قلعه‌نویی مرد نیم‌فصل‌های دوم است

[ad_1]

خبرگزاری میزان: فرشید طالبی در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال سپاهان تحت هدایت امیر قلعه‌نویی در پایان نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم اظهار داشت: در نیم‌فصل دوم تیم‌هایی موفق خواهند بود که مربیان با تجربه‌ای دارند. در مورد سپاهان، امیرقلعه‌نویی این تجربه را دارد و او همیشه ثابت کرده که در نیم‌فصل دوم بهتر نتیجه می‌گیرد.

وی در ادامه در خصوص عملکرد قلعه‌نویی تصریح کرد: پیش از این قلعه‌نویی با ذوب‌آهنی که در رتبه دوازدهم قرار داشت، توانست قهرمان نیم‌فصل دوم شود. او بازیکنان را به خوبی می‌شناسد و برای خریدن اصلا به دنبال بمب و سر و صدا نیست. قلعه‌نویی بازیکنانی را می‌خرد که دقیقا به تیمش کمک می‌کنند. الان سپاهان عزت‌الله پوزقاز را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت و سعید آقایی هم آسیب‌دیدگی دارد و به همین دلیل سپاهان مهدی ترکمان که که عملکرد خوبی داشت و شهرخودرو هم به دنبال او بود را جذب کرد.

پیشکسوت باشگاه سپاهان پیرامون اینکه تا اینجا سپاهان با خرید محمد طیبی از نفت مسجدسلیمان و مهدی ترکمان از پارس جنوبی جم، یکی از فعالیت‌ترین تیم‌های لیگ برتر در فصل نقل‌وانتقالات زمستانی بوده است، افزود: قلعه‌نویی خوب می‌داند چه بازیکنی را بخرد و به دور از بازارگرمی‌ها، خیلی حرفه‌ای بازیکنان مورد نظرش را جذب می‌کند.

طالبی در مورد وضعیت پیش روی سپاهان در گروه موسوم به مرگ در لیگ قهرمانان آسیا گفت: نه تنها سپاهان، بلکه هیچ تیم ایرانی آمادگی کامل برای رویارویی با تیم‌های آسیایی را ندارد، چون آنها از نظر مالی، امکانات، سخت‌افزار و مدیریت از ما خیلی جلوتر هستند. من چندین فصل در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و از شرق و غرب آسیا با تیم‌های مختلف بازی کردم.

وی درباره وضعیت تیم‌های ایرانی در آسیا اظهار داشت: به جرات به شما می‌گویم ما از کل آسیا عقب هستیم. ما فقط می‌توانیم از نیروی انسانی و کیفیت بازیکنانمان بهره ببریم. امیدوارم با برنامه‌ریزی درست دوباره تیم‌های ایرانی را در فینال لیگ قهرمانان آسیا ببینیم. فوتبال حرفه‌ای پول و مدیریت می‌خواهد که متاسفانه ما هیچکدام را نداریم.

پیشکسوت باشگاه سپاهان در پایان در ارتباط با شرایط فوتبال ایران خاطرنشان کرد: فوتبال تعارف ندارد، اگر می‌خواهی بازیکنان و کادر فنی خوبی را در یک تیم جمع کنید باید پول داشته باشید مانند آنچه که در تیم‌های عربی می‌بینیم. باید پول و مدیریت در کنار هم باشند و یکی از این دو عامل به تنهایی در فوتبال جواب نمی‌دهد.

[ad_2]

Source link