مزایا و معایب از خدمات طرح سلامت

[ad_1]

Point-of-Service (POS) قصد دارد در یکی از بسیاری از گزینه های بیمه خدمات درمانی در دسترس را به شما و خانواده خود را. یک نوع منحصر به فرد از برنامه درمانی POS برنامه را می توان به عنوان ترکیبی از HMO و PPO برنامه. POS برنامه شامل برخی از ویژگی های هر یک از این است که برخی از مردم ممکن است سودمند باشد. در زیر مختصر و مفید از مزایا و معایب یک POS برنامه در مقایسه با برنامه های دیگر.

مزایای استفاده از POS طرح

  • هیچ معافیت. یکی از بارز ترین مزایای استفاده از POS طرح است و آن عدم deductibles برای پزشکان در شبکه خود را. این به این معنی است که شما لازم نیست به هر گونه پرداخت را نسبت به هزینه های پزشکی خود را در خود را قبل از بیمه خود را شروع می شود به شما بازپرداخت. PPOs از سوی دیگر باید deductibles.
  • کم شرکت پرداخت. POS برنامه های پایین تر شرکت می پردازد از PPOs. هنگامی که شما یک هزینه پزشکی شما فقط مجبور به پرداخت هزینه برای یک بخش کوچک از آن را به عنوان یک شرکت پرداخت و خود را POS طرح را پوشش باقی مانده از هزینه.
  • گزینه های بیشتر و آزادی انتخاب است. بر خلاف HMOs POS ارائه برنامه های جزئی پوشش حتی برای پزشکان هستند که در شبکه شما. این به این معنی است که اگر شما راضی نیست با گزینه های موجود در شبکه خود را برای برخی درمان های پزشکی شما می توانید ببینید یک پزشک خارج از شبکه و هنوز هم برخی از پوشش.

معایب طرح POS

  • تحت یک POS طرح شما باید با انتخاب یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه (PCP). این پزشک به عنوان اولیه خود را, دکتر برای همه نیازهای پزشکی. او یا او می تواند به شما مراجعه به متخصص در شبکه خود را اگر شما از سلامت خاص نگرانی است. به منظور بازدید دکتر پوشش به عنوان یک شبکه دیدار شما باید از طریق PCP خود را به یک متخصص مراجعه کنید.
  • اگر شما سفر خارج از شبکه پزشک خود را تنها محدود پوشش. شما باید پرداخت کسر و بالاتر شرکت پرداخت از شما می خواهم با شبکه پزشکان.

انتخاب حق بیمه

اگر شما خوشحال هستند با پزشکان که در شبکه شما و مهم نیست داشتن یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه است که شما باید از طریق رفتن برای دریافت پوشش و سپس یک POS طرح ممکن است ایده آل برای شما. اغلب یک PCP یا متخصصان او اشاره شما می توانید از پوشش های رایج پزشکی نیاز دارد. اگر شما منحصر به فرد شرایط پزشکی که نیاز شما را به طور مرتب پزشکان خارج از POS شبکه شما ممکن است بهتر است برای پیدا کردن یک برنامه است که شما را پوشش می دهد با کسانی که پزشکان به جای.

بیشتر انتخاب و آزادی از پزشکان پایین تر شرکت پرداخت و کسر صفر در شبکه پزشکان را POS یک گزینه جذاب است که شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن. برای اطلاعات بیشتر در مورد POS طرح بیمه بهداشت و گزینه های دیگر که در دسترس هستند به شما لطفا از سایت بازدید تگزاس شرکت بیمه گزینه 1 بهداشت در اینجا.

[ad_2]