قبل از اینکه شما تماس با یک عامل بیمه خواندن این!

[ad_1]

اگر شما به دنبال به خرید بیمه برای اولین بار و یا اگر شما به اندازه کافی پوشش برای محافظت از دارایی های خود را, همه ناگهانی شما می توانید خودتان احساس از دست رفته و یا غرق مقدار گسترده ای از اطلاعات شما در پیدا کردن آنلاین با تبلیغات بی شماری از شرکت های بیمه در رقابت برای کسب و کار خود و متفاوت از حکایات شما شنیدن از دوستان و خانواده. برای بسیاری از مصرف کنندگان یک عامل خواهد بود بهترین منبع خود را برای همه بیمه خود سوال و نیاز دارد. اما قبل از اینکه شما حتی می توانید صحبت کردن به یک عامل شما نیاز به می دانم که چگونه به را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده. بنابراین قبل از اینکه شما انتخاب کنید یک عامل مبتنی بر طنز از آن تبلیغات انتخاباتی و یا وعده از نرخ پایین به عنوان خوانده شده زیر برای یک درک کلی از بیمه و چگونه شما می توانید آن را به بهترین وجه نیازهای شما.

بیمه چیست ؟ چه نوع از حفاظت می توانید آن را فراهم کرد ؟

پوشش بیمه در دسترس است تقریبا در هر شرایط. انگار صاحب خانه مستاجر, پزشکی, تجاری/کسب و کار خودرو, قایق, RV, رویداد ویژه, زندگی, سلامت حیوان خانگی, زلزله, سیل, مسئولیت حرفه ای از کار افتادگی و…. وجود دارد حتی بیمه طراحی شده است که به شما پوشش فراتر از محدودیت و یا پر کردن شکاف ها خود را بیمه پایه به نام چتر بیمه. این پوشش به شما اجازه می دهد برای انتقال یک مقدار مجموعه ای از مسئولیت را بر روی یک شرکت بیمه برای بیمه. انواع بیمه شما نیاز دارید و چقدر پوشش شما باید خرید است در نهایت به شما.

نشست دولت خود و یا وام دهنده بیمه مورد نیاز است و اغلب در شروع

برخی از جنبه های بیمه غیر قابل مذاکره مانند بیمه حداقل الزامات تعیین شده توسط دولت یا بانک/وام دهنده. دولت خود را اداره بیمه وب سایت معمولا به تشریح مسئولیت های قانونی خود را به عنوان یک راننده صاحب خانه و یا کارفرما/صاحب کسب و کار فراهم می کند و مفید toolkits و قابل اعتماد از منابع بی شمار بیمه-موضوعات مرتبط. علاوه بر این اگر شما به تازگی متعهد به یک ماشین یا خانه وام شما به احتمال زیاد توافق برای تضمین یک مقدار مشخصی از بیمه. این بیمه مورد نیاز در نظر گرفته شده برای کاهش ریسک مالی از دیگران است. اما چسبیده به این بیمه حداقل مورد نیاز به طور کلی نمی خواهد انجام این کار بسیار برای محافظت از شما از مشکلات مالی در این رویداد یک حادثه طرح دعوی در دادگاه و یا فاجعه. به دست آوردن لازم است بیمه های مورد نیاز توسط دولت یا بانک/وام دهنده باید به عنوان فقط یک نقطه شروع است.

بیمه نیاز به سفارشی متناسب با شرایط خاص

فراتر از بیمه های مورد نیاز توسط قانون تنها شما می توانید تعیین چقدر شما می خواهید به صرف بیمه و چه در سطح خطر شما هستند راحت با. فکر می کنم با دقت در مورد دارایی های خود را و چه مقدار خطر شما هستند راحت با. در نظر بگیرید چه اتفاقی می افتد در صورت از دست دادن بزرگ: شما می توانید استطاعت به پرداخت هزینه برای تعمیرات و یا حتی معافیت بزرگ? اگر شما در حال شکایت کرد برای سهل انگاری و یا تصادف در اموال خود را ؟ آیا شما آماده برای رسیدگی به هزینه های یک طرح دعوی در دادگاه? نوشتن یک لیست از دارایی های شما می خواهید برای محافظت از یک راه عالی برای شروع یک گفتگو با یک عامل است که می تواند به شما گزینه های خود را. آنها همچنین می توانید مقایسه قیمت و مزایای بیمه های مختلف ارائه دهندگان خدمات و همچنین به عنوان تخفیف شما ممکن است واجد شرایط اگر شما خرید با سیاست های متعدد از طریق همان شرکت است. مهمتر از عامل خود باید علاقه مند به در نظر گرفتن زمان لازم برای شخصی کردن سیاست های خود را متناسب با نیازهای خاص و شرایط.

انتخاب یک شرکت بیمه و یا نمایندگی

تقریبا هر شرکت بیمه به شما بگویم که شما نیاز به خرید یک سیاست از آنها را برای خود نرخ پایین مزایای عالی و با کیفیت. چگونه انجام شما افتراق بین چند بسیار دارای شرکت های بیمه? اغلب اگر شما در حال خرید مقایسه کار با محلی دارای مجوز و نماینده بیمه که نشان دهنده متعدد شرکت های بیمه خواهد بود بهترین شرط بندی شما. اگر شما در حال حاضر احساس می کنم به شدت در مورد یک شرکت بیمه خاص به دلیل تجربه شخصی و یا ارجاع و سپس یک عامل اسیر خواهد شد و به احتمال زیاد در خدمت شما بهتر است.

عوامل اسیر توافق کرده اند که به نمایندگی از تنها یک شرکت بیمه اما به طور کلی کارشناسان بیمه محصولات ارائه شده توسط آن شرکت است. عوامل مستقل قادر به نشان دادن چند حامل بیمه اما باید قوی تر انگیزه مشتری را خوشحال. آنها می توانند به مقایسه سیاست های متعدد برای شما به شما کمک کند تغییر حامل و به طور مداوم اطمینان حاصل شود که شما در حال گرفتن بهترین نرخ برای نیازهای شما. در هر دو مورد آن را هرگز لطمه می زند به بررسی وضعیت بیمه سایت به منظور بررسی مجوز خود را بررسی و اداره کسب و کار بهتر برای رسیدگی به شکایات و نگاه در Yelp از و یا angie’s List برای توصیه. در پایان روز شما می خواهید می شود قادر به ارتباط باز و صادقانه با عامل خود را تا کنون که بدون احساس آزار دهنده است. وجود دارد بسیاری از عوامل وجود دارد بنابراین احساس رایگان به اطراف مغازه فقط می خواهم شما را برای حامل های بیمه.

طرح به بازنگری سیاست خود را بیمه سالانه

هنگامی که شما خرید یک سیاست شما می خواهید به سخت کوش باقی می ماند. بررسی سیاست نوشته شده پس از آن می رسد در ایمیل و مطمئن شوید که شما را در درک آنچه گنجانده شده است و از مطالعه حذف شدند. خود را عامل روشن شدن هر جنبه که مشخص نیست. گاهی اوقات وجود دارد مکمل پوشش شما می توانید برای کمک به پر کردن این شکاف و یا محدودیت های ناشی از محرومیت. شما همیشه می توانید تنظیم محدودیت های خود را و یا معافیت اگر شرایط خود را تغییر دهید. علاوه بر این, شما می خواهید به دوباره سیاست های خود را با نماینده خود را سالانه و یا هر زمان وجود دارد یک تغییر عمده در زندگی خود را مانند یک تغییر در وضعیت تاهل خود را, خانواده, گسترش و نقل مکان به یک منطقه جدید.

[ad_2]