مدیریت دسکتاپ سیستم

[ad_1]

تولید کنندگان که به فروش دسکتاپ سیستم های مدیریت ترویج آنچه شناخته شده به عنوان مدیریت دسکتاپ سوئیت (DTMS). آنها ارائه یک خط کامل از برنامه ها و خدمات برای رسیدگی به شبکه. برخی از کاربران دوست ندارند DTMS به دلیل وجود بیش از حد تعمیم. اما کسانی که حمایت DTMS فکر می کنم که سوئیت بسیار آسان برای استفاده ارائه یکپارچه سازی کامل سازگار با عملکرد و تنها منبع پشتیبانی می کند. آنها همچنین به رخ کشیدن است که سوئیت های صرفه جویی در پول در سخت افزار و نرم افزار هزینه است.

این Xserve G5 است به خصوص طراحی شده برای سیستم عامل Mac OS X. این میزبان کارگروه مدیریت ارائه می دهد که مجموعه ای از ابزار برای دایرکتوری مدیریت مبتنی بر رایانه ها و گروه ها در هر سازمان است. این Xserve G5 است آسان به استفاده از مدیریت دسکتاپ قابلیت های است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد استاندارد تنظیمات دسکتاپ و تنظیم تنظیمات سیستم. آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به تنظیم سیاست های رمز عبور و automount صفحه اصلی دایرکتوری ها و پوشه ها. شما باید کنترل کامل بر نرم افزار و سخت افزار و منابع شبکه.

کاربران کامپیوتر نیاز دارید نگران نباشید. PC-اواز یا موسیقی دو شرکت ارائه می دهد مجموعه ای از دسکتاپ ابزارهای مدیریت است که در شش ماژول. شما می توانید خرید این ماژول به صورت جداگانه و یا به عنوان یک بسته. شما می توانید خرید آنچه شما نیاز دارید را به سیستم خود و شرکت خود را اجرا هموار. ابزار عبارتند از: PC-Duo موجودی مدیریت کامپیوتر-اواز یا موسیقی دو نرم افزار توزیع PC-اواز یا موسیقی دو نرم افزار اندازه گیری, PC-Dup مرکز کامپیوتر-اواز یا موسیقی دو کنترل از راه دور و کامپیوتر-اواز یا موسیقی دو نرم افزار تشخیص. آنها ساده برای نصب و مدیریت کنید.

هر سیستم یا مجموعه مدیریت دسکتاپ سیستم های طراحی شده برای نصب و به راحتی که آیا شما به دنبال برای مدیریت موجودی اتمام جدیدترین نرم افزار و یا کنترل از راه دور دسترسی به فن آوری خود را بخش.

[ad_2]