مغلوب ساختن پیشی جستن است و درست وقتی که می آید به رایگان و نمایشگاه

[ad_1]

وجود دارد جالب CFR (شورای روابط خارجی) ویدیو یوتیوب با عنوان: “گفتگو با آدام اسمیت” است که توجه داشته باشید-شایسته – در تماشای این فکری پانل بحث آن را به من رخ داده است که شاید واشنگتن دی سی نیاز به یک راه اندازی مجدد و CFR باید به در نظر گرفتن سیاست های آینده در تمام این بیش از حد. در این ویدئو وجود دارد کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن پایمال و بهانه گیر تن از استکبار. خوب پس در اینجا برخی از افکار من در این مورد:

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن مفهوم در تجارت خارجی بسیار روشن است. “آزاد و عادلانه” – نه نامتوازن معاملات تجاری صرفا برای گرفتن یک مشتری ملت در هزینه رایگان و نمایشگاه. او یک میلیاردر با معاملات کسب و کار در سراسر جهان. من تقریبا فکر می کنم که CFR نشان خود را ضد تهمت موضع (آن را) و در عین حال CFR لبه پنجره رساند تا اوباما و کلینتون که منجر به فساد و بد انتخاب کند. شاید CFR ممکن است نیاز به نگاه در آینه تاریخ معاصر و ببینید که چقدر بد خیلی از توصیه های خود بود. علاوه بر این, CFR به طور مستمر شعار سازمان ملل متحد که همیشه به نظر می رسد همه چیز را بدتر هرگز حل بسیار از هر چیزی.

یکی از Washington DC سیاست های اقتصادی, مشاور یادداشت: “اقتصاد در تجارت بسیار مات: موانع کمتری برای تجارت بهتر از بیشتر حتی اگر شریک تجاری را افزایش می دهد خود را از موانع. تا آنجا که ما درک می کنیم که اقتصاد این درست است.”

بله به توافق رسیدند اما زمانی که هر ملت ما تجارت با ما خودمان را پیدا کنید در یک ناعادلانه موقعیت امروز تقریبا همه ما تجارت کج در جایی در امتداد خط ما صدمه دیده است خودمان را از لحاظ اقتصادی. ما نمی توانیم به صورت هدفمند بود در یک نقطه ضعف در هر معامله تجارت و هنوز هم می آیند بهتر است. بله, ما به دست آوردن مشتری در سازمان ملل, و بله, آن را خوب است برای ایجاد قوانین چگونه جامعه بین المللی آمیخته و آن را به خوبی به جهان با دلار ما اجازه می دهد برای چاپ بیشتر – اما زمانی که ما قرض دادن پول به وجود و شهروند ایالات متحده است که بر روی قلاب برای بدهی که ما نیاز به پول به گردش در اینجا بیش از حد, اگر آن را نمی کند که خوب نیست. و با توجه به آنچه که خوب است برای ما و برای آنها این را در نظر بگیرید: زمانی که ما بیش از حد باد کردن کشورهای دیگر با توجه به آنها فوق العاده ای تجارت مازاد یا رایگان جریان قرض پول ما تا پایان ساختمان آنها و سقوط آنها و سپس آنها اعتماد ندارند تجارت غرب یا سرمایه داری.

بیشتر زمانی که آن دسته از سرمایه گذاران خارجی در مسابقه برای سرمایه گذاری پول خود را در اینجا در یک پناهگاه امن موتیف – ما نفخ ما اقتصاد و بانک ذخایر سپس ما قرض دادن بیشتر در خانه به ما شهروندان بیش از گسترش آنها و ساخت وام های خطرناک پس ما باید رونق و رکود – در حال حاضر آن رونق و رکود جهان گسترده است که یک چیز خوب برای ثبات – سیاسی, اقتصادی و یا مسالمت آمیز صحبت کردن.

اگر ما در حال رفتن به قوانین تجارت همه باید موافق رایگان و نمایشگاه در غیر این صورت در پایان جریان های نامتعادل و ما خودمان را و/یا ما شرکای تجاری برای نوسانات و هرج و مرج است. نه عاقلانه.

[ad_2]