فکر می کنم تکیه به فرار از برنامه ریزی حلقه دام

[ad_1]

زمینه فعالیت هر شرکت است که ارزش خود را تحویل سیستم. آن است که واحد پردازش مرکزی از کل شرکت. برای مثال چه آن را برای یک تولید کننده کامپیوتر به دریافت سفارش پردازش سفارش تولید کامپیوتر تحویل آن و جمع آوری پرداخت ؟ آنچه در همه این مراحل است که یک شرکت وام مسکن می رود از طریق در پردازش درخواست وام مسکن و ارائه به موقع و دقیق وام تصمیم ؟ چگونه تویوتا طراحی یک خودرو جدید ساخته شده از هزاران جزء بخش مدیریت جریان روزانه از سفارشات و محموله با تامین کنندگان و مونتاژ گیاهان ؟

هر یک از عملیات کسب و کار متفاوت است اما همه آنها یک صفت مشترک: همه سیستم ها برای ایجاد ارزش مشتری-ارزش سیستم های تحویل. عملکرد یک شرکت است که نتیجه مستقیم از چگونه موثر سیستم مدیریت. شرکت هایی که کار موثر تر و responsively نسبت به رقبای خود بهتر مدیریت ارزش سیستم های تحویل. بسیاری از ارزش شرکت تحویل سیستم های ضعیف انجام و به دلیل زمان تله. یکی از توانمند ترین زمان تله است برنامه ریزی حلقه.

برنامه ریزی حلقه دام

اساسی تست کیفیت از یک شرکت ارزش-تحویل سیستم این است که آیا یا نه آن است که در برنامه ریزی حلقه. همه کسب و کار باید انجام نوعی از برنامه ریزی برای آینده به اطمینان حاصل شود آنها آماده هستند را به انجام برسانند سفارشات مشتری است.

تولید کنندگان چالش نیاز به سفارش مواد اولیه, برنامه, امکانات و اضافه کار و غیره. تولید سنتی نیاز به زمان طولانی منجر شود به حل و فصل درگیری های بین مشاغل مختلف و یا فعالیت های که نیاز به همان منابع. طولانی منجر بار به نوبه خود نیاز به پیش بینی های فروش به راهنمای برنامه ریزی است. چرا که فروش پیش بینی پیش بینی های آنها به ناچار اشتباه, اما نیت خوب. به طور طبیعی به عنوان منجر بار افزایش دقت پیش بینی های فروش رو به وخامت است. با مطلب پیش بینی خطاهای نیاز برای ایمنی سهام و ظرفیت اضافی در هر سطح را افزایش می دهد و موجودی متورم می شود. پیش بینی خطاهای همچنین به این معنی است که برنامه ریزی شغل باید برای تسریع می شود در نتیجه فشار برنامه ریزی شده شغل. نیاز به حتی بار دیگر سرب تبدیل شدن به بیشتر و برنامه ریزی حلقه گسترش می یابد-رانندگی و هزینه های افزایش تاخیر و ایجاد ناکارآمدی در ارزش تحویل سیستم. مدیران به دام افتاده در برنامه ریزی حلقه اغلب واکنش نشان می دهند با درخواست برای پیش بینی بهتر و طولانی تر بار منجر شود. این است که درمان این علائم به جای علت مشکل.

تنها راه برای شکستن برنامه ریزی حلقه به فکر ناب و کاهش زمان هدر رفته در طول فعالیت ارزش-سیستم تحویل در نتیجه کاهش نیاز به بار منجر شود. پس از همه, اگر شما می توانید رانندگی را به صفر شما تنها می توانست به پیش بینی فروش یک روز در پیش است. واقعا تفکر رو به جلو شرکت در درک این مفهوم و در حال شکستن ویرانگر حلقه که خفه بسیار سنتی تولید و غیر تولیدی سازمان. در حالی که منجر بار از صفر است آرمان موفق لاغر سازمان باید در حداقل نگه داشته شود خود را در برابر افزایش و بسیاری از آنها را کاهش داده در نتیجه کاهش برنامه ریزی حلقه اثر مخرب.

