عمده برنامه های کاربردی از ساخت افزودنی در صنایع مختلف

[ad_1]

امروز تولید و صنعت است دستخوش تغییرات زیادی از جمله تغییر است, نمونه سازی سریع. چند چیز هستند که در این فرایند نمونه سازی نوع یکی از چیزهایی که تقریبا در هر صنعت است که در تلاش برای جذب افزودنی ساخت.

تولید افزودنی فرایند که در آن یک ماشین چاپ یک مدل 3D از کامپیوتر مبتنی بر طرح. این فرایند اجازه می دهد تا صنایع برای ایجاد نمونه های اولیه و همچنین اجازه می دهد تا برای ایجاد محصول سفارشی به عنوان یک نتیجه. ماشین تمایل به ایجاد مدل توسط اسپری کردن مواد و یک لایه پس از دیگری به یک نتیجه نهایی در نهایت. این روند تبدیل شده است بسیار محبوب در چند سال گذشته به دلیل توانایی خود را برای کاهش هزینه و هزینه در همه اشکال. این کمک می کند تا در به حداقل رساندن مصرف مواد و همچنین کاهش زمان گرفته شده است.

برخی از عمده برنامه های کاربردی از ساخت افزودنی در صنایع مختلف به شرح زیر است:

حمل و نقل

امروز تولید افزودنی تبدیل شده است صنعت حمل و نقل به عمده انقلاب است. هوا و فضا به شکل دیگری از حمل و نقل مانند دریایی و حتی وسایل نقلیه جاده ای, همه چیز بهتر شده است. امروز بخش هایی از وسایل نقلیه حمل و نقل ایجاد شده توسط تولید افزودنی است که کاهش هزینه و کاهش استفاده از مواد خام قابل توجهی.

پزشکی

امروز دو تا از موثر ترین زمینه ها در پزشکی است که با استفاده از افزودنی تولید می bioprinting و پروتز. 3D چاپ می تواند کمک به صنعت برای تولید اندام و بسیاری از شرکت ها هنوز تکمیل روند. همچنین پروتز صنعت در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر سفارشی در حال حاضر به عنوان یکی می توانید تنظیم پروتز قطعات برای بیمارانی که نیاز به آنها را در سمت راست پس از برخی از عمل جراحی.

هنر

امروز این هنر صنعت در حال تبدیل شدن بیشتر و مدرن نه تنها با ایده های خود را, اما همچنین راه خود را از کار. هنر و طراحی با استفاده از افزودنی فرآیندهای تولید را به ایده های جدید به جدول و از این پس را شخصی و دستیابی به موفقیت در هنر. این فرایند مناسب برای تمام سن جدید هنرمندان به عنوان آنها می تواند به ایجاد طرح های جدید هزینه های کمتر در پول و زمان. همچنین این تنها دلیل که چرا مد, صنعت, صنعت طلا و جواهر و حتی سرآشپزها هستند با استفاده از این تکنیک های برای یک پیچ و تاب و جدید برای کار خود را.

معماری

ایجاد مدل های بسیار مهم در زمینه معماری است و این کمک افزودنی تکنیک های ساخت. آن را مورد استفاده برای ایجاد دقیق و دقیق طرح از ساختمان است که می تواند به راحتی ارائه شده به مشتریان و یکی می توانید نگاه و احساس از ساختمان مانند آنها واقعی هستند. امروز چاپ 3D است که نه تنها مورد استفاده برای ایجاد مدل های, بلکه برای ایجاد دنیای واقعی ساختمان ها و پل ها.

تولید افزودنی نیز گسترش شاخه های آن در بسیاری دیگر از زمینه ها و صنایع مانند رباتیک که در آن می توان آن را مورد استفاده برای نمونه سازی سریع از ماشین آلات رباتیک پزشکی و دندانپزشکی است که در آن می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد تاج و پل ها هستند که به طور خاص سفارشی, space exploration, ماشین, ساخت, و غیره. ساخت آن دستیابی به موفقیت در ساخت.

[ad_2]