ماندگاری ریمل و اثرات استفاده از ریمل قدیمی چقدر است؟

ریمل چیست؟

ریمل یک ماده آرایشی تقویت کننده مژه است که معمولاً استفاده می شود. مژه ها ممکن است تیره یا ضخیم ، کشیده یا مشخص شوند. محصول ریمل مدرن معمولاً از یکی از سه شکل – مایع ، پودر یا کرم – تشکیل شده است ، اما اکثر آنها حاوی رنگدانه ها ، روغن ها ، موم ها و مواد نگهدارنده در همان اجزای اساسی یکسان هستند. مایع موجود در لوله رایج ترین شکل ریمل مژه و ابرو است.

 

اکثر ریمل ها حاوی رنگدانه ، پلیمر ، ماده ضخیم کننده و نگهدارنده هستند که باعث می شود ریمل ها تیره ، طولانی و ضخیم شوند.

 

رنگدانه برای ارائه رنگ پلک ها ، اغلب سیاه یا قهوه ای تیره استفاده می شود. در صورت وجود رنگدانه های قهوه ای ، رنگدانه ها معمولاً کربن سیاه یا اکسیدهای آهن هستند. کربن بلک در پودر یا گلوله یک نوع خالص کربن است و در آزمایشگاهها با احتراق ناقص سوخت تولید می شود.

 

نقش پلیمر این است که هر مژه را می پوشاند و قوام تندی به آن می بخشد و همچنین باعث بلندتر شدن آن می شود. آنها معمولاً سرسین ، صمغ چینی یا متیل سلولز هستند که پلیمرهای دانه ای هستند که به یکدیگر و به میخک شما متصل می شوند.

https://www.bestreview.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AD%D8%AC%D9%85-%D8%AF%D9%87%D9%86%D8%AF%D9%87

موم ها و روغن هایی مانند موم زنبور عسل ، پارافین ، کارناوبا ، موم نخل ، کنجد ، اکالیپتوس یا روغن های دیگر معمولاً عوامل ضخیم کننده هستند که برچسب های شما را بیشتر حجم می دهند.

 

در مورد نگهداری ریمل خود چه باید بدانید؟

ریمل معمولاً یک کیف ضروری برای ساخت است ، اما شما همیشه می دانستید که ریمل چه کار می کند و چگونه کار می کند؟

این می تواند با هزاران مارک و انواع مختلف – که هر کدام خواسته های بازاریابی خاص خود را دارند ، بدانید بهترین ریمل مژه و خنده ، بودجه یا مناسبت شما چیست.

 

ما می دانیم که دور انداختن رژ لب یا رژگونه مورد علاقه شما سخت است ، اما رعایت تاریخ انقضای آرایش بسیار مهم است. چرا این اتفاق می افتد؟ باکتری های زیبایی را به دام می اندازند ، به این معنی که آنها باید به طور دوره ای جایگزین شوند تا از تحریک پوست ، جوش ، عفونت چشم و مدل ها جلوگیری شود. دوست داشتنی نیست ، خوب؟ آشیلی ربکا ، هنرمند ماکیلاژ ، “استفاده از محصولات منقضی شده می تواند باعث تحریکات پوستی مانند بثورات ، برجستگی ها و احساس سوزش شود. با استفاده از ریمل یا خط چشم که تاریخ انقضای آن تمام شده است ، می توانید تورم ، خارش یا قرمزی را تجربه کنید.

 

اگر هر نوع واکنشی را تجربه کردید ، همیشه بهتر است بلافاصله به متخصص پوست مراجعه کنید. “

 

ریمل کوتاه ترین عمر را دارد زیرا به احتمال زیاد باکتری ها از چشم شما به داخل لوله ریمل منتقل می شوند. اگر ریمل شما شروع به خشک شدن کرد ، آن را قبل از تمام شدن آن به مدت 90 روز دور بیندازید. برای دوباره مرطوب کردن ریمل ، آب یا بزاق اضافه نکنید. این فقط احتمال عفونت با چشم را افزایش می دهد.

 

زمان معینی است که می توانید انتظار داشته باشید که لوازم آرایشی شما قبل از اینکه منقضی شوند ، به خوبی مورد استفاده قرار گیرند ، چه این که ریمل رنگ چشم خشک شود یا رنگدانه صورتی چشم از بین برود.

 

بنابراین چگونه می دانید که می خواهید ریمل خود را از بین ببرید؟ این محصول با جدا کردن یا تغییر بافت همراه با رایحه های بد ، خراب می شود.

 

طبق قوانین کلی بهداشتی ، باید ریمل قدیمی خود را بعد از شش ماه بیرون بیاندازید – این دستور العمل برای باکتری ها و لانه های دیگر است که آرایش فراتر از تاریخ انقضای آن است یا شما به طور مرتب از ابزار حمام استفاده نمی کنید. اینترنت غیرقابل اعتماد است ، اما کارشناسان چه می گویند؟

 

بر اساس مطلبی در مورد موضوع اعتیاد به آرایش Reddit ، ریمل قدیمی ممکن است مزرعه باکتری ها نباشد.

 

فقیرترین محصول در کوتاه ترین زمان ، ریمل است ، زیرا باکتری ها سریع تکثیر می شوند و هر کدام از پمپ هایی استفاده می کنند که هوای لوله را خشک می کند. منزر می گوید ، بعد از دو تا سه ماه – یا اگر متوجه شدید که توده ای دارد یا بوی عجیبی می دهد ، زودتر آن را پرتاب کنید.

 

هرگز برای نگهداری ریمل بیش از سه ماه فرصت ندارید. واقعیت تأسف بار این است که ؛ لوله های ریمل نقطه گرم شدن میکروب ها هستند. شما این شانه را بارها و بارها روی چشم های خود قرار می دهید و واقعاً نمی خواهید محصول منقضی شده یا قرار گرفتن در معرض باکتری را به خطر بیندازید.

 

به طور کلی ، اگر به طور مرتب از ریمل خود استفاده می کنید ، باید هر سه تا شش ماه یکبار تعویض شود. منتظر هر محصولی باشید که در ناحیه دور چشم اعمال می شود ، حتی اگر میزان آب ریمل ها کم باشد ، اما این خطر را برای آلودگی باکتریایی کم می کند. مشکل این است که خاک ، روغن و باکتری ها می توانند به سرعت تجمع کرده و به چوب ریمل دور چشم شما ضربه بزنند – این خطری نیست که بخواهید با محصولی که روی یک منطقه حساس استفاده می شود استفاده کنید.

 

اگر ریمل را مانند خرید آن نگاه نمی کنید ، حس نمی کنید یا بوی آن را احساس نمی کنید ، یا اگر بعد از عفونت چشم از آن استفاده کردید ، ریمل را دور بیندازید ، حتی اگر قبل از توصیه به مدت سه تا شش ماه بود.