فرار از برنامه ریزی حلقه دام

برای فرار از برنامه ریزی حلقه شرکت باید دو گزینه.

1. تولید به پیش بینی و نادیده گرفتن نوسانات در تقاضا است که می تواند آنها را به انجام در غیر این صورت.

2. کاهش زمان تاخیر در جریان اطلاعات و محصول در طول جریان ارزش.

راه حل واقعی برای کاهش مصرف در طول زمان ارزش خود را-جریان برای تبدیل شدن به بیشتر قابل انعطاف است. انعطاف پذیر کارخانه های مصرف به طور قابل توجهی زمان کمتر از سنتی مدیریت کارخانه. بهبود زمان پاسخ از بودن و انعطاف پذیر تر است و حتی بیشتر قابل توجه نسبت به بهبود در بهره وری نیروی کار و هزینه. بسیاری از شرکت ها را به طور چشمگیری بهبود یافته تولید خود را زمان پاسخ ساده فرآیندهای خود را و تبدیل شدن به بیشتر قابل انعطاف است. در نظر گرفتن این مثال از یکی از تویوتا تامین کنندگان. تویوتا تامین کننده تا به حال یک زمان سرب از 15 روز به قطعات کشتی به یک تویوتا کارخانه مونتاژ. ناراضی با این سطح از پاسخ به نیازهای در حال تغییر تویوتا به کار می رفت برای کمک به تامین کننده کاهش آن منجر شود. با کاهش اندازه زیادی آنها قطع تامین کننده سرب زمان به شش روز. پس از تهيه طرح کارخانه به منظور کاهش مقدار از کار-در-روند موجودی سرب زمان کاهش یافت و به مدت سه روز. در نهایت حذف همه کار در روند موجودی منجر به تامین کننده قادر به پاسخ به تویوتا با تنها یک بعد توجه کنید.

شرکت می تواند تبدیل به بیشتر انعطاف پذیر (کاهش زمان تلف شده) با استفاده از اصول اساسی تفکر ناب. برخی از تکنیک های کلیدی توضیح داده شده در زیر. همه از این ابزار تلاش برای ایجاد جریان پیوسته و کشش در میزان تقاضای مشتری در نتیجه کوتاه شدن بار سرب و کاهش موجودی.

جریان پیوسته

این نیاز به توالی تولید و یا خدمات و فعالیت های به طوری که آنها حرکت می کند در یک شیوه ای بی عیب و نقص. در جریان پیوسته پردازش بخشی و یا سند در زمان اتفاق می افتد با تقاضا از مشتری است. تولید اتفاق می افتد زمانی که مورد نیاز-نه بیشتر نه کمتر. جریان پیوسته است و بر اساس اصل حرکت یک آیتم در یک زمان (و یا کوچک و سازگار دسته ای از موارد) از طریق یک سری از مراحل پردازش به طور مداوم که ممکن است با هر گام ساخت فقط به آنچه خواسته شده در مرحله بعدی است. مفهوم جریان پیوسته را می توان در چهار کلمه-“یک حرکت یکی است.”

خط تعادل

خط تعادل است که به طور مساوی توزیع کار در میان مردم در این روند با هدف از نشست تقاضای مشتری (Takt time). این ابزار بهینه سازی استفاده از پرسنل به طوری که همه مردم در فرایند انجام می دهند بیشتر یا کمتر کار همان محتوا است.

بافر و ایمنی سهام

تمرکز تمام تکیه بهبود فرایند است که به حذف هر گونه محدودیت و اطمینان حاصل شود تمام مراحل اجرای بی وقفه. گاهی اوقات این کار همیشه ممکن نیست به دلایل زیر: · از بین بردن تمام مراحل تنگناها در یک بار ممکن است امکان پذیر است اما باید انجام شود در مرحله

· ثبات روند ممکن است طولانی تر از پیش بینی

· نوسانات گسترده ای در تقاضای مشتری

در چنین شرایطی بافر و ایمنی سهام استفاده می شود. در تولید وضعیت بافر و ایمنی سهام می تواند از پیش تعیین سطوح از مواد اولیه زیر مجموعه ، در یک محیط اداری آن می تواند اضافه کاری کارگران موقت تعطیلات پرداخت ،

