من تا به حال من کیسه صفرا برداشته می شود – حالا من چیکار کنم?

[ad_1]

کیسه صفرا کوچک گلابی شکل کیسه در سطح زیرین کبد در سمت راست شکم است که دارای حدود یک فنجان از نیمی از زرد-سبز مایع به نام صفرا. کبد تولید مایع صفرا و سپس حرکت آن را به کیسه صفرا که در آن می شود 4-12 بار غلیظ تر از آن در کبد است.

حدود 700 ، 000 نفر در ایالات متحده تا به حال خود را gallbladders گرفته در سال گذشته است. تعدادی از این عمل جراحی افزایش یافته است و در دهه های پس از لاپاراسکوپی معرفی شد. به دلیل محبوبیت جراحی های لاپاروسکوپی بسیاری از مردم بر این باورند که عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا ساده و امن است. هر چند این روش به خصوص خطرناک است, عوارض بعد از عمل جراحی رخ می دهد به طور منظم یک پایه و اساس.

پزشکان به این عوارض به عنوان عمل جراحی کوله سيستکتومی سندرم (عدد). روش حذف و از کیسه صفرا و سندرم اشاره به این گروه از علائم است که می تواند پس از یک عمل جراحی کوله سيستکتومی. رایانه های شخصی ممکن است رخ دهد حتی پس از یک عمل جراحی است که انجام شده است توسط یک جراح درخشان با روش جراحی است که انجام یک عمل جراحی بدون عوارض.

نامشخص تشخیص و عمل جراحی اضطراری عوامل خطر برای ابتلا به عوارض آینده. در بسیاری از موارد دیگر علائم باید به طول انجامید قبل از عمل جراحی, خطر بیشتر ابتلا به مشکلات. اگر عمل جراحی کوله سیستکتومی انجام شده است برای درمان سنگ کیسه صفرا حدود 20 تا 29% از بیماران دچار عدد. بیماران جوانتر افزایش امکان توسعه رایانه های شخصی است.

عامل تصمیم گیری برای کیسه صفرا, حذف, حضور, سنگ کیسه صفرا و التهاب شديد. عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا اما عمل جراحی به تنهایی نمی تواند از بین بردن تمام علل واقعی این سنگ و التهاب است. همچنین برداشتن کیسه صفرا باعث مشکلات بیشتر برای هضم مناسب کار لوزالمعده و کبد و روده بزرگ است.

آنچه ضروری است عملکرد کیسه صفرا و چرا از آن مهم است که سالم کیسه صفرا?

• مهم ترین عملکرد صفرا است که همراه با آنزیم های پانکراس کمک می کند تا بدن هضم چربی ها. زمانی که نیمه هضم غذا از معده به قسمت اول روده کوچک (دوازدهه) این سیگنال برای کیسه صفرا به قرارداد. مقدار زیادی از متمرکز صفرا منتشر شده از طریق مجاری صفراوی به داخل دئودنوم برای هضم غذاهای چرب.

• صفرا ایدز در از بین بردن مضر محلول در چربی و سموم فلزات سنگین رنگدانه اسیدهای صفراوی و کلسترول از بدن است.

• متمرکز صفرا کیسه صفرا دارای خواص ضد میکروبی است که برای کمک به نگه داشتن اثنی عشر از مهاجمان مضر مانند بد و باکتری ها و انگل ها و مخمرها.

• در کامل و حالت عادی قلیایی صفرا خنثی اسیدیته و ایجاد مثبت ترین وضعیت برای آنزیم های پانکراس به هضم غذا.

• کیسه صفرا نیز به عنوان یک بافر مخزن برای جلوگیری از فشار بالا در صفرا و پانکراس و مجاری.

• صفرا از کیسه صفرا را تحریک شامل جنبش روده.

• متمرکز صفرا کیسه صفرا کمک به هضم و جذب ویتامین های محلول در چربی مانند A, D, E و k

هنگامی که کیسه صفرا برداشته شده است, همه این توابع در حال کاهش و یا اختلال. نادرست هضم مواد غذایی جمع آوری شده است در روده کوچک که در آن بنادر یک رشد بیش از حد باکتری های بد و مخمرها. این باعث ثابت تخمیر از مواد غذایی که ایجاد گاز و تحریک روده کوچک. Indigested مواد غذایی غنایم در داخل دستگاه گوارش-دستگاه گوارش در حالی که بدن در تلاش برای خلاص شدن از شر این مواد سمی.

بدن ما تنها دو دهانه برای این: یا دهان یا مقعد است. از این رو در تلاش برای پرتاب کردن سموم از طریق دهان رنج می برد یکی از آروغ زدن و سوزش سر دل و تهوع و استفراغ است. به عنوان مواد غذایی هضم نشده حرکت از طریق دستگاه گوارش و اسهال و یبوست و کاهش درد شکم رخ می دهد. پزشکان به این بیماری روده کوچک باکتریایی رشد بیش از حد.

بدون کیسه صفرا به جمع آوری اسیدی صفرا از کبد و صفرا به طور مداوم نشت به داخل روده حتی وقتی که غذا حاضر است. آن موجب تحریک لنت اثنی عشر ایجاد اسپاسم انقباضات دیواره روده که منجر به “راه اشتباه ترافیک” – refluxes. که خورده مهاجم مخلوط صفرا و آنزیم های پانکراس جریان به معده باعث سوزش و التهاب و زخم. هنگامی که این مهاجم اسیدهای صفراوی از کبد حرکت به پایین به روده باعث اسهال و التهاب روده بزرگ یا حتی سرطان روده بزرگ است.

