ما آنچه که ما را جذب و نه آنچه که ما می خوریم

[ad_1]

رژیم های غذایی مدرن ما است که تا کنون حذف از رژیم غذایی اجداد ما خوردند و از طبیعت است که بسیاری از مواد شیمیایی ضروری بدن ما نیاز به حفظ خود گم شده است.

باستان شکارچی جمع آوری خواهد زندگی می کردند در یک رژیم غذایی از میوه های تازه و سبزیجات و گوشت و ماهی است. در مقایسه با رژیم غذایی ما سرشار از بیش از کربوهیدرات های فرآوری نمک و شکر و چربی و تعداد زیادی از مواد شیمیایی در شکل و رنگ و مواد افزودنی و مواد نگهدارنده مصنوعی و طعم دهنده – به نام تنها چند.

این مدت طولانی است که شناخته شده و اذعان کرد توسط حرفه پزشکی است که برای حفظ یک شیوه زندگی سالم ما نیاز به یک رژیم غذایی متعادل که شامل همه عناصر اساسی – مواد معدنی و ویتامین ها و اسیدهای آمینه و آنزیم های مختلف.

بسیاری از مردم پیدا کردن که با وجود خوردن سالم آنها می توانند منبع مواد مغذی مورد نیاز است. با توجه به تقاضای مصرف کننده برای مواد غذایی ارزان ما را تشویق کرده و تحت فشار صنایع غذایی از کشاورز به سوپر مارکت به تولید انبوه مواد غذایی ما است. از باتری پرورش طیور به جرم در حال رشد میوه و سبزیجات بیشتر از محصولات ما خرید به مصرف تولید در مقیاس بزرگ است.

عوارض جانبی این جرم تولید مواد غذایی با فقیر و یا هیچ ارزش تغذیه ای است. در تلویزیون شب گذشته من به تماشای یک گزارش خبری است که برجسته شده است که بسیاری از جهان غرب در حال مصرف هزاران کالری در یک روز در حالی که درد و رنج ها بیشتر از سوء تغذیه و بیماری های مربوط تر از همیشه.

به این دلیل است که به ما در تولید مواد غذایی است. ما باید تخلیه خاک توسط بیش از کشاورزی و استفاده از کشاورزی نوین تکنیک – که دیگر شامل تناوب زراعی اما فراموش شامل تعداد زیادی از کودهای شیمیایی و آفت کش ها. چون ما منبع مقدار زیادی از مواد غذایی از خارج از کشور که نیاز به سفر در مسافت های بزرگ – تولید برداشت قبل از آن رسیده است و قبل از آن رسیده است و تغذیه آن بالقوه است.

این نیز اتفاق می افتد ما در تولید دام. همچنین گزارش شده در این خبر که به تازگی بوقلمون کشتار در سن 12 هفته. شما ممکن است بپرسید که چرا این دلیل است که ما به عنوان مصرف کننده می خواهید یک بار کوچکتر ترکیه – که به معنی جوانتر توسعه نیافته مرغ. این نتایج در یک فقدان ارزش غذایی و برای بیشتر مصرف کننده فهیم – عدم وجود طعم و عطر و طعم.

در چند سال گذشته شده است وجود دارد آگاهی بیشتر از آنچه که ما در حال غذا خوردن که در آن آمده است و چگونه ما در حال سوء استفاده از قدرت ما به عنوان مصرف کنندگان است. تغییرات آهسته بوده است برای شروع با اما در حال حاضر وجود دارد بیشتر قابل توجه تغییر در غذا شدن در سوپر مارکت ها.

در ابتدا تغییرات مرتبط با ارگانیک و تولید شده اند وجود دارد بسیاری از بحث در مورد بهترین نیست همیشه زیبا بودن !!! اما با آگاهی بیشتر از ارزش تغذیه شده است وجود دارد یک نوسان دور از مواد غذایی آلی به مواد غذایی است که به صورت محلی تولید شده و منابع. آن است که در حال حاضر به خوبی شناخته شده است که دیگر آن طول می کشد برای مواد غذایی خود را برای رسیدن به صفحه خود را از منبع آن کمتر از ارزش تغذیه ای آن خواهد شد. بدیهی است که با برخی از مواد غذایی ما هیچ چاره ای این کشور را ندارد مناسب آب و هوا برای رشد مرکبات و موز و زیتون و غیره.

و همچنین به عنوان مزایای تغذیه ای از یک زنجیره کوتاه تر از تولید کننده به فروشگاه وجود دارد کمتر از هزینه های حمل و نقل و رد پای کربن به حداقل رسانده است. همچنین ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش یافته است به عنوان برچسب و اغلب به وضوح نشان می دهد مزرعه که در آن تولید شد.

