مشترک PS3 مشکلات و راه حل ها

[ad_1]

PS3 کنسول محبوب خانواده کنسول متعلق به بسیاری از. به عنوان یک PS3 صاحب شما هستند به احتمال بسیار زیاد به تجربه برخی از رایج PS3 مشکلات اعم از چراغ چشمک زن به رنگ قرمز روی صفحه نمایش و یا حتی YLOD (نور زرد از مرگ). برخی از این مشترک PS3 مشکلات به راحتی می توان ثابت بدون بی اعتباری خود را گارانتی (اگر جعبه شما هنوز هم زیر یک) و یا نیاز به صبر برای بین 2 – 6 هفته اگر شما آن را ارسال را به سونی برای تعمیرات.

در اینجا یک لیست از برخی از رایج PS3 مشکلات:

1. انجماد: وحشت نکنید شما می توانید رفع این مشکل با نگه داشتن دکمه پاور پایین تا زمانی که قدرت خاموش است. اگر انجماد همچنان ادامه دارد جایگزین دیگری خواهد بود برای بوت PS3 خود را به حالت ایمن کنید و سعی کنید گزینه های اینجا (شما می توانید با استفاده از آخرین گزینه در منوی format کل سیستم و نصب مجدد سیستم عامل اگر گزینه های قبلی در منو نمی حل مشکل).

2. گرمای بیش از حد: این یکی دیگر از مشکل مشترک با PS3. معمولا این می تواند در نتیجه از تهویه ضعیف. شما نیاز به اطمینان حاصل شود که اتاق روح به اندازه کافی و همچنین به عنوان نگه داشتن کنسول خود را دور از گرما ساطع گجت اگر ممکن است. اگر این کمک نمی کند ممکن است که شما ممکن است تجربه برخی از مسائل مربوط به سخت افزار.

3. مشکلات خواندن دیسک: اگر هنگامی که در تلاش برای بازی در یک دیسک شما یک صفحه خالی وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید. یکی این است که به بررسی کنید که کابل نیست آزادانه متصل به خصوص کابل می رود که از خود Blu-Ray درایو به کنسول. شما همچنین می توانید تمیز کردن دیسک و دوباره سعی کنید. گاهی اوقات در بازی های مختلف رسانه ای سی دی یا دی وی دی می تواند در رفع این مشکل است.

4. تصویری تحریفویدئو : اعوجاج است یکی دیگر از کسانی که مشترک PS3 مشکلات. برای رفع این مشکل این است که به بررسی کنید که کابل به درستی متصل شده و آسیب دیده است. همچنین یک اشتباه تنظیمات صفحه نمایش می تواند ویدئو های خود را با کیفیت. دلیل این است که PS3 حفظ تنظیمات صفحه نمایش از آخرین تلویزیونی آن متصل شد. بنابراین هنگامی که شما با اتصال آن به تلویزیون های مختلف شما باید به یاد داشته باشید برای تنظیم مجدد صفحه نمایش تنظیم.

5. چراغ قرمز چشمک زن: این ممکن است به عنوان یک نتیجه از هر دو آسیب دیده و یا آزادانه وصل کابل به کنسول. بررسی اتصالات خود را به اطمینان حاصل شود که کابل به درستی متصل شده است. در مورد خسارت شما نیاز به دریافت یک جدید. این مشکل همچنین می تواند ناشی از تهویه ضعیف و تجمع گرد و غبار. نگاهی به عنوان مثال شما فن منافذ مسدود شده و با قرار دادن آن در برابر دیوار. شما نیاز به این اصلاح و پاک کردن هر گونه گرد و غبار انباشته شده بر روی کنسول.

6. XMB بارگذاری نمی?: برای رفع این مشکل تحت تنظیمات خود را انتخاب کنید و تنظیمات سیستم و restore PS3 system. این باید restore PS3 خود را تنظیم. اگر نه, شما ممکن است نیاز به کمک حرفه ای است.

بنابراین دفعه بعد که شما یک PS3 مشکل نشوید و یا نا امید.چک کنید و ببینید اگر شما می توانید به رفع مشکل, اما به یاد داشته باشید که باز کردن کنسول خود را می توانید از درجه اعتبار ساقط است گارانتی (اگر کنسول خود را هنوز هم تحت یک).

[ad_2]