معرفی بخش های مختلف بازی کالاف دیوتی موبایل

امروز با یک بحث بسیار مهم ، ارائه بازی و 6 بخش از کالاف دیوتی موبایل، مانند صدای بلند ، ترازو و مهارت ها ، در اختیار شما هستیم ، امیدواریم آن را دوست داشته باشید.

بازی سبک اکشن کالاف دیوتی موبایل یا تیرانداز اول شخص در سال 2019 برای تلفن های هوشمند دارای Android و iOS منتشر شد که نتیجه همکاری Tencent Games و Activision است که توانست تعداد زیادی از طرفداران این سبک را ایجاد کند. بازی مجذوب خواهد شد، که باعث شد سایت خرید و فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل کالاف سنتر را به معرفی این بازی وا دارد.

شخصیت ها و محیط کالاف دیوتی موبایل همان شخصیت ها و محیط های مجموعه کال اف هستند. این بازی دارای سه حالت چند نفره آنلاین ، بتل رویال است.

حالت آنلاین کالاف دیوتی موبایل مولتی پلیر:

Forntline: در این بخش شما با تیم حریف مبارزه می کنید و تیمی که زودتر به نقطه مشخص شده برسد برنده می شود. پس از هر مرگ در مکان تعیین شده روی نقشه ، به بازی Call of Duty Mobile باز می گردید.

Team Deathmatch: در این بخش ، کالاف دیوتی موبایل با تیم حریف مبارزه می کند و تیمی که زودتر به نقطه تعیین شده برسد برنده می شود.

تسلط: در این بخش شما مکان خاصی را اشغال می کنید و به موقع آن را در مقابل تیم حریف نگه می دارید.

جستجو و تخریب: در این حالت ، یک تیم باید بمب را بیندازد و تیم دیگر باید از انفجار بمب جلوگیری کند. البته اگر تیمی موفق شود همه بازیکنان تیم حریف را بکشد ، بازی را نیز برنده می شود.

رایگان برای همه: در این حالت ، نبرد تیمی مهم نیست و هر بازیکنی که بتواند به نقطه مورد نظر برسد بازی را کامل می کند ، 3 نفر اول در میان برندگان هستند.

Gunfight: در این حالت ، ترکیب سلاح ها در هر دو دست تغییر می کند ، می توانید با از بین بردن تیم حریف یا تسخیر منطقه یا شی برنده شوید.

کشتار تأیید شد: جمع آوری برچسب های دشمن به معنی تأیید نقاط کشتار است ، و همچنین جمع آوری برچسب های دوستان از دوستان به معنی تأیید نقاط کشتار دشمن نیست.

 

شما می توانید حالت های فوق را در مجموعه کارت های محبوب و معروف کالاف دیوتی موبایل (از جمله Nuketown Russia، CrossFire، Haijacked، Crash، Shoot House، Gulag، Shipment و غیره) انتخاب و اجرا کنید.

 

معرفی بازی و قسمت های کالاف دیوتی موبایل

در این قسمت می توانید در مورد بازی و 6 قسمت کالاف دیوتی موبایل مانند loadout ، loadout-Battle Royal و .. اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بخش انتخاب سلاح

در قسمت سلاح می توانید نوع سلاحی را که در قسمت چند نفره قبل از بازی دارید انتخاب کرده و حتی آن را ارتقاء داده و سفارشی کنید. و ابزارهای مرگبار و تاکتیکی وجود دارد.

البته باید توجه کرد که این بخش در بازی مانند این بازی نیز وجود دارد.

بارگیری بخشی نبرد رویال

مانند بخش چند نفره ، ویژگی هایی مانند سفارشی کردن سلاح ها ، انتخاب شخصیت ها ، انتخاب کلاس بتل رویال ، انتخاب سلاح یا کاور ماشین و موارد و …

 فلکس در کالاف دیوتی موبایل

یکی دیگر از بخشهای مهم و مفید بازی قسمت Perks است. این ویژگی ها که با بالا بردن سطح یک به یک برای شما فعال می شوند ، به سه گروه اصلی تقسیم می شوند و هر یک از آنها ویژگی خاصی را اضافه می کند که می توانید با توجه به سلاح و نوع بازی کالاف دیوتی Rolling آن را انتخاب کنید. به عنوان مثال ، برای تفنگ تیرانداز از خفا می توانید تیغه هایی را انتخاب کنید که باعث می شود بی صدا شلیک کنید یا شما را از رادار خارج کند ، یا اگر نزدیک به نبرد هستید و می خواهید به دشمن نزدیک شوید ، توانایی افزایش مقاومت در برابر انفجار یا حرکت خاموش انجام دادن.

مهارت های شخصیتی در کالاف دیوتی موبایل

Operator Skill سلاح های قدرتمند و کاربردی هستند که در قسمت چند نفره کالاف دیوتی موبایل قرار دارند. این سلاح ها در طول مسابقه و به مرور برای شما فعال می شود. این سلاح ها در ابتدای بازی کالاف دیوتی موبایل قفل شده اند و زمانی که سطح خود را در بازیکالاف دیوتی موبایل افزایش دهید ، برای شما فعال می شود. تعداد این سلاح ها در حال حاضر 15 عدد است و قبل از شروع مسابقه باید یکی از این سلاح ها را در قسمت Layout انتخاب کنید.

بخش امتیازات

سلاح ها و ابزارهایی وجود دارد که هر کدام به تعداد مشخصی از نقاط فعال سازی نیاز دارند. این امتیازات با کشتن دشمنان شما در بازی کالاف دیوتی موبایل به دست می آید. تعداد این سلاح ها 17 عدد است و در هر مسابقه فقط می توانید سه عدد از آنها را بگیرید.

نبرد رویال

بتل رویال کالاف دارای حالت های فردی و تک است. در این قسمت ، 100 بازیکن از روی هواپیما روی نقشه انداخته می شوند و باید با جستجو در محیط های مختلف ، سلاح و تجهیزات را پیدا کنند. همچنین قبل از شروع بازی باید یک کلاس برای خود انتخاب کنید مانند: کلاس نینجا ، کلاس پزشکی ، کلاس هکر و …

در نهایت ، آخرین نفر یا گروهی که زنده می مانند برنده می شود.

لینک منبع