مستقل تست نرم افزار خدمات و مزایای آنها

[ad_1]

هنگامی که طراحی و توسعه نرم افزار است که تکمیل آن ضروری می شود برای تست هر ماژول قبل از اجرای آنها. شما ممکن است تعجب آنچه که's جدید در این به عنوان بسیاری از شرکت ها استفاده می شود به انجام این کار است. هر زمان که شما جلوتر حرکت به دنبال یک شرکت همیشه به دنبال تخصص خود را در نرم افزار خدمات تست برای مطمئن شوید که غذا به صنایع عمده از جمله تلفن همراه, مخابرات, چند رسانه ای بی سیم, ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی, CRM, ERP, WAP پورتال کسب و کار, ارائه, سیستم , اخبار, پورتال, شبکه های اجتماعی, سیستم نرم افزار, امنیت, چند رسانه ای و سرگرمی, حفاظت از داده ها و غیره. دیگر چیزی برای نگاه در این است که برای پیدا کردن که آیا این شرکت مجهز شده است ماهر و با تجربه تیم حرفه ای و یا نداشتن تست عملی دانش از تکنیک های مختلف از جمله خاکستری, جعبه سیاه, جعبه, اکتشافی, سفید, جعبه, ad-hoc خودکار و اسکریپت تست شده است. باید یک کلمه با توسعه دهندگان و از آنها بخواهید در مورد این تست فعالیت های آنها استفاده می شود برای انجام از جمله بار استرس و کاربردی رگرسيون مقیاس پذیری و عملکرد و قابلیت حمل, پیکربندی, سازگاری, امنیت, واحد, سیستم, یکپارچه سازی و پذیرش کاربر مربوط به عملیات.

وجود ابزار های مختلف استفاده می شود برای انجام چنین اشکال تست. برای مثال روبات خودکار QA تست کامل منطقی و کاربردی تست استفاده می شود برای انجام رگرسيون و تست عملکرد. گویا عملکرد تستر و جیوه بار دونده ابزار استفاده می شود انجام استرس و بار تست برنامه های کاربردی وب. خوب تست ارائه دهنده خدمات ارائه خواهد شد به طور کامل تکامل یافته تست راه حل برای برنامه های کاربردی دسکتاپ از جمله ویندوز و یونیکس و لینوکس, مک, سیمبین و بیشتر.

اگر در نظر گرفته شود از منظر کسب و کار تست نرم افزار می تواند یک وظیفه دلهره آور مگر اینکه توسط تست کارشناسان. وجود دارد بسیاری از مثبت که تست نرم افزار فراهم می کند و یکی از بزرگترین مزایای این قابلیت به بررسی انتقادی عملکرد و صاف در حال اجرا از نرم افزار. همراه با ارائه ملموس تر و مطلوب نتایج تست نرم افزار است که منبع اصلی اطلاعات خام از جمله معیارهای و نقص گزارش می دهد که تولید می شود در عین حال روند. خدمات تست انجام استرس تست و اشکال دیگر از تست برای پیدا کردن اشکالات در تعریف روند.

تست تضمین کیفیت انجام شده است تقریبا در هر مرحله از توسعه وب حصول اطمینان از محصول بهتر و با کیفیت قابل دسترسی برای کاربران نهایی و مشتریان. آن را ساده و بسیار آسان برای کشف کردن خطرات در مراحل اولیه توسعه و جلوگیری از آنها را دیر در این نرم افزار توسعه چرخه زندگی. و زمانی که این مسائل حل شده و ارزیابی در مراحل اولیه این فرایند همچنین کمک می کند تا صرفه جویی در پول و تلاش و زمان ساخت روند توسعه بسیار مقرون به صرفه و کارآمد است. علاوه بر این تست کمک می کند تا در ارزیابی زمان تخمین زده شده که در آن نرم افزار می شود توسعه یافته و از یک ایده خشن از تاریخ انتشار به ارتکاب به مشتری. محموله می تواند انجام شود دیر یا زود بسته به نیاز تنها در صورتی که تست آغاز شده است در زمان. در طول تست, حرفه ای می تواند به جلو حرکت می کند, کار و پیاده سازی طرح کسب و کار خود بیشتر فلسطینی.

[ad_2]