ماهی نیز متاثر از تقاضای مصرف کننده با ماهیگیری محدودیت و سهمیه بندی در محل مشترک به عنوان ما آمده بسیار نزدیک به پاک کردن برخی از گونه های با بیش از ماهیگیری. این دست کشیدن بر اثر مصرف کننده است که این بار ارزان و فراوان مواد غذایی تبدیل شده است گران تر در نتیجه کمتر ماهی است که در حال حاضر در حال خورده.

این آگاهی مصرف کنندگان نیز منجر به رشد در مکمل های تغذیه ای و صنایع که در حال حاضر به ارزش میلیاردها دلار. این صنعت تا به حال به طور سنتی به رهبری قرص ویتامین است که دریافت مقدار قابل توجهی از تبلیغات. به دلیل محتوای بسیاری از این قرص در بدن ما قادر به آنها را شکستن پایین و جذب آنها. شده اند وجود دارد بسیاری از مطالعات و تخمین زده می شود که تنها 10-20 ٪ از هر یک از قرص های ما را جذب می شود. بنابراین 80-90 ٪ از آنچه شما برای پرداخت خود را, قرص, مکمل سرخ توالت.

بسیاری از قرص ها و کپسول طراحی شده و تست شده را در معده حل شده اما نه همه قرص و کپسول تولید شده در همان راه. برخی از آنها فشرده در فشار بسیار بالا در تولید و شکستن نه پایین به درستی در معده است. من در بر داشت یک واقعیت جالب در مورد این – در سالت لیک سیتی یوتا, ایالات متحده آمریکا – هر ماه فیلتر از خود سیستم فاضلاب مسدود می شود با بیش از 150 گالن هضم نشده قرص مکمل.

همانطور که با تمام صنایع وجود دارد که در حال انجام تحقیق و توسعه و فن آوری جهش رو به جلو – تغذیه و مکمل های غذایی صنعت متفاوت است. با تحقق است که قرص نمی't موثر و مصرف کننده تبدیل شدن به آگاه باشید که آنها فلاشینگ دور پول خود را – جدید تحویل سیستم های توسعه یافته اند.

در حال حاضر شما باید گزینه های متعدد وجود دارد کپسول مایعات و ژل.

کپسول – این به طور معمول گیاهی مبتنی بر مکمل های که می تواند به راحتی شکسته اسید معده و جذب می شود. یک روش جایگزین است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تقسیم باز کردن کپسول و اضافه کردن آن به دیگر محصولات غذایی مانند آب و یا چرب.

مایعات – این یک راه عالی برای جذب ویتامین ها و مواد معدنی بدن شما می توانید شروع به جذب آنها را به عنوان به زودی به عنوان شما را فرو برد آن را به عنوان در حال حاضر در یک فرم است که نیازی به پایین شکسته شود توسط سیستم گوارشی خود را. مایعات نیز تبدیل شدن به محبوب تر است زیرا بسیاری از مردم یا don't می خواهید به بلع قرص و یا قادر نیستند بیش از حد که باعث می شود این یک گزینه جذاب تر به سرگرم کننده مردم.

ژل – وجود دارد آخرین سیستم تحویل به آمار بازار است. مکمل های تغذیه ای موثر ترین زمانی که مصرف طبق دستورالعمل زمان مطلوب برای هر یک از مکمل های فردی. برخی از مواد مغذی را بهتر جذب می شود که با وعده های غذایی. دیگران هستند که مصرف در قبل از تعیین فواصل قبل از غذا خوردن به منظور به حداکثر رساندن اثر خود را از مواد تشکیل دهنده فعال و یا برای جلوگیری از متضاد جذب با مکانیزم های دیگر ذرات غذا.

ژل مکمل در بسته بندی مناسب بسته ژل که بسیار قابل حمل اجازه می دهد در دسترس بودن در زمان مناسب – بدون توجه به زمانی که در آن است. علاوه بر این ژل می تواند اغلب مصرف بدون آب که بدان معنی است که شما می توانید آنها را در خارج از خانه با شما در هر جایی که شما بروید. با تشویق و اجازه می دهد که زمان بندی درست و مصرف مکمل های غذایی تکنولوژی ژل افزایش جذب و استفاده از هر یک از مواد مغذی.

معرفی ژل تکنولوژی به معنی تمام مواد مغذی باقی می ماند در حالت طبیعی خود را بهینه سازی فراهمی زیستی و افزایش جذب و هضم ویتامین های ضروری و مواد معدنی است.
در یک کلام ژل مکمل های دارای پتانسیل لازم برای تغییر راه ما را به مکمل های تغذیه ای.

با افزایش سهولت استفاده و افزایش جذب تکنولوژی ژل وسیعتر از محدوده مکمل اجازه می دهد مخاطبان گسترده تر برای بهره مندی از رژیم غذایی و تغذیه بهبود.

[ad_2]