Takt Time

به منظور تبدیل شدن به انعطاف پذیر شما باید درک خود را از مشتری سفارش الگوهای (تقاضا). هنگامی که شما تعیین تقاضای مشتری شما می توانید تعیین Takt زمان یا سرعت به تقاضای مشتری. Takt time نرخ که در آن یک سازمان باید تولید یک محصول برای برآوردن تقاضای مشتری. تولید به takt به معنی هماهنگ سازی سرعت تولید با سرعت از فروش.

کار استاندارد

کار استاندارد است که “بهترین راه شناخته شده” از انجام این کار. می توان آن را بر اساس تجربه نیروی کار صنعت, معیار و زمان قابلیت فرایند و یا تکنولوژی مورد نیاز است. استاندارد کار تضمین می کند که کارگران در زیر همین روند در هر زمان. روش مستند در نوشتن به طوری که هر کس می داند چگونه این کار انجام شده است.

کار سلول های

اهداف کار سلول ها برای ایجاد مستقل, بهینه سازی, همه را شامل عامل واحد است که با استفاده از حداقل فضا با تمام فعالیت های پی در پی قرار داده شده در کنار به یکدیگر معمولا پردازش برای یک محصول ، این اجازه می دهد تا محصول را برای پردازش در یک جریان پیوسته.

جلو

ارائه آنچه مورد نیاز است که به آن نیاز است در زمان مقرر کمیت. در جلو و سیستم تولید باعث شده است توسط یک سیگنال (Kanban) بر اساس آنچه مصرف شده است بر خلاف فشار سیستم است که در آن تولید است که بر اساس روند تاریخی و یا فروش پیش بینی. کشش سیستم را قادر می سازد تا کار به جریان بدون برنامه دقیق. وجود دارد بسیاری از دیگر تکیه ابزار در دسترس است اما اجرای چند این کمک خواهد کرد که شما فرار برنامه ریزی حلقه دام است.

چالش تبدیل شدن به بیشتر انعطاف پذیر با کاهش مصرف در ارزش خود را جریان است که نه تنها مربوط به کارخانه بلکه یقه سفید یا دفتر مناطق. به طور معمول اکثر زمان برای تولید یک سفارش مشتری مصرف فراتر از کارخانه-توسط تصمیم گیرندگان و اطلاعات پردازنده. در بسیاری از موارد 85 تا 90 درصد از ارزش کل زمان تحویل از تولید محصول با فرآیندهای اداری. این است که قابل مشاهده به دلیل آن کمک می کند و باعث می شود مورد تکیه روند بهبود در خدمات سازمان ها و ادارات.

نتيجه گيری

برنامه ریزی حلقه دام است که رابطه بین پیش بینی خطا و بار منجر شود. تغییرات در تقاضای مشتری نتایج در هوا اشتباهات که اثرات سرب بار در یک تولید سنتی محیط زیست است. به عنوان پیش بینی خطاهای رشد موجودی انبار افزایش می دهد; بیشتر برنامه ریزی مشاغل تسریع فشردن کردن برنامه ریزی شده شغل. پیش بینی خطا نیز افزایش می دهد نیاز به حتی بار دیگر سرب و برنامه ریزی حلقه متورم-رانندگی و هزینه های افزایش تاخیر و ایجاد ناکارآمدی در ارزش تحویل سیستم.

شما می توانید غلبه بر برنامه ریزی حلقه دام با استفاده از تکیه ابزارها و تکنیک های تولید در میزان تقاضای مشتری و لذت بردن از مزایای زیر است:

· کاهش چشمگیر موجودی انبار

· کاهش هزینه های عملیاتی

· کاهش تاخیر

· بهبود زمان پاسخ مشتری

· بهبود بهره وری

برنامه ریزی حلقه یک دام است. تفکر ناب نیروهای شما را به نگاه در این زمان دام و توسعه راه حل برای از بین بردن دام و هرگز گرفتار در آن دوباره.

[ad_2]