مزایای نمونه سازی سریع و پرینتر 3D

[ad_1]

در دنیای ساخت و نمونه سازی سریع از اهمیت زیادی با توجه به مزایای آن است. در واقع it's بسیار مهم تر در برخی از صنایع مانند پزشکی طراحی و ساخت است. در واقع این روش این است که کاملا ساده است. همه شما باید انجام دهید این است که نمونه های اولیه نشان می دهد آنها را به مشتریان و بهبود نمونه بر اساس بازخورد های داده شده توسط مشتریان. اجازه دهید's نگاهی دقیقتر به مزایای RP و پرینتر 3D. به عنوان خوانده شده.

عوامل بسیاری نقش خود را به عنوان آنجا که تقاضا برای RP خدمات مربوط است. این خدمات شما را با ارائه کمک به طوری که شما می توانید رفع نقص طراحی در مراحل اولیه توسعه محصول است. بسیاری از دستگاه ها مورد استفاده قرار گیرد به افزایش RP روند و پرینتر 3D یکی از آنها است.

RP استفاده می شود توسط تعدادی از صنعت عمودی به ویژه کسانی که عمودی هستند که مرتبط با طراحی و توسعه محصول. یکی از بزرگترین بازیکن در صنعت خودرو است. بخش های مختلف ساخته شده است در قالب نمونه های اولیه به ببینید که چگونه آنها نگاه و احساس و کار. این باعث می شود فرآیند بسیار ساده تر از شما فکر می کنید.

اگر شما خدمات خوبی ارائه دهنده شما می توانید یک لبه بیش از رقبای خود در این صنعت است. به عبارت دیگر اگر ارائه دهنده خود را می توانید در زمان تحویل و ارائه راه حل های نوآورانه شما می توانید در زمان خود را به بازار محصولات خود و معرفی تازه نسخه از محصولات خود را.

همچنین RP کمک می کند تا مطمئن شوید که مالکیت معنوی خود را امن است. برخی از ابزار مانند پرینتر 3D مطمئن شوید که تمام محصول خود را طرح ماندن در داخل مرزهای خود شرکت. بنابراین مالکیت معنوی خود را در دست خوب است.

در آینده این صنعت را تجربه رشد فوق العاده ای. یکی از شایع ترین موانع در روند قیمت بالای این دستگاه می باشد. اما این مشکل حل خواهد شد به عنوان تقاضا برای RP خدمات بالا می رود که در نتیجه افزایش تقاضا برای نمونه سازی. و این را قیمت ماشین پایین.

امروز تقاضا برای RP در حال افزایش است در برخی از زمینه های خاص مانند پزشکی و مهندسی پزشکی. امروز کاربران می توانند با استفاده از رایانه برای ورودی 2D نقشه ها و مدل های 3D به عنوان خروجی. همچنین عرضه مربوط به نرم افزار کمک می کند تا طراحان شبیه سازی انواع طرح های با درجه بالایی از دقت و صحت.

با کمک کامپیوتر, تصاویر, it's آسان تر برای توسعه طرح به عنوان میزان خطا بسیار کم است. اجازه دهید's نگاهی به یک مثال به توضیح این. فرض کنید برخی از جراحان نیاز به کار بر روی یک بیمار's مغز اما آنها برای پیدا کردن آن سخت به انتخاب کردن برای روش راست. با RP آنها می توانید با استفاده از نمونه های کوچک از مغز انسان و کار بر روی آن برای تصمیم گیری در بهترین استراتژی است. و این می تواند آنها را ذخیره کنید مقدار زیادی از زمان و پول قبل از عمل جراحی. این است چگونه نمونه کار در حال حاضر است.

بنابراین شما می توانید ببینید که نمونه سازی سریع ارائه می دهد بسیاری از بالقوه به عنوان دور به عنوان کمک به صنایع مختلف نگران است. هر دو RP و پرینتر 3D استفاده می شود با هم به فرآیندهای زیادی آسان تر است.

[ad_2]