غبار نور ماوراء بنفش تصفیه هوا سیستم – مزایای

[ad_1]

نور ماوراء بنفش (UV) است که یک فرم الکترونیکی تابش داشتن طول موج های کوتاه تر نسبت به قابل مشاهده مناطق. اشعه ماوراء بنفش نور در طیف مرئی است. چه این به این معنی است که انسان در واقع نمی تواند “دیدن” true اشعه ماوراء بنفش نور فقط به عنوان ما نمی تواند بشنود زمین بالا برای تلفن های موبایل است که ما سگ حیوان خانگی ممکن است به خوبی بشنود. اشعه ماوراء بنفش نور آمده با سه نوع اشعه ماورای بنفش با طول موج مانند موج بلند (UV-A) موج متوسط (UV-B) و موج کوتاه (UV-C).

اشعه ماوراء بنفش تصفیه کننده هوا و تهویه هوا سیستم های تصفیه که استفاده می شود برای ضد عفونی کردن و از بین بردن باکتری غبار و مانند طاعون به عنوان ویروس آنفولانزای خوکی متعلق به طول موج کوتاه و یا آنچه به عنوان “گروه UV-C” است که در آن طیف نور با یک فاصله و یا طول 254 نانومتر. این طبقه بندی از اشعه ماورای بنفش طیف نور است که به طور کلی برگزار شد در گرمایش و کوره و تهویه مطبوع معاملات به بیش از به اندازه کافی به کشته شدن “اشکالات” DNA که نتایج بیشتر به آسیب به کسانی که خانواده و یا صنایع غذایی تجاری و آفات است. در خانه بسیاری از نگرانی ها از “غبار”. غبار در حال کوچک موجودات میکروسکوپی که می تواند رشد خواهد کرد و در بستر “لباس” و در بستر. غبار معطل در خانه و جریان هوا در حال گردش مرکزی کوره سیستم های تهویه. گردش هوا از خانه خود را به خوبی ممکن است در گردش و گسترش کرم های گرد و غبار و در نتیجه آلرژی, علائم آلرژی و آسم است. دیواره سلولی. علم پزشکی ثابت کرده است و شما می توانید شرط می بندم که چراغ UV – به خصوص در حرفه ای با کیفیت لامپ UV سیستم های تصفیه می و کاهش گرد و غبار کنه سطوح در صفحه اصلی خود و ارائه بالینی سطح کاهش در کرم های گرد و غبار و دیگر پاتوژن سطوح. ساده و پاک کننده هوا و حتی سیستم های تصفیه هوا الکترونیکی در حالی که آنها حذف ساده و ذرات گرد و غبار نمی خواهد با موفقیت حذف تهدیدات غبار ویروس ها از جمله آنفلوآنزای خوکی یا H5N1 آنفولانزای پرندگان و مانند آن با موفقیت. اگر پزشک یا پزشک متخصص پزشکی به شما گفته برای کاهش گرد و غبار در خانه خود و یا برای پوشش ملافه خود را با پوشش پلاستیکی برای کنترل گرد و غبار کنه و کنه پس شاید آن زمان به طور جدی در نظر بگیرید که یک اشعه نور کوره تصفیه سیستم نصب شده یا باید خود سیستم کوره های جایگزین و یا به روز رسانی.

و توسط بزرگ در بیمارستان تنظیمات نور UV تصفیه کننده هوا استاندارد که معمولا تعبیه شده در بیمارستان اتاق عمل و در germ-free فرآیندهای تولید. در طول سال ماوراء بنفش می شود موفق در زباله و آب دولت. اما محققان آن را دشوار است به پیاده سازی در تصفیه هوا.

وجود دارد نوع دیگری از تصفیه کننده هوا مانند هپا تصفیه کننده مورد استفاده در استریل کردن هوا. آن است که قادر به کشتن باکتری ها اما نه ویروس ها با توجه به اندازه کوچک. تصفیه کننده هوا معمولا حشرات مرده در داخل و همچنین دیگر گونه های قارچی که سهم در تولید مثل میکروارگانیسم ها. در ضمن محققان ثابت شده است که اشعه نور است که قادر به تمیز کردن هوا توسط ویروس ها و باکتری ها کشتن. سیستم باید تعبیه شده در سیستم تهویه برای از بین بردن ویروس ها و غبار و حشرات و باکتری ها.

در نهایت آنچه در مورد چراغ UV و استفاده از آنها در گسترش عفونت و آلرژی کنترل در تنظیمات ؟ در اینجا به این سیستم های تصفیه اثبات فطرت خود را و ارزش. پس از نصب و راه اندازی در بسیاری از اداری و تجاری تنظیمات تحقیقات نشان داده است که اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی و تصفیه تصفیه لامپ سیستم های نصب شده در مجرای سیستم در میان است که نتایج نشان داد عمده و مداوم در حال انجام کاهش در دستگاه تنفسی و علائم آلرژی در میان کارگران است.

فرایند کشتن میکروارگانیسم ها است که به نام عقیم سازی در حالی که روند کاهش جمعیت میکروبی است که به نام ضد عفونی. قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نور آزمایشگاه 10,000 بالاتر از نور خورشید منجر به عقیم سازی برای یک دوره خاص از زمان. اما باکتری ها هنوز هم می تواند زاد و ولد در مناطق حفاظت نشده با نصب عایق شکاف و یا در مکان های با ترافیک پا از بازدید کنندگان و حیوانات خانگی.

به طور معمول اشعه ماوراء بنفش تصفیه کننده هوا منتشر می کنند 40,000 میکرو وات. آن را کاهش دهد و قدرت خود را زمانی که تحت پوشش. در ضمن لامپ وات و طراحی و راه دور و بازتاب تاثیر می گذارد اشعه ماوراء بنفش دوز.

در نهایت فقط برای اطمینان بخشیدن به کسانی که نگران هستند در مورد خطرات اشعه ماوراء چراغ است که نور ماوراء بنفش تحت دسته UV-C در حال امن عبور نمی کند لباس یا عینک. اما چراغ اشعه ماوراء بنفش آن می تواند باعث تحریک چشم از آن دسته از افرادی که با داشتن آب مروارید و یا از سرطان رنج می برند. همانطور که به خوبی نور را از اشعه ماوراء بنفش طیف نیز می تواند باعث قرمزی پوست که در معرض دیگر به نور ماوراء بنفش. اما زیبایی داخلی سیستم تهویه نور UV و لامپ ضد عفونی کننده و سیستم های تصفیه است که لامپ های خود را در بخش داخلی کوره و یا سیستم تهویه و محافظت از مشاهده مستقیم. در نتیجه نور ماوراء بنفش تهویه و تصفیه هوا تصفیه سیستم های پیشنهاد بی خطر و موثر استفاده از کرم های گرد و غبار و آلرژی و کنترل عفونت.

[ad_2]