مزایای استفاده از کتاب راهنمای کسب و کار

[ad_1]

در برخی از نقطه در زمان هر یک از ما نیاز به پیدا کردن اطلاعات و یا اطلاعات تماس برای یک شرکت به یک کار خاص انجام شده و یا خدمات ارائه شده. شاید شما فقط نقل مکان به خانه جدید خود را و هنوز هم نا آشنا با مناطق اطراف آن و به کسب و کارهای محلی.

هنگامی که ما نیاز به پیدا کردن یک شرکت خاص و یا خدمات ما به نوبه خود به یک دایرکتوری کسب و کار برخی از مرتب کردن بر اساس. دایرکتوری کسب و کار به ویژه زمانی مفید است که شما've نقل مکان به یک شهر جدید و یا شهرستان هستند و در عین حال آشنا با کسب و کار در این منطقه است.

برای یک مصرف کننده یک کتاب راهنمای کسب و کار بسیار با ارزش کتاب و یا وب سایت را در یک زمان نیاز است. بدون در نظر گرفتن که شما نیاز دارید و یا آنچه شما نیاز دارید آنها را برای شانس هستند شما یافت نشد آنچه شما دنبال آن بودند در صفحات زرد دفترچه تلفن و یا حتی یک دایرکتوری آنلاین. این که آیا شما در بازار خرید خودرو, نوسازی خانه خود را و یا شاید شما فقط نیاز به یک لوله کش; دایرکتوری کسب و کار چیزی بود که شما تبدیل به برای پاسخ به یک راه حل است.

صرف نظر از در نظر گرفتن کتاب و یا وب سایت قالب یک کتاب راهنمای کسب و کار بسیار مفید برای مصرف کنندگان و صاحبان کسب و کار به طور یکسان. مهم نیست که چه نوع از خدمات شما نیاز به کمک با و یا کدام شرکت شما نیاز دارید, شما را پیدا خواهد کرد اطلاعات موجود در یک دایرکتوری کسب و کار مانند صفحات زرد و یا یک دایرکتوری آنلاین. آنها در مفید آمده است هنگامی که شما نیاز به خرید یک ماشین زمانی که شما انجام می دهند صفحه اصلی بهبود یا حتی زمانی که شما نیاز به خدمات یک لوله کش یا تکنسین.

در یک کلام یک کتاب راهنمای کسب و کار این است که یک لیست از شرکت ها و خدمات ارائه آنها همراه با هر گونه اطلاعات اضافی که ممکن است مربوط به مانند اطلاعات تماس خود را. برخی از دایرکتوری ها حتی شامل یک نقشه با آدرس شرکت و محل دقیق آن. این دایرکتوری ها معمولا طبقه بندی شده آن را آسان تر برای شما برای پیدا کردن آنچه شما دنبال آن هستید. دسته بندی ها می تواند شامل پزشکی, خودرو اجاره, حتی اموال و توسعه است. این به حداقل رساندن زمان صرف شده به دنبال چیزی خاص به عنوان شما می دانید دقیقا همان جایی که برای پیدا کردن آن. با بسیاری از دایرکتوری های آنلاین ساخت یک ظاهر کسب و کار دایرکتوری ها دیگر محدود به کاغذ و جوهر است. شبکه جهانی وب فراهم می کند و مجموعهای از سایت های که در آن شما می توانید هر چیزی که شما نیاز دارید به سادگی با وارد کردن کلمات کلیدی و هدف قرار دادن “جستجو” را فشار دهید. این موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان به عنوان شما نمی خواهد نیاز به صفحه از طریق لیست های کسب و کار به اندازه کافی ضخیم برای رقابت با Shakespears' با این نسخهها کار کامل. با یک وب سایت دایرکتوری جستجوهای انجام شده به طور خودکار و همچنین صرفه جویی در شما مقدار زیادی از زمان و تلاش است.

در ساده ترین شکل آن یک کتاب راهنمای کسب و کار این است که یک لیست از کسب و کار و خدمات به علاوه تمام اطلاعات شما نیاز دارید تماس با جزئیات. اکثر دایرکتوری ها مانند آنهایی که آنلاین در بر داشت حتی یک نقشه به طوری که شما می توانید پین نقطه محل دقیق این شرکت است. شرکت های ذکر شده در کتاب راهنمای کسب و کار نیز طبقه بندی به حداقل رساندن زمان شما را صرف جستجو برای آنچه شما نیاز دارید. این دسته بندی ها می تواند موتور و وسایل نقلیه ملک و یا اجاره تجهیزات. بنابراین صرف نظر از آنچه شما دنبال آن هستید, شما فقط صفحه به رده صحیح. کسب و کار دایرکتوری ها نیز محدود به صفحات زرد و کلمه چاپ شده دیگر به عنوان اکثریت از جستجوهای انجام شده آنلاین. دایرکتوری کسب و کار آنلاین نیز راحت تر به این معنا که آنها انجام تمام کار سخت را برای شما. به سادگی با وارد کردن کلمات کلیدی و سایت شما به احتمال زیاد نتایج. این سرویس خودرو شما صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان.