این منجر به سوء هاضمه منجر به درونی سمیت و کمبود مواد مغذی حیاتی با علائم روان مانند افسردگی و اضطراب و کم تحمل درد و یا سندرم روده تحریک پذیر, فیبرومیالژیا, مواد غذایی حساسیت و آلرژی غذایی است.

این انواع از مشکلات و علائم نیاز به طیف وسیعی از درمان است. یک بار کیسه صفرا حذف شده است تعدادی از مواد مخدر-رایگان غیر جراحی روش های جایگزین می تواند بسیار مفید در کاهش عواقب ناشی از کیسه صفرا حذف.

هدف این است که برای کاهش بدن اسیدیته کاهش گرفتگی و درد در بهبود کیفیت و کمیت کبد صفرا کاهش درونی سمیت بازگرداندن هضم غذا مناسب جایگزین کمبودهای تغذیه ای ،

شفا درمان

مهم این است که یک فرد مبتلا به مشکلات کیسه صفرا خوردن یک رژیم غذایی سالم قلیایی غذاهای ارگانیک می خورد اغلب و در بخش های کوچک است. بسیاری از افرادی که تا به حال عمل جراحی کیسه صفرا مشکلی در هضم غذاهای چرب. چربی هضم نشده باعث چرب, مایع, بوی بد مدفوع. به همین دلیل چربی های ترانس چربی حیوانی و غذاهای سرخ شده باید اجتناب شود.

افراد بدون کیسه صفرا رنج می برند اغلب از مواد غذایی حساسیت و آلرژی غذایی است که نیاز به یک رژیم غذایی محدود به خصوص در حملات. دور از الکل سفید, آرد, قند, نوشابه و مواد غذایی تند. نوشیدن 8-12 لیوان آب روزانه رقیق صفرا دفع سموم شسته و کاهش کل بدن را اسیدی. آشامیدنی پاک و خالص آب تازه رقیق شده آب سبزیجات و مخلوط چای های گیاهی و شفا آب معدنی توصیه می شود.

شفا آب معدنی دارای یک سنت طولانی در سراسر جهان از جمله اروپا و اسرائیل و چین و ژاپن است. در عین حال با وجود محبوبیت خود را در میان مردم در اروپا این نوع از درمان است که اساسا ناشناخته در ایالات متحده و کانادا است. محبوب ترین نوشیدن شفا آب معدنی است که از جشنواره فیلم کارلووی واری – یکی از معروف ترین چشمه های معدنی در اروپا است. چک در شهر کارلووی واری (کارلس بد) شده و برجسته در سراسر جهان شفا رفت و آمد مکرر از 1700s.

تقاضا برای این آب بالا بود بنابراین چک پزشکان شروع به تولید نمک از تبخیر آب چشمه. اروپایی پزشکان کارلووی واری آب معدنی برای درمان افراد پس از عمل جراحی کیسه صفرا برای بیش از 100 سال است. از آن پس صدها بالینی متون و مقالات منتشر شده است نشان دادن اثرات شفا از آب تهیه شده از جشنواره فیلم کارلووی واری بهار نمک در هر دو حیوانات و انسان بدون gallbladders.

کارلووی واری شفا آب معدنی کاهش اختلالات گوارشی, تقویت سیستم گوارش عادی تعادل اسید و کمک می کند تا با مناسب سوخت و ساز بدن از پروتئین ها, چربی ها و کربوهیدرات ها. مهم ترین اقدام این است که بهبود عملکرد کبد با افزایش تولید و جریان صفرا ترویج حرکت دودی روده ها و جلوگیری از رکود مواد غذایی در دستگاه گوارش.

یکی دیگر از روش های جایگزین برای عمل جراحی کوله سيستکتومی سندرم طب سوزنی است. دو هزار سال پیش پزشکان در مشرق زمین دانست و در مورد اهمیت کیسه صفرا. از طب سنتی چینی (TCM) نظر عملکرد کیسه صفرا هستند که:

فروشگاه ها و دفع صفرا

حاکم تصمیم گیری

کنترل sinews

اثرات رویاهای

با این نسخهها کار در رابطه با کبد

با توجه به TCM کبد و کیسه صفرا هر دو نقش مهمی در جریان صاف از چی (انرژی) در سراسر بدن است. به منظور داشتن یک زندگی سالم است که عملکرد کبد یکی از نیاز های خوب مهارت های تصمیم گیری است که یک تابع از کیسه صفرا.

بسیاری از مقالات علمی در مورد عادی عمل طب سوزنی پس از عمل جراحی کوله سيستکتومی سندرم منتشر شده در سال های اخیر است. طب سوزنی می تواند کمک به کاهش درد شکم و نشانه های مختلف مانند حالت تهوع و سوزش سر دل و آروغ زدن و اسهال و کم خلق و خو و انرژی بی خوابی فیبرومیالژیا ،

دیگر طب جایگزین روش برای عمل جراحی کوله سيستکتومی سندرم ممکن است شامل گیاهان و مکمل های غذایی پروبیوتیک ها, آب درمانی روده بزرگ پزشکی هیپنوتیزم, و بیشتر.

خلاصه

بنابراین شما باید تا به حال کیسه صفرا, جراحی کیسه صفرا خود را از دست رفته است. در حال حاضر زمان برای آموزش خود را در بهبود سلامت خود و غذا خوردن سالم. پس از پیشنهادات فوق می تواند کمک به شما برای کاهش عوارض جانبی ناشی از کیسه صفرا حذف.

اطلاعات در این مقاله ارائه شده است برای آموزش مقاصد اطلاعاتی تنها. آن در نظر گرفته شده است به عنوان یک جایگزین برای تشخیص و درمان و مشاوره واجد شرایط و دارای مجوز حرفه ای.

[ad_2]