غیرفعال سازی اینترنت همراه اول – ❤️ پست روزانه

بسته های ماهانه و بلندمدت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله دارای رزرو خودکار هستند و با پایان یافتن بسته از نظر زمانی یا حجمی به صورت خودکار تمدید میشوند. در ادامه لیست انواع بسته های اینترنت ماهانه، بسته های اینترنت دو ماهه، بسته های اینترنت سه ماهه، بسته های اینترنت ۶ ماهه و بسته های اینترنت یک ساله با حجم بالا آمده است. با پایان یافتن بسته، در صورتی که بسته دیگری را رزرو نکرده باشند، تمدید خودکار بسته هوشمند آنها با بسته آلفای مشابه (دارای ترافیک، دوره زمانی و قیمت مشابه ولی با سرعت پایه) انجام خواهد شد. بروید. در این بخش قیمت ها بر اساس محدودیت حجم دریافتی در نظر گرفته شده اند و بسته پایه دارای 30 مگابایت اینترنت روزانه و 30 مگابایت اینترنت شبانه تنها برای یک روز به قیمت 900 تومان است. من همین دیروز یه بسته جی پی آر اس روزانه ی همراه اول به مبلغ هزار تومان با حجم 150 مگابایت خریدم.

همراه اول یکی از اصلی ترین اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در ایران است و به خاطر سرویس ها و خدمات با کیفتیی که ارائه می دهد طرفداران و مشترکین زیادی دارد. قبلا هم از این بلاها خیلی به سرم اورده همراه اول منتها این یکی دیگه نوبر بود. بدون شک سرعت نت و دسترسی ساده و سریع به آن یکی از مزایا و محاسن یک اوپراتور خوب به حساب می آید، اما جزئیات خدمات رسانی و سرویس های ویژه ای که هر اوپراتور برای کاربر در نظر می گیرد، در انتخاب نهایی کاربر تاثیر فراوانی دارد. ، سامانه پیامکی ۰۰۹۸۱۰، سامانه پیامکی ۸۰۸۰ و حساب کاربری اپلیکیشن همراه اول میتوانند بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کنند یا از وضعیت بسته مطلع شوند. همراه اول علاوه بر سایت و اپلیکیشن، تمامی خدمات و سرویس های خود را از طریق کدهای دستوری (USDD) ارائه می کند. برای استفاده از کد اینترنت رایگان همراه اول و سایر خدمات این مجموعه می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید.

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف به ویژه شارژ سیم کارت، سیم کارت رایگان، اینترنت همراه جهت خرید متنوع و بی نظیر سرویس های ویژه این سامانه از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید.کد های رایگان رایتل ، کد تخفیف اسنپ فود ، کد تخفیف ایران هاست ، کد تخفیف باسلام ، کد های رایگان ایرانسل ، کد تخفیف دیجی کالا ، کد تخفیف اکالا ، کد تخفیف اسنپ و سایر کسب و کارها نیز در تخفیف هات در دسترس می باشد. را شماره گیری نمایید تا فعال سازی اینترنت خدمت شما اعلام شود . با شماره گیری این کد به سادی می توانید در خصوص خرید شارژ همراه اول، پرداخت قبوض، دریافت جوایز، استفاده از روبیکا و… کافیه که با شماره ۲۰۲۰ تماس بگیرید و از اپراتور در مورد حجم بسته اینترنتی خودتون سوال بپرسید… این اپراتور طرح های تشویقی مانند شارژ سیم کارت شگفت انگیز طراحی کرده که مشترکین می توانند همزمان با شارژ سیم کارت خود شارژ هدیه دریافت نمایند. ترافیک هدیه صبحانت معادل ده درصد حجم بسته خریداری شده است.

بسته های ماهانه دارای ترافیک هدیه صبحانت (قابل استفاده در ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر) هستند. کلیه بسته های نامحدود شبانه دارای مصرف منصفانه مطابق با جدول هستند. ازمیزان حجم باقی مونده اینترنت تون مطمئن بشید و تو انتخاب بسته هم دقت کنید چون بعضی از بسته ها دارای محدودیت در استفاده هستند. با توجه به اینکه تلفن های همراه و همچنین تبلت ها پر استفاده ترین وسیله برای اتصال به اینترنت می باشند داشتن سیم کارت پر سرعت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . هستند کاربرانی که به دانلود اهمیت بیشتری می دهند پس باید دقت کنند بسته های با حجمهای بالاتر را انتخاب نمایند. کاهش هزینهها در اپراتورها با جدیت پیگیری میشود. با آغاز مدیریت هزینهها در اپراتورها، از هفته گذشته اصلاح قیمتها آغاز شد. امکان خرید این بستهها به طور همزمان با بسته های آلفا پلاس وجود دارد. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد که برای انجام کارهایی مثل افزایش اعتبار سیم کارت، خرید بسته اینترنت، انتقال شارژ، استعلام باقیمانده شارژ همراه اول و… در هر صورت بهترین بسته های اینترنت ایرانسل و همراه اول را شما بر اساس الگوی مصرفتان مشخص می کنید.