قالیشویی خوب مرزداران

 

قالیشویی خوب مرزداران

قالیشویی خوب مرزداران

مرزداران را می توان جزو آن دسته از ناحیه هایی دانست که اهالی آن در انتخاب یک قالیشویی مناسب همواره سخت گیری های زیادی به خرج می دهند چرا که ساکنین به دنبال انتخاب یک قالیشویی خوب مرزداران هستند و این موضوع با توجه به تعدد مراکزی که در این ناحیه وجود دارد اصلا کار ساده ای نیست . قالیشویی ملکه یکی از مراکز معتبر تهران می باشد که اخیراً شعبه ی خود را در این ناحیه افتتاح کرده است . این قالیشویی  دارای مزیت های منحصر به فرد زیادی است که سبب شده تا در بین جامعه ی هدف خود بسیار شناخته شده باشد . ما در ادامه این مطلب قصد داریم تا مروری بر این مزیت های منحصر به فرد داشته باشیم. لذا اگر شما هم جزو ساکنین این ناحیه هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی نمایید چراکه به انتخاب یک قالیشویی خوب مرزداران کمک خواهد کرد .

ویژگی های یک قالیشویی خوب مرزداران

 

بدون شک یک مرکز برای تبدیل شدن به قالیشویی خوب مرزداران باید مزیت ها و نکات منحصر به فردی باشد که آن را متمایز نماید . قالیشویی ملکه مرکزی بوده که توانسته چنین مزیت هایی را در بطن خود جای دهد . این مرکز دارای نقاط قوت زیادی است که باعث شده برای اهالی این ناحیه بسیار ایده آل باشد . ما در ادامه مروری بر این موارد داشته ایم .

کیفیت

 

شاید بتوان کیفیت را از مهم ترین فاکتور هایی دانست که افراد در انتخاب های خود لحاظ می کنند . هر اندازه که کیفیت نهایی کار بیشتر باشد، ساکنین هم بیشتر بدان مرکز روی می آورند . قالیشویی ملکه برای به دست آوردن بهترین نتیجه در این موضوع، سعی کرده تا نیروهای متخصص را استخدام نماید . این مرکز دارای کارشناسان خبره ای است که به خوبی با تار و پود فرش ها آشنایی دارند. آن ها می دانند هر لکه از فرش چگونه تمیز می شود یا به چه صورت باید آن را بر طرف نمود . از طرفی یگر آن ها از بهترین مواد شوینده ی خارجی برای تمیز کردن فرش ها استفاده می کنند . ترکیب این دو مورد باعث می شود تا تک تک فرش هایی که از این مرکز خارج می شوند، در بهترین وجه ممکن تمیز شده باشند و این عامل سبب شده تا قالیشویی ملکه به عنوان قالیشویی خوب مرزداران شناخته شود .

استفاده از ماشین آلات پیشرفته

 

بکارگیری ماشین آلات مزیت دیگری است که در قالیشویی ملکه وجود دارد . این مرکز برای کاهش خطای انسانی و البته افزایش سرعت عمل، از بهترین و البته مدرن ترین تجهیزات برای شستن فرش ها استفاده می کند . این ماشین ها در کلیه بخش های تمیز کردن فرش اعم از خیس کردن، خشک کردن، شستشو و … دخالت دارند . همین مورد سبب می شود تا میزان خطای انسانی به حداقل برسد. از طرفی دیگر این مزیت باعث کاهش تعرفه ها می شود . این عامل مورد دیگری بوده که قالیشویی ملکه را به عنوان قالیشویی خوب مرزداران معروف نموده است .

سرعت عمل بالا

 

سرعت مزیت دیگری است که قالیشویی ملکه برای تبدیل شدن به قالیشویی خوب مرزداران بدان توجه داشته است . این مرکز پیک های ویژه ای را تعیین کرده که بلافاصله بعد از اولین تماس مشتری، خود را به محل وی رسانده و سفارشات او را دریافت می کنند . از طرفی دیگر این مرکز شعبه ی خود را در دل این منطقه افتتاح کرده است. همین مورد سبب می شود تا دسترسی ساکنین به آن بسیار ساده تر باشد . ترکیب این دو مورد با توجه به ترافیک ناحیه برای ساکنین بسیار عالی و مفید است.