قایدی هر بار توپ گرفت خطرساز شد

[ad_1]

دنیای ورزش تورنتو نوشت: کورش تشت‌زر گفت: استقلال برای اینکه می‌خواست سهمیه مستقیم آسیا را با حضور در فینال و قهرمانی کسب کند انگیزه بیشتری داشت.

کوروش تشت‌زر یکی از بازیکنان سابق استقلال است که سال‌ها پیراهن این تیم را به تن کرده است. او در گفت‌وگو با خبرآنلاین درباره نوع بازی استقلال و شرایط ذهنی آن‌ها در دربی صحبت کرد.

کورش تشت‌زر در ابتدای صحبت‌های خود گفت: «یکی از بهترین دربی‌هایی بود که در چند سال اخیر دیدم چون در جام حذفی هر تیم برای برد به زمین می‌آید. اما استقلال برای اینکه می‌خواست سهمیه مستقیم آسیا را با حضور در فینال و قهرمانی کسب کند انگیزه بیشتری داشت. استقلال بازی را خیلی‌بهتر شروع کرد و دیاباته و قایدی خیلی فشار آوردند و آقای مطهری که آخر بازی آمد مثلث مرگبار خط حمله استقلال کامل شد. قایدی هر بار توپ گرفت، روی دروازه پرسپولیس خطرساز شد.»

تشت‌زر همچنین درباره ذهنیت بازیکنان استقلال بعد خوردن گل دوم و بازگشت‌شان به مسابقه گفت: «نقطه قوت استقلال امروز این بود که حتی وقتی 2-1 در وقت‌های اضافه عقب افتاد، خودش را نباخت و از نکات مثبت بود.»

او در پایان صحبت‌های خود درباره ضربات پنالتی گفت: «در پنالتی بازی 50-50 است، اما از آن‌جایی که استقلال نیاز بیشتری به برد داشت، مشخص بود، بازیکنانش تمرین پنالتی‌ زدن را انجام داده بودند. حسینی هم پنالتی اول را گرفت و تاثیر زیادی در روحیه بازیکنان داشت و اگر تیمی پنالتی اول را خراب کند، خیلی‌سخت بتواند به بازی برگردد. در مجموع بازی خیلی‌خوب بود و به استقلالی‌ها تبریک می‌گویم. قهرمان لیگ را هم به پرسپولیس تبریک می‌گویم. به‌نظرم این دو تیم همیشه باید سر حال باشند تا فوتبال ملی ما نیز سرحال باشد.»

[ad_2]

Source link