مجرم اصلی فاجعه فلسطین، دولتهای غربی و سیاستهای شیطانی آنهاست

[ad_1]

در حال تکمیل…

آفتاب‌‌نیوز :

گزیده‌های سخنرانی حضرت آیت الله سید علی خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی ایران به شرح زیر است:

*امروز روز قدس است، روزی که با ابتکار امام خمینی همچون حلقه وصلی برای مسلمانان در موضوع فلسطین تعیین شد و در این مدت در این زمینه نقش آفرینی کرد و پس از این هم خواهد کرد.

*سیاست عمده استکبار و صهیونیسم کم‌رنگ کردن مسئله فلسطین در ذهن مسلمانان و به فراموشی سپردن آن است و مهمترین کار مقابله با این خیانت است.

*غصب یک کشور و بیرون کردن مردم برای همیشه از خانه و سرزمین اجدادی خود آن هم با شدیدترین شکل از جنایت و ادامه آن در طول دهه ها از بزرگترین نشانه‌های سبعیت بشری است.

*هدف اصلی و نزدیک غربی ها و کمپانی های یهودی از تشکیل دولت صهیونیستی داشتن یک پایگاه در غرب آسیا و اعمال نفوذ در کشورهای این منطقه بوده است.

*طلوع انقلاب اسلامی در ایران فصل جدیدی برای مبارزه در راه فلسطین گشود و اولین گام بیرون راندن صهیونیست ها از خاک ایران بود که در دوران طاغوت اینجا را حیات خلوت خود می‌دانستند و از سپردن سفارت آنان به فلسطین گرفته تا قطع صدور نفت از سایر اقداماتی است که میتوان به آن اشاره کرد.

*امروز از هر دو سو فعالیتهای متنوعی ظهور میکند با این تفاوت که جبهه مقاومت به دنبال جذب روز افزون قدرت پیش می‌رود و در مقابل جبهه صهیونیستی روز به روز ضعیف تر و تهی تر میشود.

*عرصه مبارزه به شدت خطیر تغییر پذیر و ملزم به مواظبت است. هرگونه خطا و غفلت در این زمینه زیانهای جبران ناپذیری خواهد داشت.

این خبر تکمیل می‌شود.

 

[ad_2]

Source link