قیمت میلگرد در شهر بابل

قیمت میلگرد فولادی از دیوارهای نگهدارنده در کاربردهای مختلف برای جلوگیری از مقدار زیادی خاک یا ماسه استفاده می شود که به طور معمول در آن زاویه خاص قرار نمی گیرد، به طور معمول یک شیب یا تپه بسیار تند. این به جلوگیری از فرسایش کمک می کند آنها در جاده ها، خطوط ساحلی و محوطه سازی استفاده می شوند. هنگامی که صحبت از خطوط ساحلی می شود که خاک یا eath در پشت آن قرار دارد و آب در قسمت جلویی، به آن دیواره دریا می گویند.

آنها یکی از سازه های بتونی در معرض دید هستند زیرا مستعد آسیب به نمک و آب هستند. دیواره های نگهدارنده در جاده ها مورد استفاده قرار می گیرند که می توانند توسط آب و خاک پاشیده شوند یا در امتداد مسیرهای ساحلی و موانعی که آب شور می تواند ساختار را بخورد. وزن خاکهای اشباع شده در پشت دیواره ها نیز ممکن است فشار وارد کند و باعث جدا شدن آن در برخی موارد یا محلول های زهکشی ضعیف می شود. قیمت میلگرد آجدار نوع A3

انواع میلگرد

دیوارهای نگهدارنده و میلگرد فایبرگلاس

میلگرد فایبرگلاس در مورد سازه هایی مانند دیوارهای نگهدارنده برتری زیادی نسبت به میلگرد فولادی دارد. سازه ها می توانند به مرور خورده شوند که این یک واکنش شیمیایی بین هر ماده و محیط آن است و باعث خراب شدن مواد می شود. گزینه های مقاوم در برابر خوردگی در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شوند، به خصوص در سازه هایی مانند دیوارهای نگهدارنده که پس از خوردگی میلگرد خطر خرابی زیادی دارند. میلگرد فایبرگلاس محصولی مقاوم در برابر خوردگی است و حتی در محیط های سخت مانند نمک، مواد شیمیایی، کلرید یا قلیایی موجود در بتن زنگ نمی زند. قیمت میلگرد حرارتی در بازار

قیمت میلگرد فایبرگلاس همچنین از مقاومت کششی بیشتری نسبت به سایر اشکال میلگرد برخوردار است. مقاومت کششی آن دو برابر است و فقط یک چهارم وزن میلگرد فولادی است.

بیشتر بدانید – مزایای میلگرد فایبرگلاس

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوارهای نگهدارنده و میلگرد فایبرگلاس امروز با ما تماس بگیرید.

FIBERGLASS REBAR VS. هزینه میلگرد فولادی

هنگام مقایسه هزینه های میلگرد فایبرگلاس و میلگرد فولادی، می توان تفاوت هزینه اولیه را به راحتی بیان کرد. با این حال، دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود میلگرد فایبرگلاس به رقابتی مقرون به صرفه برای گزینه های میلگرد فولادی تبدیل شود.

خصوصیات میلگرد فولادی

خرید میلگردهای استیل در معرض خوردگی یا اکسیداسیون در معرض نمک ها، مواد شیمیایی تهاجمی و رطوبت قرار دارند. با خوردگی، میلگرد فولادی متورم می شود و باعث افزایش بار کششی بتن می شود که شروع به ترک خوردن و جوش خوردن می کند و باعث ایجاد روزنه هایی می شود که منجر به زوال بیشتر و سریعتر فولاد و بتن می شود. این امر باعث تعمیر و نگهداری پرهزینه می شود و اگر اجازه پیشرفت کافی را داشته باشد، می تواند یکپارچگی ساختار را ایجاد کند میلگرد فایبرگلاس با حذف نیاز به تعمیرات آینده در صرفه جویی در هزینه ها مثر است.

