به آن شده است همه در سر من.

سپس پیرو به من گفت من بهتر خواهد بود و نه مصرف معمول قطار به Borgomanero به دلیل عفونت در حال افزایش بود و این امر می تواند کمی خطرناک است. فکر کردن که من بهتر امن تر از متاسفم من موافقت کردند که با او سفر با ماشین. کمی من می دانم که من می خواهم فقط یک بار به نووارا به انتخاب کنید تا آیتم هایی که لازم بود برای دریافت از طریق این ماه! از آن پس به بعد من خواهد بود چسب به تلویزیون اخبار در علاوه بر این به اخبار اینترنت که می رسند از منابع در سراسر جهان به من علاقه مند بود و در طیف گسترده ای از دیدگاه های.

چندی پس از آن هر کس در ایتالیا مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه طوری که برای آلوده کردن دیگران و یا گرفتن ویروس. مردم تنها می تواند از رفتن به خرید مواد غذایی لازم برای بازدید از داروخانه به پرداخت صورتحساب و یا برای خوردن غذا و نوشیدنی در یک کافی شاپ های محلی و یا نوار. روستاییان در Gattico-Veruno شروع به خارج شدن برای پیاده روی حومه در جفت اگر آنها اقامت هم در همان خانه. برای یک دوره کوتاه آن را خوب است برای دیدن مردم و در مورد بازگشت به طبیعت به جای سفر به شهرهای مجاور برای سرگرمی. به عنوان ما شاهد غم انگیز اخبار در مورد قربانیان کرونا ویروس, ما متوقف رفتن خارج و به زودی به دولت مورد نیاز همه برای تولید یک خودرو-گواهینامه’ بیان خود را دقیق دلایل خروج از خانه های خود و یا خود را ترک متری.

با وجود وحشت و نگرانی های بعد در نهایت وارد به سرمایه گذاری در خارج از منزل دوباره فقط به پرداخت اجاره بها در امریکا است. من تا به حال به نام مالک برای دریافت و تمدید آن, اما, اپراتور که پاسخ داده شد clueless در مورد تمام است که اتفاق می افتد در ایتالیا. آنها مورد نیاز است که پول اجاره بلافاصله نمی دانستند که این ویروس را به زودی می رسند در ایالات متحده بیش از حد. به نظر می رسید مثل من وجود داشته است در یک فیلم علمی تخیلی و مقاله من در مورد اینکه چرا مردم عاشق فیلم های زامبی شد بیشتر مربوط به دولت از ذهن است.

مسلح با یک خودرو-گواهینامه’, ضد عفونی کننده دست و ماسک ماسک, ما hazarded به آفتابی در فضای باز. تعداد کمی از مردم در اطراف بودند. برای اولین بار من سعی کردم به دریافت پول از بانک که بسته شد. سپس من سعی کردم دو خودپرداز است که کار نمی کند. هنوز هم امیدوار پیرو و من رفتم به دفتر پست محلی در Gattico-Veruno که در آن یک نوع جوان احتمالا در چهل سالگی بیرون آمد و به من کمک کند با استفاده از دستگاه خودپرداز بود که هنوز هم امتناع از قبول کارت من. بعد من می خواستم برای بارگذاری یک کارت اعتباری در داخل اداره پست.

وجود دارد یکی دیگر از نقاب در خط که می ترسید آلودگی. ما تنها آنهایی که منتظر زیر فرمان ملی برای حفظ فضای بین یک دیگر. یکی از کارمندان خود را در اواخر دهه پنجاه تا اواسط دهه شصت به نظر می رسید بد خلق احتمالا دلیل آن ناعادلانه بود که او تا به حال به کار هنگامی که با دیگران در خانه بودند. آن را قطعا خطرناک برای او وجود داشته باشد. هر دو از کارمندان گفت که اینترنت به درستی کار نمی کند و وجود دارد هیچ گفتن چه مدت ما را به صبر کنید. آنها توصیه می شود که ما به یکی دیگر از اداره پست.

دلسرد یک بار دیگر پیرو و من رفتم به روستای همسایه از Bogogno ناز کوچک شهر که من را به یاد نقاشی de Chirico به دلیل نبود یک روح در اطراف. من نمی تواند کمک کند فکر می کنم در مورد چگونه من می خواهم به ماندن در آنجا برای مدت طولانی. خیلی بد شد که این ویروس در حال تاخت و تاز کشور ساخت آن را غیر ممکن است برای گردشگران برای لذت بردن از چنین زیبایی با شکوه! چگونه می تواند از آن باشد که مانند یک روستای کوچک در معرض می تواند به عنوان یک ویروس ؟ من از خودم پرسیدم. اگر تنها خدا است که نشان در بی شماری از کلیساها در سراسر ایتالیا شنیده می شود نماز ما!

داخل Bogogno دفتر پست من در بر داشت بخشنده زن در اواسط دهه شصت بود که به اندازه کافی عاقل به پوشیدن دستکش برای رسیدگی به پول است. او کار در پشت یک پارتیشن شیشه ای با یک سوراخ کوچک در پایین از طریق آن پول نقد کارت بانکی و مقالات می تواند به جلو و عقب. شاید او برطرف شد که من هم با پوشیدن دستکش و ماسک. او کارآمد در زمان مراقبت از معامله در حالی که حمل بر لذت بخش گفتگو با من. من شگفت زده شد توسط راه او می تواند ارائه عالی خدمات دوستانه در حالی که نه اتلاف وقت. من فکر نکنید که به او آرزوی سلامتی و ایمنی اگر چه یک تردید می گویند چنین چیزهایی که ممکن است به درک برخی از ایتالیایی ها را بد شانس.

به عنوان من خارج شد اداره پست یک غریبه بود را وارد کنید. او در حال حرکت بسیار سریع و بدون ماسک که من شروع به پریدن کرد به خاطر ترس از سرایت. هنگامی که او متوجه شد که ما تا به حال به نگه داشتن یک فاصله او همچنین فاصله خود را. پیرو منتظر بود برای من در خارج از منزل در فاصله به عنوان مورد نیاز قانون است. با عجله پیرو و من ساخته شده راه خود را به ماشین من فکر چه شرم آور این بود که نمی شود قادر به لذت بردن از چنین لذت بخش ایجاد کرد.

ما متوقف نمی شود در هر جایی که من می توانید به یاد بیاورید در راه ما بازگشت به Gattico-Veruno. من فقط نفس عمیقی کشید و نگاه پلیس که ممکن است سوال ما. به نظر می رسید بهار آغاز شده بود به عنوان وجود دارد مقدار زیادی از گل پاغœانغœ خانه ها و باغ ها. چشم انداز نگاه بی سر و صدا در حالی که تاریکی شنیع کرونا ویروس در کمین جایی نادانسته به ما.

[ad_2]