فهرست فلزی گلایدر – بازپرداخت است که از مد افتاده هواپیمای بی موتوری پرواز, تعجب

[ad_1]

اگر شما هرگز refinished یک فلز گلایدر, من می توانم به شما بگویم که آن را نیاز به برخی از کار و کمی صبر و شما را تا پایان با یک هواپیمای بی موتور.

قبل از شروع اجازه دهید من به شما بگویم که شما باید به شیوه ای امن با استفاده از تهویه مناسب و استفاده از تجهیزات ایمنی از جمله لباس های محافظ و مناسب است. شما مسئول برای ایمنی خود را.

از بین بردن رنگ

برای انجام یک کار واقعا خوب همه رنگ باید حذف شده از فلز. قدیمی, هوای آزاد, گلایدر معمولا اند repainted چندین بار به شما چندین کت رنگ را حذف کنید. چندین روش وجود دارد که شما می توانید استفاده کنید:

1) رنگ کن یکی از روش های. مارک های مختلف مختلف فرمول بنابراین این مهم است به دنبال دستورالعمل های روی می تواند. اساسا رنگ کن را نرم کردن رنگ بنابراین شما می توانید خراش آن را خاموش. شما باید آماده یک ظرف برای نرم کردن رنگ. این می تواند کثیف اما اگر شما در حال سازماندهی و کار در یک الگوی شما باید بسیار مشکل است. بیشتر برنامه های کاربردی به عنوان لازم است به مطمئن شوید که شما حذف تمام رنگ. استفاده از مراحل بیشتر به عنوان دستور در محصول جهت در می توانید. از دور حذف رنگ با توجه به دفع زباله های محلی و دستورالعمل ها.

2) سنباده روش دیگری است. با استفاده از یک چرخ سنباده سنگ زنی و شن و ماسه درشت کاغذ با استفاده از فشار نور و شن و ماسه دور رنگ. با استفاده از فشار نور مهم است زیرا شما می توانید شن و ماسه را از طریق این فلز به خصوص در پایین صحن منطقه است. زنگ گرفته اند ممکن است نگه دارید بنابراین آن را بسیار آسان است. شن و ماسه کل گلایدر به عنوان آنجا که ممکن است.

شما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به گوشه و crevasses با استاندارد چرخ سنباده پد. بنابراین, هنگامی که شما به پایان رسید با استاندارد پد تبدیل به یک سنباده چرخ است که اجازه خواهد داد که شما برای رسیدن به crevasses. هنگامی که شما در حال تکمیل و گرد و غبار کردن گلایدر بسیار خوبی با استفاده از برخی از ارواح معدنی.

بتونه کاری

باید آن را در حدود 10 قوطی اسپری آستر خاکستری. با استفاده از به طور مداوم در حال حرکت, حرکت, اسپری کل گلایدر با آستر. مطمئن شوید که تمام زمینه ها به خوبی پوشش داده شده است.

مطمئن شوید که آن را به طور کامل خشک قبل از اینکه شما ادامه دهید. این معمولا یک ساعت دیگر اگر شما رطوبت بسیار بالا.

نقاشی

یک فلز گلایدر را بهترین نگاه با دو تن رنگ ، شما نیاز:

  • 2 رول از نوار پوشش
  • حدود 10 قوطی رنگ اولیه اسپری رنگ (بیرونی مناطق)
  • حدود 5 قوطی رنگ ثانویه اسپری رنگ (مناطق داخلی) و
  • حدود 4 قوطی از روشن اسپری پوشش.

ماسک کردن داخلی مناطق آزاد گلایدر و سپس با اسپری رنگ بیرونی مناطق با رنگ اولیه. حذف این نوار پوشش بلافاصله برای جلوگیری از پیکور.

اجازه می دهد که رنگ به طور کامل خشک است.

ماسک کردن مناطق بیرونی اجازه می دهد کمی بیش از دامان و سپس با اسپری رنگ داخلی مناطق با رنگ ثانویه. حذف این نوار پوشش بلافاصله برای جلوگیری از پیکور.

اجازه می دهد که رنگ به طور کامل خشک است.

سپس اسپری پاک کردن پوشش در کل هواپیمای بی موتور. استفاده از سه پوشش پوشش روشن به نگاه غنی است.

اجازه می دهد که رنگ به طور کامل خشک است.

شما در حال حاضر به پایان رسید. شما در حال حاضر باید زیبا, تازه نقاشی فلزی ایوان هواپیمای بی موتور.

[ad_2]