مطمئن شوید که شما به اندازه کافی بیمه

[ad_1]

هر کس اقدام به خرید بیمه. شما باید اگر شما درایو و یا یک خانه. این ایده خوبی است حتی اگر شما نمی. اما چگونه شما می دانم که چقدر بیمه برای به دست آوردن ؟ هیچ حس در پرداخت بیمه شما لازم نیست اما شما می خواهید مطمئن شوید که شما پوشش داده شده است.

دو نوع وجود دارد اگر بیمه – پوشش چیزی است که شما خود و پوشش خود را برای مسئولیت. بیمه خود را از وسایل بسیار مستقیم به جلو. این است که شما خودرو به ارزش $20,000? و سپس شما احتمالا باید مطمئن شویم که آن را برای این مقدار. وجود دارد متغیرها در این نوع از پوشش است. آنچه معافیت شما مایل به پرداخت در صورتی که یک دست دادن رخ می دهد ؟ است آن را پوشش داده و برای آن ارزش ارزش یا پر ارزش جایگزینی? چگونه می تواند به شما ثابت کند که ارزش چیزی که از دست داده بود? همه این سوال ها جوابگو قبل از از دست دادن رخ می دهد. ما نمی همیشه رفتن را از طریق مراحل ما باید تا زمانی که خیلی دیر است, اما ما می توانیم.

نوع دوم از بیمه بیمه مسئولیت است. این جایی است که آن را خطرناک می شود. هیچ راهی وجود دارد به می دانم که چقدر شما می تواند برای شکایت کرد اگر شما باعث آسیب به شخص دیگری. اگر شما عقب پایان کسی که شما مسئول هزینه گرفتن ماشین خود را تعمیر. آیا شما آمار 10 ساله مدنی و یا یک نام تجاری جدید پورشه? اگر شما می توانید اجتناب از هدف قرار دادن یک هزینه شما می خواهم برای جلوگیری از تصادف در دسترس نباشد. اگر شما فرد که باعث 10 ماشین pileup?

بدتر از آن این است که احتمال این که کسی می تواند صدمه دیده و یا کشته شدند. آسیب به مردم به مراتب بدتر از آسیب به اموال – عاطفی و مالی. اگر کسی صدمه دیده می شود و این تقصیر شما, شما می تواند مسئول برگزار می شود برای هزینه پزشکی حقوق از دست رفته و حتی درد و رنج. به نحوی دادگاه مدیریت برای قرار دادن برچسب قیمت بر روی آن, اما من مطمئن هستم که نمی دانم چگونه. و این مقدار می تواند فصل.

اگر شما مسئول و شما لازم نیست که به اندازه کافی بیمه شما می تواند از بین برود مالی. دادگاه می تواند دارایی های خود را به پرداخت بدهی و اگر نیست که پوشش شما همچنان به پرداخت از درآمد آینده.

پس چگونه شما احتمالا می توانید محافظت از خودتان را از چنین بزرگ ناشناخته ؟ چتر بیمه طراحی شده است به خصوص برای این منظور است. در اینجا چگونه کار می کند. شما باید بیمه خودرو و صاحب خانه بیمه نامه ها. در بالا از آن شما می توانید خرید یک چتر سیاست را پوشش می دهد که هر گونه از دست دادن بالا محدودیت در این سیاست ها تا به مقدار چتر سیاست. بیایید می گویند صاحب خانه خود را بیمه پوشش می دهد تا 500.000 دلار برای یک حادثه اما شما مسئول $750,000 ارزش از آسیب. صاحب خانه خود را بیمه می پردازد اولین $500,000 و چتر سیاست را پوشش می دهد و دیگر 250.000 دلار است.

شما می توانید خرید یک چتر سیاست را پوشش می دهد که شما تا 1 میلیون دلار به 5 میلیون دلار. حتی برخی از شرکت های ارائه سیاست هایی که پوشش تا 10 میلیون دلار. آن بسیار ارزان برای پوشش بسیار. چرا ؟ چرا که ادعا می کند بسیار نادر است. شانس که شما باید برخی از نوع ادعا در خودرو خود را و یا صاحب خانه بیمه نامه در طول عمر خود را بسیار بالا است. ادعا می کند تنها در برابر سیاست های چتر در بدترین موارد است.

زمان بعدی شما تجدید خودکار خود را و یا صاحب خانه سیاست, درخواست نماینده خود را به شما بگویم که چقدر یک چتر سیاست هزینه. آن را ممکن است تمام تفاوت را باید بدترین تا کنون اتفاق می افتد.

[ad_2]