مراقبت های بهداشتی حسابداری و مدیریت مسائل: ناگهانی و گران قیمت

[ad_1]

بیمه طراحی شده است به صورت ناگهانی گران قرار گرفتن در معرض است که بسیاری از ما نمی توانیم. اگر شما نگاهی به این واژه دوباره: ناگهانی و گران است. این طلسم نیست که قابل پیش بینی و مقرون به صرفه است. برای سال هر چند ما تا به حال کسی با بزرگتر کیف پول و پرداخت صورت حساب. بسیاری از ما تا به حال بسیار کمی برای پرداخت از جیب برای هر یک از خود ما هزینه های درمانی است. حداقل تا به حال.

این دانش مشترک است که کسانی که پول بیشتر تمایل دارند که بیشتر به صرف بدون سوال. شرکت های بیمه هستند و نه هر گونه متفاوت; آنها هستند که با بزرگتر کیف پول. ارائه دهندگان خدمات پزشکی این را نیز بدانید. بیش از گذشته 50-60 سال ارائه دهندگان افزایش قیمت های خود را برای دیدن آنچه که آنها می توانید به دور و در همان زمان شرکت های بیمه شد, مذاکره برای تخفیف بزرگتر. این است چگونه بهداشت و درمان شد و کسب و کار. شرکت های بیمه در روبرو این هزینه و در حال حاضر ما برای پوشش هزینه حق بیمه بالاتر امروز.

قیمت گذاری شفافیت تهی است در صنعت بهداشت و درمان. تا حدودی به این دلیل ما هرگز نیاز به دانستن به خاطر شخص دیگری پرداخت بخش عمده ای از این لایحه. دلیل دیگر این است که هیچ یک از خرید خود هزینه های مراقبت های بهداشتی مانند آنها دیگر اقلام مصرفی. این ارائه دهندگان خدمات پزشکی این را می دانند و در زمان استفاده از این. قیمت برای چیزی صورتحساب به شرکت بیمه و آنچه که به ‘نقدی قیمت’ می تواند کاملا متفاوت است. که یکی از شما می رویم به پرداخت ؟

این بزرگراه سرقت اگر شما از من بپرسید. یک نمونه ژنریک دارو در داروخانه های محلی. یکی می تواند هزینه حدود بیست دلار به شرکت بیمه اما قیمت خود را اگر شما پرداخت قیمت نقدی می تواند ده دلار است. چرا ؟ به این دلیل است که آنها می توانند.

این قضیه نیز درست است. اگر شما بخواهید به صورت نقدی و قیمت آن می تواند دو برابر آنچه شرکت های بیمه مذاکره قیمت. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات شارژ بیمار صورتحساب مقدار برابر با تخفیف ، این نوع از شما خواسته من از شما بیشتر شارژ کنید.

شخصی مطالعه موردی: بچه من زخمی دست خود را. متخصص نمی تواند بگوید که آن را شکسته یا نه. آنها می خواستند به تکیه در کنار احتیاط اما من می خواستم به دانم اگر آن را فقط یک کبودی یا شکستگی. دکتر پیشنهاد کرد که ما انجام MRI بر دست خود فقط تا مطمئن شوید. به عنوان هر یک پدر دلسوز خواهد من پرسید چقدر خواهد این هزینه من اگر پرداخت نقدی من معافیت بالا طرح بهداشتی. او گفت: شرکت های بیمه مصوب مقدار $350 (این شد یک دستگاه ام آر آی). او ادامه داد و گفت: من نمی می توانید هر چیزی را از آنها. بنابراین اگر شما پول نقد پرداخت, من می خواهم شما هزینه $450.

با بسیاری از policyholders داشتن معافیت بالا برنامه های بهداشتی (HDHP) و یا حساب پس انداز سلامت برنامه (HSAs) بسیاری از ارائه دهندگان متوجه بیمار مسئول است برای هزینه های اولیه. این می تواند خوب و بد با توجه به در نظر.

برای اولین بار است که دیدگاه منفی. بسیاری از آنها در انتظار اولین دلار پوشش پرداخت می شود و برای شرکت های بیمه. هر بازدید دکتر آزمایشگاه آزمون و یا داروهای تجویزی است که بیرون آمدن از جیب خود اول است و نسبت به اعمال معافیت خود را. برخی ممکن است این ایده.

سمت تلنگر به این است که شما باید کنترل بیشتری از هزینه های خود را در حالی که صرفه جویی در هزینه حق بیمه. سود خالص است که ارزش آن برای بسیاری از. آنها می توانند سوال در مورد مراقبت های بهداشتی خود را. چرا ؟ به این دلیل است که آن را به پول خود را. از همه مهمتر شما باید با پرسیدن سوالات بیشتر در مورد مراقبت های بهداشتی خود را.

در پایان روز آن است که مراقبت های بهداشتی خود و پول خود را. پیدا کردن که خوشحال وسط زمین بین هزینه پوشش و آنچه شما برای آن می تواند طاقت فرسا و گران است. بدانند چه چیزی برای شما مهم است و درخواست به اندازه کافی سوالات بنابراین شما می توانید بهتر تصمیم گیری تحصیل را به شما صرفه جویی در هزاران دلار در طول سال. پس از همه آن است که پول خود را.

[ad_2]