مغناطیسی نام مدالها مجموعه کسب و کار خود و جدا از هم در یک بازار رقابتی

[ad_1]

نام مدالها و برچسب نام منحصر به فرد با پیچ و تاب و کمی سخت به آمده است. من می خواهم بگویم که 98 درصد از آنهایی که فرسوده در هتل ها و مطب ها و رستوران ها و مطب های دندانپزشکی بسیار استاندارد; به عبارت دیگر خسته کننده. به راه من از فکر کردن اگر شما در حال رفتن به پوشیدن چیزی به ترویج یا خودتان و یا کسب و کار خود را باید pizzazz کمی! خلاق, سفارشی, نام, نشان, راه عالی برای انجام این کار است.

اگر شما در حال گفتن کسی که نام خود را از طریق یک نام و نشان شما انتظار آنها را به نگاه در آن و ایجاد ارتباط بین این کلمات و که آنها در حال صحبت کردن با. البته این واضح است. اما چرا نمی دهد که بالقوه و یا مشتری واقعی کمی اطلاعات بیشتر در مورد شما از فقط نام شما ؟ به عبارت دیگر انسانیت خود و تبدیل شدن به نزدیک تر است. را که نشان کمی به یاد ماندنی است. برای مثال اگر شما عاشق حیوانات پوشیدن یک نام تگ با یک سگ و گربه در آن!

در جهان چه من صحبت کردن در مورد شما بپرسم ؟ در اینجا یک مثال است. در دکو سال از 1920s و تمام راه را از طریق بسیاری از 1950s حتی اشیاء روزمره به حال خلاق یا هنری با نگاه به آنها. کارگران نه تنها با کف دست زدن تا دشت های قالب در یک ساختمان است. این قالب تا به حال curlicues و گاهی اوقات طرح های مشغول به کار در ایجاد یک الگوی جالب است. حتی جعبه فیوز در خانه های مردم بود و جذاب! وسایل نور بود و شکل های زیبا, حتی آنهایی که هیچ کس قرار بود برای دیدن به خاک سپرده شد در راهرو. نوشابه بطری های جذاب بودند. شما ببینید که در آن من قصد دارم اینجا ؟

زمانی که من دیدن ساده ارزان پلاستیکی نام نشان من تعجب می کنم که چرا کسب و کار حتی زحمت ایجاد آنها را برای کارکنان خود را. حداقل قرار دادن آرم خود را در وجود دارد! نام منحصر به فرد نشان می تواند به مقدار زیادی بیشتر در مورد شما از فقط نام خود را.

اما بیشتر وجود دارد شما می توانید از آن. شما فقط باید به فکر می کنم کمی خارج از جعبه.

در اینجا چند ایده:

• فولاد ضد زنگ یا برنج صفحات به جای پلاستیک

• مدالها با یک هنری و یا غیر معمول علاوه بر

• مدالها شخصی برای نشان دادن موقعیت در شرکت و یا کلینیک

پس از همه, ما منحصر به فرد افراد است. تفاوت ما این است که بیش از فقط یک نام! آیا کارکنان خود را حیوانات خانگی در خانه است ؟ چه حیوان مورد علاقه خود را? به خصوص اگر کسب و کار مرتبط با حیوانات مانند یک عمل دامپزشکی یا groomer فروشگاه شما واقعا می تواند در این بازی برای همه ارزش آن را با ترکیب یک حیوان به طراحی.

اطفال و مطب های دندانپزشکی باید یک فرصت عالی برای دریافت اینجا را مشتریان خود را برای استراحت و شاید حتی یک لبخند کوچک از آنها. به مشتری خود و یا بیمار چیزی به سوال شما در مورد شروع یک گفتگو با او و یا او ناگهان توجه این است که در چیزی است که علاوه بر خود نگران و یا درد.

نام مدالها و نام دسته را می توان یک شی از لذت و علاقه است. فکر می کنم خارج از جعبه و تبدیل شدن به بیشتر و به یاد ماندنی برای شما و مشتریان شما.

[ad_2]