مزایا و معایب ممکن است از پزشکی رونویسی مشاغل

[ad_1]

آیا این ایده از ماندن در خانه کار هر زمان که شما لطفا صدای موسیقی به گوش خود را ؟ اگر شما مانند بسیاری از شما به خودتان پیدا کنید در رویای یک زندگی پر استرس کمتر است که اجازه می دهد تا شما را به کار در خانه در لباس خواب شما را بدون از خود راضی رئیس تنفس کردن پشت خود را هر پنج ثانیه است. برای بسیاری از این شیوه زندگی خاص یک واقعیت است. برای دیگران آن باقی مانده است تنها یک رویا است. با این حال, اگر شما می خواهید برای شروع یک حرفه ای در پزشکی رونویسی شما باید آگاه باشید که وجود دارد نه تنها مزایا کاملا آشکار است اما ممکن است معایبی نیز هست.

بیایید شروع با تمام مزایا کاملا آشکار است. Transcriptionist ارائه شده است با فراوانی از گزینه های. امکانات در رابطه با محیط کار هستند به معنای واقعی کلمه بی پایان, به خصوص اگر شما صاحب یک لپ تاپ. به اندازه کافی عجیب, بسیاری از transcriptionists ترجیح می دهند به ماندن در راحتی خود را از دکتر خود را ارائه آنها را با یک “شکست” از فرزندان و سلامت عقل از داشتن یک زن و شوهر از بزرگسالان مکالمات در هر روز. نیز وجود دارد کسانی را انتخاب کنید که برای کار از خانه. سپس کسانی هستند که حمل لپ تاپ خود را با آنها در همه جا کار در پارک یک روز روی نیمکت بعدی در ماشین در راه به ساحل ، آن را آسان ببینید که چرا بسیاری از نظر پزشکی رونویسی یک “شغل رویایی.”

واضح تر عبارتند از مزایای شخصی و آزادی مالی است. آزادی شخصی است که به وضوح بیشتر از آزادی انتخاب است. شما می توانید هر زمان که شما می خواهید که در آن شما می خواهید همیشه پوشیدن هر آنچه که شما انتخاب می کنید و توسط شخصی خود مجموعه ای از قوانین. وجود دارد هیچ زمان خاص در محل کار و نه شما مجبور به نگرانی در مورد قرار دادن تا با متعدد مزاحم همکاران (با فرض اینکه شما را انتخاب کنید برای کار از خانه). از نظر مالی اگر شما یک رونویسی پزشکی کار می پردازد که در هر خط و شما نسبتا سریع تایپیست شما بسیار بهتر است در این حرفه بیش از هر دیگر. شما لازم نیست برای متوقف کردن کار تا زمانی که شما ملاقات های روزانه خود را هدف درآمد که بدان معنی است که شما در حال رفتن برای پول بسیار بیشتر از شما خواهد بود در غیر این صورت کار گرفتن پرداخت ساعتی در یک به طور منظم 9 تا 5 است.

نیز وجود دارد که ممکن است معایب. برای اولین بار وجود دارد واقعی کار مورد نیاز است. برخی از مردم آنقدر در این واقعیت است که آنها از خانه کار می کنند که آنها را به حساب آورد که آنها باید “کار” به منظور ایجاد پول. کار از خانه در پزشکی رونویسی نیاز تن از انگیزه. شما باید با جمع اوری تا عزم خود را برای دیدار با هدف روزانه و چوب به خود برنامه کار روزانه -هر آنچه که ممکن است. آنچه مهم است این است که شما باید یک برنامه کار روزانه.

ممکن است یکی دیگر از نقطه ضعف است که مطمئن شوید که شما به اندازه کافی کار می کنند. اگر شما انتخاب می کنید برای شروع خود را رونویسی کسب و کار شما ممکن است نیاز به به طور مداوم جستجو برای پروژه های جدید (به خصوص اگر شما انتخاب می کنید به کار به عنوان یک freelancer) که ممکن است گاهی اوقات به این معنی است که شما هیچ کار در همه. این ممکن است بهترین کار برای یک شرکت و قبول پرداخت هزینه پایین تر فقط در مورد. در طول زمان خود را در تولید افزایش خواهد یافت که خواهد شد و سپس خود را افزایش می دهد پرداخت.

کار از خانه نیز به شمار خطر انزوا. در حالی که هر کس دیگری است و در مورد رابطه شما خیس و با دیکته است که باید تکمیل شود در یک زمان کوتاه قاب گیر کرده در داخل خانه خود را با هیچ کس به صحبت با. گذشته از فرزندان و همسر خود و دوستان خود در Facebook) وجود دارد هیچ نشانه ای از انسانیت در چشم. همه از این است که به اندازه کافی به درایو یک فرد دیوانه است. بهتر است برای حفظ تماس و یا حداقل برنامه یک ناهار و یا بازی با یک دوست نزدیک چند بار در هر ماه برای حفظ سلامت عقل خود را در تدبیر.

اینها فقط تعداد کمی از مزایا و معایب یک حرفه ای در پزشکی رونویسی شرکت. آن است تا شما تصمیم می گیرید که آیا یا نه این کار این است که انتخاب مناسب برای منافع شخصی خود. همه در همه, مزایای بدیهی است که بیشتر از معایب به سمت منفی از این حرفه ای به راحتی می توان با آن برخورد.

[ad_2]