محافظت از دارایی های غیر منتظره هزینه های درمانی

[ad_1]

بسیاری از مردم صورت عمده مشکلات در صورتی که پرداخت هزینه های درمانی است. این هزینه ها می تواند تبدیل به یک تهدید برای خانه خود را پس انداز یا درآمد. بدون هیچ گونه بیمه درمانی یک اقامت طولانی در بیمارستان می تواند تبدیل به یک بار مالی بالغ بر دهها هزار نفر و یا حتی صدها هزار نفر از دلار است. اگر معقول طرح پرداخت نشده است قبل از آغاز درمان شروع به صورتحسابها را تبدیل به یک مجموعه اکشن مدت کوتاهی پس از دوره درمان به پایان می رسد. بسته به ایالتی که در آن شما زندگی می کنند خانه خود را پس انداز و یا سایر اموال شخصی می تواند متصل به جبران عدم پرداخت صورتحساب های پزشکی.

حتی اگر شما بیمه ریسک مالی شرکت می پردازد بزرگ deductibles و کشف درمان می تواند قابل توجه است. مواردی وجود دارد که در آن از شبکه پزشکان به ارمغان آورد در طول هر روش بدون آگاهی از بیمار و یا تصویب خود را. برخی از سیاست های پوشش تنها یک بخش کوچک از این اتهامات. اگر چه قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به شرکت های بیمه برای پرداخت به این اتهامات شده اند وجود دارد موارد که در آن بخشهایی از آنچه که باید پوشش داده شده بود.

چه اتفاقی می افتد اگر شما برای به دست آوردن درمان پزشکی که هزینه های ده ها یا صدها هزار دلار و بیمه گر خود را رد این ادعا به دلیل برآورده نشده معافیت یک شرکت پرداخت خارج از شبکه پزشک و یا برای درمان و یا پزشکی که مورد تایید نیست? می پردازد که از دکتر و بیمارستان ؟ اگر وجود دارد هیچ بیمه یا مقدار محدود است پزشک در بیمارستان و یا دیگر امکانات پزشکی را وادار خواهد کرد که شما را به تضمین پرداخت کامل هزینه های صورتحساب کمتر از هر مقدار در واقع پرداخت توسط بیمه گر خود را. هر چه میزان شرکت بیمه خود را پرداخت نمی کند خواهد شد به عهده بیمار است.

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک بیمار می پرداخت ؟

چه اتفاقی می افتد زمانی که بزرگ پزشکی لایحه نمی تواند پرداخت شود ؟ معمولا نتیجه این است که یک طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط بیمارستان و یا یک سازمان مجموعه با قضاوت و رهن در برابر بیمار و حساب. در بسیاری از کشورهای در بخشی از بدهکار اشتغال و درآمد می تواند چاشنی زده. چند بار قبل از این نقطه رسیده است بیمار فایل های شخصی ورشکستگی برای جلوگیری از دستمزد تامین خواسته و از بین بردن اسکناس های پزشکی و دیگر بدهی. این نیاز به بخشش تمام دارایی از جمله پس انداز املاک و مستغلات و سهام در املاک و مستغلات. برخی از این دارایی معاف هستند در یک ورشکستگی خواهد شد به دادگاه و تقسیم در میان طلبکاران.

چگونه بیماران محافظت در برابر این حوادث

پس انداز خانواده اعتماد

حفاظت از دارایی با صراحت طراحی شده پس انداز خانواده اعتماد اغلب می تواند پناه جویی از این وقایع است. یک خانواده پس انداز اعتماد فوق العاده انعطاف پذیر در فرم و ترکیب می تواند مقررات که ادغام ویژگی های بسیاری از ترتیبات داخلی در زبان برنامه ریزی اسناد و مدارک. تمام دارایی های خود را می تواند موجود باشد در اعتماد و اما اداره ویژه شرایط مناسب برای آن دارایی.

برای کسانی که نگران حفاظت در برابر پیش بینی نشده در صورتحساب های پزشکی اعتماد می تواند سفارشی به طور خاص برای رسیدگی به این مسئله از هزینه های درمانی است. اعتماد ممکن است برنامه ریزی شده برای نگه داشتن خانه خود را پس انداز و حساب کارگزاری با هدف محافظ این دارایی ها از هزینه های درمانی غیر منتظره. آن است که اغلب طراحی شده برای حفاظت از مزایای مالیاتی در ارتباط با صفحه اصلی (از جمله کسر بهره وام مسکن و مالیات بر املاک و اجتناب از به دست آوردن یک آینده فروش) در حالی که انجام برنامه ریزی املاک و مناسب و حفاظت از دارایی اهداف برای ثروت خانواده.

[ad_2]