مقایسه ما بر اساس و دریایی رونویسی پزشکی

[ad_1]

برون سپاری پزشکی رونویسی وظایف در حال حاضر یک گزینه ایده آل برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به عنوان آنها را کاهش می دهد اسناد حجم کار و اجازه می دهد آنها را به تمرکز بهتر در مراقبت از بیمار است. مهم برون سپاری تصمیمی که باید گرفته شود این است که آیا به همکاری با دریایی یا خشکی پزشکی رونویسی شرکت. این خدمات در دسترس هستند هر دو در ایالات متحده و همچنین در مکان های دریایی. در ایالات متحده بر اساس سرویس, شما می توانید یک transcriptionist در امریکا مستند خود را دیکته. اگر سرویس off-shore این transcriptionist انجام کار خود را خواهد بود عامل از یک محل در خارج از ایالات متحده مانند هند و فیلیپین.

به حق تصمیم گیری خود را بر اساس رونویسی نیاز مهم به یک ایده روشن در مورد جوانب مثبت و منفی از هر دو ایالات متحده و خدمات دریایی.

ایالات متحده بر اساس خدمات رونویسی پزشکی در مقابل دریایی

  • رعایت HIPAA: پزشکان را به شدت مطابق با قوانین HIPAA در هنگام دست زدن به بیمار داده. به همین دلیل آنها باید برون سپاری خود را رونویسی تنها به یک HIPAA سازگار پزشکی رونویسی شرکت. پزشکان باید اطمینان حاصل شود که ارائه دهنده خدمات می تواند در حفظ حریم خصوصی از اطلاعات پزشکی و چه اقدامات در محل برای حفاظت از امنیت داده های الکترونیکی. آیا یک شرکت مستقر در آمریکا و یا دریایی یکی از نکات زیر باید در نظر گرفته شود قبل از برون سپاری تصمیم گیری ساخته شده است:

-آیا فروشنده امن محیط کار با رمز عبور محافظت کامپیوتر و سرور

-آیا transcriptionists و کارکنان آموزش دیده در رعایت HIPAA

-آیا مسیرهای ممیزی در محل برای اطمینان حاصل شود که اطلاعات دانلود/آپلود و به کار گرفته شده تنها توسط پرسنل مجاز

-آیا داده ها به عنوان مشخص شده توسط بیمارستان تخریب شده است پس از استفاده از

-آیا ارائه دهنده سرویس های امن و رمزگذاری شده حالت انتقال فایل

-آیا فروشنده بر اساس صفحه اصلی transcriptionists و اینکه آیا اقدامات در محل برای حفاظت از این خانه های ایستگاه های کاری

تعهد از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای اطمینان از محرمانه بودن و امنیت اطلاعات پیچیده تر است اگر رونویسی شرکت واقع در داخل ایالات متحده است. در واقع, آن است که آسان تر به پزشک برای بررسی اگر این اقدامات در جای خود هستند که با استفاده از مبتنی بر پزشکی خدمات رونویسی.

  • تات: شرکت های دریایی منطقه زمان استفاده. برای مثال هند است چند ساعت جلوتر از ما. پس از خاموش کردن شمع زنی به هند را رونویسی کامل در مشخص زمان چرخش است که می تواند طیف وسیعی از 24 ساعت به 4-12 ساعت برای یک آمار گزارش. شرکت های دریایی و ارائه round-the-clock سرویس و ارائه خدمات سفارشی برگرد. این موجب صرفه جویی در مراقبت های بهداشتی ارائه دهنده مقدار زیادی از وقت با ارزش است. این امکان وجود دارد که ممکن است تولید شود به دلیل دریایی حرفه ای مشغول به کار هستند که این شب وجود دارد و بعد زمان در ایالات متحده پشتیبانی می تواند یک مشکل مگر اینکه از آن است که یک شرکت دریایی با U. S دفاتر
  • زبان: دریایی transcriptionists ممکن است با مشکل خارجی لهجه عامیانه برخی عبارات و تلفظ. این ممکن است در نتیجه از دست دادن وقت گرانبها و نیز بر صحت این گزارش. وجود دارد هیچ ارتباطی با موانع بومی فارسی transcribers که منجر به کیفیت بالاتر و دقت در اسناد و مدارک.
  • تحصیلکرده و با تجربه نیروی کار: یک منبع جوان کالج تحصیل زبان انگلیسی literates و مولد نیروی کار در هند و فیلیپین رونویسی است که کارآمد تر و ساده تر زمانی که فرستاده دریایی.
  • حرفه ای آموزش دیده transcriptionists: در بسیاری از سازه های دریایی کشورهای transcriptionists حرفه ای آموزش دیده برای ارائه خدمات برای پزشکان در ایالات متحده و انگلستان و دیگر کشورها است.
  • سرعت اینترنت: اینترنت با سرعت متفاوت دریایی بسته به محل دفتر – کنترل از راه دور منطقه ایجاد کرد و یا مترو شهرستانها. این می تواند بر بهره وری مگر اینکه این شرکت دارای دفاتر در ایالات متحده به عنوان به خوبی.
  • هزینه: هزینه های پایین است که مزیت اصلی وقتی که می آید به دریایی پزشکی رونویسی. هزینه های کارگری و هزینه های عملیاتی پایین هستند با کسب و کار دریایی پردازش اجازه می دهد ارائه دهندگان خدمات برای ارائه به پزشکان با رونویسی در نرخ مقرون به صرفه. شرکت های معتبر ارائه 30 تا 50 درصد صرفه جویی با دریایی خود را از خدمات. ما خدمات مبتنی بر گران تر هستند به عنوان حقوق و زیربنایی و عملیاتی هزینه های بالاتر منجر به افزایش نرخ رونویسی.
  • افزایش نیروی انسانی: پس از رونویسی پزشکی حرفه دریایی است پر سود در هند و فیلیپین وجود دارد مقدار زیادی از گردش مالی در نیروی انسانی هر چند که کاهش بسیاری از گذشته

هر دو در ایالات متحده بر اساس و دریایی خدمات رونویسی پزشکی خود را از مزایا و معایب. وجود دارد تاسیس پزشکی رونویسی شرکت در ایالات متحده با خارج از ساحل و همچنین خشکی خدمات با توجه به نیازهای پزشک. وجود خواهد داشت و قیمت گذاری پیامدهای اما با تاسیس HIPAA سازگار با سرویس دهنده شما می توانید مطمئن شوید که از دقت و امنیت و به موقع بودن و بهره وری – این که آیا شما انتخاب می کنید دریایی و یا خشکی.

[ad_2]