مزایای Invisalign بیش از پرانتز فلزی

[ad_1]

دندان ها نقش عمده ای در خود را به نظر می رسد به عنوان هر کس می خواهد برای پوشیدن و دیدن یک لبخند زیبا. همپوشانی دندان ها و یا شکاف در دندان ها می تواند نگاه جذاب و همچنین جوش و ظاهر کلی خود را. برای اصلاح این مشکلات قبلی وجود دارد تنها یک راه حل – پرانتز. پرانتز کار با قرار دادن نیروی در برابر دندان های در حال حرکت آنها را به آرامی در طول زمان است. پرانتز ساخته شده از فلز و پلاستیک یا سرامیک.

اگر چه پرانتز به یک نتیجه قابل توجهی در دندان های صاف, آنها را با خود حمل یک انگ به دنبال زشت در حالی که درمان انجام شده است با توجه به خود دید. دائمی دهان سوزش نیز یک عامل است. وجود دارد یکی دیگر از ارتودنسی دوره درمان برای straitening دندان بدون بند فلزی به نام Invisalign.

در سال 1997 چین فن آوری شرکت دریافت FDA ترخیص کالا از گمرک به بازار Invisalign به عنوان یک orthodontist دستگاه. Invisalign پیشنهاد شده است برای انجام همان کار به عنوان پرانتز در عبارات منظم حرکت دندان.

Invisalign پرانتز حرکت دندان از طریق قرار دادن مناسب از کنترل نیروی بر روی دندان ها. آن را نه تنها کنترل نیروی است که در اعمال دندان, اما همچنین کنترل زمان بندی نیروی. در هر مرحله تنها خاص دندان های مجاز به حرکت می کند.

Invisalign نامرئی است روش صاف کردن دندان. به جای استفاده از سیم و براکت Invisalign با استفاده از یک سری از روشن قابل aligners. این aligners اعمال کنترل فشار در دندان های خود را. برای طراحی این aligners آخرین تکنولوژی 3D استفاده شده است که شبیه سازی مراحل دندان ها را از طریق رفتن. و این تکنولوژی همچنین اجازه می دهد تا شما را به نمایش مجازی خود را درمان مدل هنگامی که شما شروع به طوری که شما می توانید ببینید که چگونه خود را مستقیما دندان ظاهر خواهد شد که درمان خود را کامل است. خود را ارتودنسی را نقد و بررسی این مدل های 3D و تصویب طرح درمان.

قوی پزشکی مدرج پلاستیکی استفاده می شود برای تولید Invisalign aligners. بسیاری از زمان این aligners در حال فرسوده حدود 2 هفته و بعد از 2 هفته قدیمی مجموعه ای از aligners را برای آنهایی که جدید است. اما وجود دارد هیچ محکم کردن و یا تنظیم. دندان های خود را از طریق حرکت یک گام به گام افزایشی روش تا زمانی که آنها رسیدن به یک نظر و یا موقعیت خاص.

Invisalign به شما می دهد حداکثر راحتی و سهولت. و خوردن و مسواک زدن و نخ هستند که بیشتر به عنوان یک مشکل aligners قابل جابجایی هستند. بنابراین شما می توانید لذت بردن از مواد غذایی مورد علاقه خود در طول invisalign روند.

زمان گرفته شده برای Invisalign درمان است فقط نیمی که از پرانتز سنتی. کل زمان درمان است بین 9-15 ماه و تعداد تقریبی aligners فرسوده در طول درمان بین 18 و 30 اما از مورد به مورد زمان و aligners ممکن است متفاوت باشد.

Invisalign همچنین دارای برخی از محدودیت. اولا در آن هزینه درمان موثر و در عین حال بیش از پرانتز سنتی. هزینه درمان ممکن است متفاوت باشد با توجه به پیچیدگی این پرونده است. نیز وجود دارد برخی از موارد از جمله ازدحام بیش از گزش و تحت گزش که Invisalign درمان را نه. بیماران ممکن است احساس ناراحتی برای چند روز با هر aligner. همچنین Invisalign ممکن است به طور موقت بر سخنرانی برخی از مردم است.

Invisalign ممکن است برخی از محدودیت ها اما نه تنها شما فراهم می کند با یک لبخند زیبا اما همچنین به راحتی در طول کل فرایند است.

[ad_2]