قیمت میلگرد فایبرگلاس همچنین می تواند با کاهش استفاده از نیروی کار، کاهش هزینه های نصب، کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری و طول عمر بیشتر از بسیاری از مدال ها را کاهش دهد. این همچنین دارای آستانه بالایی از اثرات تحمل است بنابراین هنگام بارگیری یا تخلیه مواد، آسیب به حداقل می رسد. میلگرد فایبرگلاس همچنین هیچ حساسیتی در برابر خوردگی، 2 برابر مقاومت در برابر کشش، 1/4 وزن فولاد و 45 GPa و مدول الاستیسیته 60 Gpa ندارد. همچنین باعث حفظ ساختارهای جذاب از نظر زیبایی در طول زمان و در نتیجه افزایش ارزش فروش مجدد ملک می شود.

به طور معمول وقتی صحبت از سازه های فولادی سیاه می شود، در کمتر از 5 تا 10 سال نیاز به توانبخشی دارد و در طی 20 سال اغلب به بازسازی اساسی احتیاج دارد. TUF-BAR تولید کننده با افتخار میلگرد و لوازم جانبی فایبرگلاس است. با داشتن دفتر مرکزی و امکانات تولید در کانادا، ما در خارج از ایالات متحده نیز فعالیت می کنیم. ما افتخار می کنیم که در صنعت فایبرگلاس پیشگام هستیم.

FIBERGLASS REBAR فاکتورهای دوستانه محیط زیست

خرید میلگرد به نرخ کف بازار

قیمت امروز میلگرد فایبرگلاس نه تنها راه حل های طولانی مدت ارائه می دهد بلکه محصولی سازگار با محیط زیست برای ساخت سازه های بتونی پایدار است. آژانس حفاظت از محیط زیست تولید پایدار را چنین تعریف می کند: «ایجاد محصولات تولید شده از طریق فرآیندهای مناسب اقتصادی که با صرفه جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی، تأثیرات منفی زیست محیطی را به حداقل می رساند. »

میلگرد فایبرگلاس TUF-BAR محصولی دوستانه از محیط زیست است که به دستیابی به چندین اعتبار LEED® در کانادا و ایالات متحده کمک می کند. این موثرترین راه حل برای ساخت سازه های بتونی پایدار است. از آنجا که تغییرات جهانی باعث شدت هوای شدیدتر می شود، داشتن یک محلول بتونی پایدار که در برابر خوردگی مقاوم باشد و نیاز به بازسازی کمتری از سازه دارد ضروری است.

TUF-BAR مفتخر است که بخشی از شبکه ساختمان سبز کانادا است

خرید میلگرد آجدار به نرخ کارخانه شبکه ساختمان سبز کانادا یک سازمان ملی است که از سال 2002 برای پیشرفت ساختمان های سبز و توسعه پایدار جامعه در کانادا کار می کند. CaGBC از سیاست های ساختمان سبز با تمام سطوح دولت و بخش خصوصی در سراسر کانادا حمایت می کند. TUF-BAR هم در ساخت و هم در فرآیند ساخت میلگرد فایبرگلاس و کلیه محصولات کامپوزیت به این سیاست ها پایبند است.

برای مشاهده آینده کامپوزیت ها در صنعت ساختمان اینجا را کلیک کنید

نوار تقویت کننده الیاف شیشه تقویت شده پلیمر (GFRP) راه حل برای خوردگی ساختار بتن مسلح است. میلگرد فایبرگلاس جایگزینی عالی برای انواع میلگردهای فولادی معمولی است. تقریباً همه انواع میلگردهای فولادی در نهایت دچار خوردگی می شوند و بنابراین به نوعی پوشش مانند روی نیاز دارند. میلگرد فایبرگلاس احتمال خوردگی در سازه را از بین می برد و در برابر طیف وسیعی از آلاینده های تجربه شده در محیط های شهری مقاومت می کند. قیمت میلگرد به قیمت کف بازار

TUF-BAR به عنوان یک رهبر پایدار و زیست محیطی در صنعت فایبرگلاس در آمریکای شمالی دیده می شود. مطالعات موردی زیادی وجود دارد که کاربردهای موفقیت آمیز محصولات GFRP ما را نشان می دهد. میله های فایبرگلاس را می توانید در اشکال و درجه های مختلف خریداری کنید: میله های خم شده، میله های مستقیم، ستون ها، قفس های ستون بندی، مارپیچ، مستطیل و غیره. میله های سفارشی را می توان برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد شما ساخت امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.