هر صاحب کسب و کار باید خود را در مصرف کننده's کفش به درک اهمیت لیست خدمات خود را در یک دایرکتوری کسب و کار. قرار گرفتن در معرض شما دریافت لیست اطلاعات شرکت خود را در یک دایرکتوری را به مراتب فراتر از اتهام ارتباط با یک مثال. بسیاری از آنلاین لیست دایرکتوری رایگان تا زمانی که شما رعایت ضوابط و خدمات است. صرف نظر از این که آیا شما در حال پرداخت پول برای مثال خدمات یا شرکت شما را بهره مند از تبلیغات و گسترده ای گسترش قرار گرفتن در معرض. هر کس موافق است که پول صرف شده در تبلیغات و صرف پول است.

از یک صاحب کسب و کار's دیدگاه یک لیست دایرکتوری می تواند ارزشمند و سودآور جنبه را در نظر بگیرید. هنگامی که یک صاحب کسب و کار متوجه اهمیت از جمله یک لیست از مزایای بسیار بیشتر از اشکالاتی. برخی از دایرکتوری ها ممکن است به اتهام یک هزینه یا حداقل هزینه ماهانه; دیگران رایگان هستند. صرف نظر از هزینه های درگیر قرار گرفتن در معرض دریافت می کنید پوشش هیچ هزینه. این مهم است که به عنوان خوانده شده وب سایت's از نظر خدمات و رعایت قوانین خود را. در نظر گرفتن قرار گرفتن در معرض به طور رایگان تبلیغات و هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که تبلیغات یک سرمایه گذاری عاقلانه برای هر شرکت است.

اگر شما مالک کسب و کار و شما با توجه به شرکت خود را در معرض قرار گرفتن با استفاده از کتاب راهنمای کسب و کار وجود دارد برخی از نقاط به نگه داشتن در ذهن. قبل از اینکه شما شروع آن ممکن است مفید به ببینید که چگونه دیگر شرکت ها و کسب و کار در منطقه شما در حال ترویج خود. هدف از این تمرین این است که برای کپی کردن آنچه که آنها انجام می دهند; آن را فقط به شما یک ایده از رقابت شما ممکن است روبرو هستند. به یاد داشته باشید اگر یک مصرف کننده است که نیاز به یک سرویس خاص و تبدیل به یک دایرکتوری کسب و کار ممکن است موسسات برای تماس با مصرف کننده به احتمال زیاد برای این شرکت است که ارائه می دهد بهترین خدمات. مطمئن شوید که لیست خود جلب چشم با جمله بندی حرفه ای و تمام اطلاعات مربوطه.

چند نکته مهم باید در نظر گرفته شود هنگامی که به دنبال به لیست خدمات خود را در یک دایرکتوری کسب و کار می شود آن را به صورت آنلاین و یا در صورت چاپ شده است. اول از همه نگاهی به چگونگی شرکت های دیگر در تو رفتگی در دیوار شما در حال تبلیغات خدمات خود را. این است که برای کپی کردن ایده های خود را, اما به نگه دارید تا تاریخ با رقابت شما ممکن است روبرو هستند. دوباره خودتان را در مصرف کننده's کفش: اگر شما نیاز به یک سرویس خاص شما به احتمال زیاد با این شرکت است که بهترین آگهی و ارائه می دهد که خدمات حرفه ای. با تحقیق در مورد رقابت خود را, شما خواهد شد آگاه از آنچه برای جلوگیری از, و آنچه را در خود آگهی. با داشتن چشم نواز مثال است که خارج از غرفه شما می توانید اطمینان حاصل شود که آگهی خود را بالاتر از کسانی که از رقبای خود.

همچنین, مطمئن شوید که اطلاعات باقی می ماند مربوطه با به روز رسانی آدرس و اطلاعات تماس در صورت لزوم. لیست کسب و کار خود را در یک دایرکتوری شما را در معرض خدمات خود را به مردم بیشتر در نتیجه به دست آوردن مشتریان بیشتر و مشتریان.

همچنین مهم است که به نگه داشتن اطلاعات به روز و مرتبط است. این می تواند شامل آدرس و اطلاعات تماس. شما به دست آوردن قرار گرفتن در معرض بیشتر و در نتیجه بیشتر مشتریان لیست خدمات خود را در یک دایرکتوری کسب و کار.

[ad_2]