فوت ۹ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های البرز

[ad_1]

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۳۴ نفر رسید.

دکتر محمد فتحی روز شنبه هشتم شهریور در جمع خبرنگاران گفت: از دیروز تا امروز هشت شهریور ۵۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

 وی افزود: مجموع کل موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۵ هزار و ۱۸۷ نفر بوده که از این تعداد ۱۴ هزار و ۶۳۶ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده اند.

فتحی با بیان اینکه در حال حاضر تعداد ۳۹۱ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد ۱۴۷ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۳۶۴ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۵۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

فتحی با اشاره به اینکه تعداد ۸۹ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۰۸ نفر رسید.

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۹ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۳۴ نفر رسید .

فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۳هزار و ۸۴۸ نفر از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۰ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.

[ad_2]

Source link